Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adam Kasprzak
    Początki nałogu
    • 2007
    • 278

    #241
    ja już drugi raz wyciąłem wszystko co było kreskowane na pudełku
    Za pierwszym razem przysłali kase - teraz czekam
    Pkt 8 regulaminu forum

    Komentarz

    • mantiz
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 46

      #242
      Podobnie wycinalem wszystkie kody. Na pieniadze czekalem dosyc sporo bo ponad 3 miesiace. Maila potwierdzajacego dostalem na trzy dni przed wplynieciem pieniedzy na konto

      Komentarz

      • Yoshitaka
        Uzależniony
        • 2006
        • 585

        #243
        Zamieszczone przez terminator
        Są tacy, którzy wycinają i wysyłają wszystkie kody, ale wtedy będziesz miał większą dziurę w pudełku..
        Można wyciąć bez robienia dziury. Jak chirurg naciąć lekko pudło wokół naklejki (nie na wylot !!) i podważyć naklejkę z kodem. Zostaje szpecący szary prostokąt, ale lepsze to rozwiązanie niż dziura.
        Canon 50D + dodatki

        Komentarz

        • k4cper
          Bywalec
          • 2007
          • 142

          #244
          no to mamy forumowego chirurga

          Komentarz

          • Nightranger
            Dopiero zaczyna
            • 2007
            • 48

            #245
            Cześć.
            Tez niebawem będę wysyłał papiery do canona. Zastanawia mnie skad będą wiedzieli na jaki rachunek maja przelac pieniadze skoro w formularzu ze strony : http://canon20thanniversary.onlinerebates.com/main.aspx nie ma pola, w którym wpisuje sie swój nr konta bankowego. Czy po rejestracji canon przysyła maila z takim zapytaniem?
            Canon EOS 40D + 28-135 f3,5-5,6 IS USM + 50 f1.8 + kit

            Komentarz

            • Yoshitaka
              Uzależniony
              • 2006
              • 585

              #246
              Zamieszczone przez Nightranger
              Cześć.
              Zastanawia mnie skad będą wiedzieli na jaki rachunek maja przelac pieniadze skoro w formularzu ze strony : http://canon20thanniversary.onlinerebates.com/main.aspx nie ma pola, w którym wpisuje sie swój nr konta bankowego. Czy po rejestracji canon przysyła maila z takim zapytaniem?
              Cześć!

              Jak wypełnisz formularz to na jego końcu pojawi się opcja: "forma zapłaty" i jak wybierzesz przelew, podasz IBAN i SWIFT banku z numerem konta to ci przeleją.

              A wygląda to tak:
              Ostatnio edytowany przez Yoshitaka; 7067.
              Canon 50D + dodatki

              Komentarz

              • krzysiek29
                Bywalec
                • 2007
                • 189

                #247
                Czy dowodem zakupu sprzętu może być ksero faktury vat?
                Czy ktoś dostał zwrot (cash back) a kupił sprzęt na fakturę .

                pozdrawiam Krzysiek
                pozdrawiam Krzysiek

                Komentarz

                • monii
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 170

                  #248
                  Wysłałam tydzien temu forumularz o zwrot pieniążków

                  dzisiaj dostałam maila ze otrzymam w ciagu 20 dni przelew na konto.


                  Wysłałam im F-re na firme oraz prywatne konto bankowe..jak widać nie czepiali się.

                  pozdrawiam.

                  Komentarz

                  • Nightranger
                    Dopiero zaczyna
                    • 2007
                    • 48

                    #249
                    Yoshitaka dziękuję za szczegółowe informacje odnośnie konta bankowego. Kurcze duzo tych danych o banku
                    Canon EOS 40D + 28-135 f3,5-5,6 IS USM + 50 f1.8 + kit

                    Komentarz

                    • jim

                      #250
                      ... probowal ktos wyslac kody z produktow zakupionych w HK ? roznia sie ?
                      ... prosze tylko o sprawdzone odpowiedzi ;-)
                      pozdro.

                      Komentarz

                      • chuckyy
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 482

                        #251
                        Zamieszczone przez krzysiek29
                        Czy dowodem zakupu sprzętu może być ksero faktury vat?
                        Czy ktoś dostał zwrot (cash back) a kupił sprzęt na fakturę .

                        pozdrawiam Krzysiek
                        Przecież FV jest dowodem zakupu
                        | Canon 16-35 2.8 | Canon 24-70 2.8 | Canon 70-200 4 | Canon 85 1.8 USM | Speedlite 580 ex | Omnibounce STOFEN | LumiQuest Soft Screen | transcend 8 GB | kingstone 1 GB ELITE PRO & 2 GB ULTIMATE | Marumi DHG CPL 67, 77, 82 mm | statyw Velbon Sherpa 750R | Lowepro Staelth Reporter 200 AW | Śjakaś inna Lowepro | Military PRO LIMA :] Sporo planów na przyszłość... m.in. 135 L

                        Komentarz

                        • Yoshitaka
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 585

                          #252
                          Zamieszczone przez Nightranger
                          Yoshitaka dziękuję za szczegółowe informacje odnośnie konta bankowego. