Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • KMV10
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 2320

    #361
    A ja parę dni temu dostałem info o wysłanej kwocie przelewem bankowym. Wysłałem wycięty jedynie EAN z pudełka.
    Nie wycinałem numeru seryjnego. Wpisałem go natomiast w pole formularza elektronicznego na stronie WWW obsługującej promocję Canona.

    Komentarz

    • krzypol
      Bywalec
      • 2005
      • 174

      #362
      Zamieszczone przez lexer
      Dołączam się do pytania zadanego przez chuckyy: który "serial" trzeba wpisać w pole formularza? kupiłem zestaw kit 40d+ 580 EX II.
      Wykonałem telefon do Canon-Polska. Uzyskałem odpowiedź, że należy w formularzu podać nr seryjny Body. ;-)

      Komentarz

      • Calliactis
        Początki nałogu
        • 2005
        • 353

        #363
        A czy można jeszcze uzyskać cashback za 30D?
        5D mkII | 17-40 f4 | 24-70 f2.8 | 85mm f1.8 USM | 580EX II | 430 EXII |
        rozdarty pomiędzy architekturą a fotografią...

        Komentarz

        • KMV10
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2320

          #364
          Oj, ta promocja chyba już przeminęła.

          Komentarz

          • woyd
            Początki nałogu
            • 2005
            • 488

            #365
            Witam

            jako świeżo upieczony szczęśliwy posiadacz 40D mam propozycję małej ankiety: jakie banki pobrały prowizje ? Mam konto w mbanku i Inteligo i byłoby fajnie, gdyby udało się zaoszczędzić te 20-40PLN ze zwrotu..

            Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

            Komentarz

            • Robson01
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1574

              #366
              Przecież nie będziesz zmieniał banku o 20 zł.
              Canon
              Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

              Komentarz

              • Hiv
                Początki nałogu
                • 2005
                • 321

                #367
                Jesli szkielko kupilem w USA bedzie mnie tu obowiazywał Cash Back?

                Komentarz

                • Robson01
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1574

                  #368
                  No nie, znowu. Już tyle razy pisaliśmy, że Cash Back nie dotyczy sprzętu foto kupowanego w USA. Wystarczy trochę poczytać,
                  Canon
                  Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                  Komentarz

                  • woyd
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 488

                    #369
                    Zamieszczone przez Robson01
                    Przecież nie będziesz zmieniał banku o 20 zł.
                    na nowy nie, ale już wiem, że np. mbank prowizję skasował, a nie wiem jak inteligo, chodzi mi o to, żeby podać bank, który nie skroi albo skroi mniej. Jak pisalem - mam 2 konta.

                    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

                    Komentarz

                    • towersivy
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 992

                      #370
                      Zamieszczone przez Kubaman
                      Na tym co wysyłacie musi być serial number, ten sam który jest na sprzęcie i ten sam który jest w formularzu.
                      Nie prawda, wysłałem sam ean bez zadnych numerów seryjnych itp i na 40d, 70-200is,50L zwrot otrzymałem.

                      Pzdr

                      Komentarz

                      • sal
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 1071

                        #371
                        Zamieszczone przez towersivy
                        Nie prawda, wysłałem sam ean bez zadnych numerów seryjnych itp i na 40d, 70-200is,50L zwrot otrzymałem.

                        Pzdr
                        Tzn. na formularzu też nie wpisywałeś numeru seryjnego?
                        To chyba raczej miałeś szczęście i nie sugerowałbym robić z tego reguły.
                        Czasu nie mam, ale mam kompakt...

                        Komentarz

                        • Kubak82
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 2348

                          #372
                          Zamieszczone przez woyd
                          Jak pisalem - mam 2 konta.
                          wpisuj nr. z inteligo - nie pobrali mi nawet zlotowki prowizji :smile:

                          Komentarz

                          • ruiner

                            #373
                            Wysłałem papiery 3go grudnia, 7go dotarły, w poniedziałek dostałem maila z informacją o realizacji teraz czekam na przelew

                            Komentarz

                            • towersivy
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 992

                              #374
                              Zamieszczone przez sal
                              Tzn. na formularzu też nie wpisywałeś numeru seryjnego?
                              To chyba raczej miałeś szczęście i nie sugerowałbym robić z tego reguły.
                              W formularzu numer wpisałem, ale wysłany kod z pudełka nijak się z tym numerem nie pokrywał

                              Pzdr.

                              Komentarz

                              • spuki
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 136

                                #375
                                Uwaga! Małe uaktualnienie do moich pozostałych postów:
                                - 29.11.2007 rejestracja na stronce oraz wydruk formularza
                                - 30.11.2007 wysłanie poleconym priorytetem pod wskazany adres
                                - 05.12.2007 otrzymany mail o realizacji przelewu
                                - 12.12.2007 pieniążki na koncie Inteligo bez prowizji
                                Szczęśliwy bo może odłożyć kasę na następne zakupy (może jeszcze w tym roku..?)
                                zdjęcia

                                Komentarz

                                Pracuję...