Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tomasek
    Bywalec
    • 2007
    • 169

    #391
    Kolejny cashback: za 580ex2 pieniądze przyszły po 2 tyg od wysłania listu, nie dostałem żadnego maila - aż się troche denerwowałem ;]
    5D mk2 | 7D mk2 | S20/1.8 | C35/2 IS | C100/2.8L IS | C24-70/2.8L II | C70-200/2.8L | 580II

    Komentarz

    • ruiner

      #392
      Cashback za 40D + 17-85IS - 3.12 wyslany priorytet, 7.12 dotal, 10.12 mail, 20.12 pieniadze na koncie bez zadnych potracen prowizji (mBank)
      Ho, ho, ho!

      Teraz czekam na cashback za 70-200 f4, ale to pewnie potrwa troche dluzej, ze wzgledu na okres swiateczny, jak i koncowke promocji (wiecej zgloszen). W kazdym razie, jak narazie sprawnie, szybko i bezproblemowo.

      Wesolych Swiat!

      Komentarz

      • woyd
        Początki nałogu
        • 2005
        • 488

        #393
        ja wysłałem priorytet 11 grudnia i do dziś cisza.
        Muszę poszperać w wątku gdzie się przypomnieć w razie gdyby po nowym roku nic nie przyszło.

        Mam jeszcze pytanie: 40D kupiłem na raty w RTV-EURO-AGD. I taki sklep wpisałem w formularzu. Ale potem zorientowałem się, że na rachunku widnieje inna nazwa - jakaś ta, sp.z o.o. (już teraz wiem, że RTVEUROAGD to tylko marka / franchising). Czy miał ktoś taką sytuację i czy wpłynęło to jakoś negatywnie na zwrot kaski ??
        Ostatnio edytowany przez woyd; 1641.

        Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

        Komentarz

        • Arek Piekarz
          Początki nałogu
          • 2006
          • 334

          #394
          Zamieszczone przez woyd
          ja wysłałem priorytet 11 grudnia i do dziś cisza.
          Muszę poszperać w wątku gdzie się przypomnieć w razie gdyby po nowym roku nic nie przyszło.
          Ale przecież ktoś w tym wątku napisał, że dokumenty można wysyłać do marca 2008 r., jedynie sam sprzęt foto musi zostać kupiony między 1.10.07 a 31.12.07... mam rację?
          40D + 17-55/2.8 IS USM + 85/1.8 USM + 580EX + Stofen
          Pretec 4 GB x133 + Kingston 1 GB x50 + Manfrotto 728B
          Lowepro Stealth Reporter D400 AW + Lowepro Nova 2 AW

          Moje zdjęcia na Jelonce.com, plfoto i galerii ZSO nr 1 im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze
          Mój fotoreportaż z XV Finału WOŚPu i zdjęcie tygodnia na fotopolis.pl

          Komentarz

          • paweleverest
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1138

            #395
            Ja miałem - tzn nie miałem problemów Kupiłem 5D w poprzedniej promocji ( opakowanie było z zestawu 5d + 24-105 wysłałem sam kod dotyczący aparatu problemów nie było ( tzn były ale daltego że ktoś w canonie żle wprowadził nr mojego konta )
            Od Gandiniego wszystko jest z Regensburgu ale bez problemów jest to honorowane przez Canona ( zresztą nie ma takiej opcji żeby cokolwiek mogli zakwestionowac )

            Komentarz

            • woyd
              Początki nałogu
              • 2005
              • 488

              #396
              Arku - nie boję się tego, że mi kasa przepadnie - wiem, że zakup musi być do końca 2007. Chodzi mi o zapytanie czy przesyłka dotarła, bo jak nie to mam potwierdzenie nadania poleconego i będę reklamował na poczcie.

              Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

              Komentarz

              • KMV10
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2320

                #397
                Zamieszczone przez woyd
                ja wysłałem priorytet 11 grudnia i do dziś cisza.
                Muszę poszperać w wątku gdzie się przypomnieć w razie gdyby po nowym roku nic nie przyszło.

