X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • C80
    Uzależniony
    • 2007
    • 855

    #31
    Tak to chyba ten. Ma dwa regały w jednym z prawej przy drzwiach są cyfrowe lustra, z lewej w regale sprzęt analogowy i inne drobiazgi. Przy oknie jest lada a pod nią mnóstwo różnych filtrów. Mały sklepik ale można parę ciekawych rzeczy się dowiedzieć... I daje się można składać zamówienia na sprzęt.

    Są jeszcze jakieś sklepy gdzie można szkła kupić? Czy tylko te?
    [Strona] [Sportowy fotodziennik]

    Komentarz

    • arturs
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 4196

      #32
      W Kielcach też był i już nie ma..

      Pozdr
      5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

      Komentarz

      • grzbiet
        Bywalec
        • 2006
        • 180

        #33
        A ja byłem kiedyś w Realu w Mysłowicach - jest tam Fotojoker - i...... kopara mi opadła - taki mają towar!

        Komentarz

        • micles
          Zablokowany
          • 2006
          • 4359

          #34
          Może pozamykali te FotoJokery żeby zmieścić się w kosztach za te 30d + analog za 3333zł?

          Komentarz

          • Roni
            Bywalec
            • 2004
            • 129

            #35
            W Wawie tez zamykaja FJ (np. w przejsciu kolo Centralnego).

            Komentarz

            • Falco
              Dopiero zaczyna
              • 2004
              • 25

              #36
              Nie pierwszy raz na allegro jest drożej niż w sklepach.
              Cena 3199 jest już naprawdę przyzwoita, tym bardziej bez sensu są ceny 20D na allegro. Cena używanego za 2600 jest poprostu chora - to juz lepiej kupić 10D za 1500 zł.
              Canon EOS

              Komentarz

              • karakan
                Dopiero zaczyna
                • 2007
                • 36

                #37
                Powiem wiecej - juz niemal regula jest ze w sklepach internetowych sa nizsze ceny niz na allegro. Tylko ze na allegro z reguly towar jest a w sklepach zdarzaja sie tylko ceny

                Komentarz

                • ewg
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1079

                  #38
                  Zamieszczone przez Roni
                  W Wawie tez zamykaja FJ (np. w przejsciu kolo Centralnego).
                  Firma i cała branża sukcesywnie przechodzi na sprzedaż internetową - no to zamykają.

                  Skoro na stronę www z danego regionu mają więcej wejść (że o zakupach nie wspomnę) niż do drogiego kantorka w "centrum handlowym" na jakimś tam za...ścianku, to czysta ekonomia wyklucza handel "macany". Gdyby w tych kantorkach FJ jeszcze nie pracowli ludzie z łapanki a skromni fachowcy to pewnie by powalczyli z handlem elektronicznym a tak... słusznie, że zamykają, bo może z ilości przejdą na jakość i taniość. Choć dla macantów (jak ja) to niezbyt wygodne - lepsze dla kupujących (też ja ale nie w tym sklepie ;-)).

                  ps W Bytomiu zamknęłi jeden z dwóch.

                  Komentarz

                  • dj_zibi
                    Uzależniony
                    • 2007
                    • 541

                    #39
                    W FJ czasem trafi się dobra oferta jak np Canon 430EX za 899zł. Niby oferta jak każda inna na allegro Nawet droższa z 30zł ale jakoś wole gwarancje z takiego sklepu niz od TIPa Zawsze mozna ubiega się o 2 rok wedle prawa UE.
                    Moja strona

                    Komentarz

                    • happypiotr

                      #40
                      Nowy 400d za 1729!

                      Witam
                      Fotojoker oferuje zakup online z możliwością odbioru w sklepie body 400d po cash backu w cenie 1729zł. To obecnie chyba najniższa cena w kraju i pewnie też do świąt. Bardzo mnie to cieszy bo taki dobry aparat w tej cenie to naprawdę dobry zakup. :grin:

                      happypiotr

                      Komentarz

                      • dr11
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1143

                        #41
                        Tydzień temu w łódzkiej Galerii mieli Nikona D3 za 15000 z haczykiem. Był i do poniedziałku się zmył...
                        .

                        Komentarz

                        • bimki
                          Dopiero zaczyna
                          • 2008
                          • 22

                          #42
                          czasem są okazje w fotojokerze [eos 400d]

                          hej,

                          chciałem tylko powiedzieć, że na stronie www.e-fotojoker.pl czasami można trafić na coś ciekawego.

                          Kupiłem właśnie eosa 400d body za 1140zł z wypalonym 1 pixlem na wyświetlaczu (a więc 500-600zł taniej niż w allegro), od tego trzeba jeszcze odjąć 210 cashback

                          Długo szukałem tego wypalonego pixla, praktycznie go nie widać. Aparat sprawny, z gwarancją, nowy (choć przypuszczam, że ktoś zwrócił to body jako uszkodzone).

                          warto zaglądać, bo na ceneo się ta oferta nie pokazała...

                          pozdr
                          EOS 400D, 17-85/4-5.6

                          Komentarz

                          • HuleLam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1641

                            #43
                            Zamieszczone przez bimki
                            chciałem tylko powiedzieć, że na stronie www.e-fotojoker.pl czasami można trafić na coś ciekawego.
                            to się pojawia na podstronie "promocje" ?
                            Fotograf platoniczny

                            Komentarz

                            • bimki
                              Dopiero zaczyna
                              • 2008
                              • 22

                              #44
                              Zamieszczone przez HuleLam
                              to się pojawia na podstronie "promocje" ?
                              wydaje mi się, że nie.
                              Normalnie kliknąłem w Aparaty -> canon
                              EOS 400D, 17-85/4-5.6

                              Komentarz

                              • ErnestPierwszy
                                Uzależniony
                                • 2006
                                • 734

                                #45
                                Fotojoker i nowe (07.2008) ceny lustrzanek

                                Widzeliście nowe ceny Fotojokera?
                                40D za 2888 zł
                                d700 za 8888 zł
                                itd...

                                Komentarz

                                Pracuję...