                Mam jeszcze pytanie: 40D kupiłem na raty w RTV-EURO-AGD. I taki sklep wpisałem w formularzu. Ale potem zorientowałem się, że na rachunku widnieje inna nazwa - jakaś ta, sp.z o.o. (już teraz wiem, że RTVEUROAGD to tylko marka / franchising). Czy miał ktoś taką sytuację i czy wpłynęło to jakoś negatywnie na zwrot kaski ??
                Na razie chyba nie ma powodu do przejmowania się, całość operacji zajmuje średnio ok. 3 tygodni - od momentu uzyskania e-maila z Canona.

                Komentarz

                • DGV
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 26

                  #398
                  u mnie - list nadany 30.11.07 - mail po 14 dniach, pieniazki na dotary po kolejnych 7 dniach. Bank PKO sa nie pobral zadnej prowizji.

                  Wesolych Swiat !!
                  len patentowany :wink:
                  EoS40D + 24-105L IS +50 1,8 + zapał

                  Komentarz

                  • dixi2006
                    Coś już napisał
                    • 2006
                    • 79

                    #399
                    Nie wiecie, czy ta promocja z cash back może być przedłużona? A jak to było z poprzednią? Ile czasu od niej upłynęło do obecnej?

                    Komentarz

                    • ilfords

                      #400
                      Też mnie to ciekawi Chcę kupić 400D i zawsze to trochę pieniążków zostaje w kieszeni

                      Komentarz

                      • Drozdi
                        Początki nałogu
                        • 2006
                        • 418

                        #401
                        Wypelniam wniosek na stronie Canona o zwrot pieniazkow i nie wiem co mam w IBAN na poczatku wpisac?:

                        PL27 1140 2004 0000 3002 0135 5387

                        czy moze

                        PL53 1140 2004 0000 3002 0135 5387

                        Na stronie Canona jest napisane, ze 27 a na stronie mBanku pisza, ze podac pelny 26 cyfrowy numer poprzedzony "PL". W moim przypadku pierwsze dwie cyfry to 53.

                        Co Wy wpisaliscie?

                        P.S.
                        Konto w mBanku
                        - poprawna pisownia i ortografia w internecie

                        Komentarz

                        • HenrykG
                          Początki nałogu
                          • 2007
                          • 276

                          #402
                          Na stronie Canona jest przykład. Wpisz PL i następnie numer swego konta
                          Zwolennik ekumenizmu sprzętowego

                          Komentarz

                          • serbio
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 243

                            #403
                            Czekam już ponad dwa tygodnie ,list wyslany 12 Grudnia polecony priorytetowy do teraz zero wiadomości na mejla .
                            Czekam nadal i tak się zastanawiam czy cosik nie tak .
                            Pozdrawiam
                            __________________________

                            Komentarz

                            • sergi
                              Początki nałogu
                              • 2004
                              • 413

                              #404
                              Zamieszczone przez serbio
                              Czekam już ponad dwa tygodnie ,list wyslany 12 Grudnia polecony priorytetowy do teraz zero wiadomości na mejla .
                              Czekam nadal i tak się zastanawiam czy cosik nie tak .
                              Pozdrawiam
                              a co ma być nie tak????
                              gdy nie dostaniesz pieniędzy ani odpowiedzi do końca lutego to wtedy zacznij sie stresować...
                              5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
                              :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
                              :: Motywy wordpress

                              Komentarz

                              • KrzysiekRally
                                Coś już napisał
                                • 2007
                                • 91

                                #405
                                Dokładnie. Teraz musisz czekać (więcej niż dwa tygodnie) na maila informującego cię, że przyjęli wszystko i sprawa jest realizowana. Dostaniesz link na maila też, że jak otrzymasz kase na konto to tam będzie kiedy wysłali ect...
                                www.image-sport.net moja www
                                www.imagesport.digart.pl prace
                                www.facebook.com/imagesportnet
                                7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7

                                Komentarz

                                Pracuję...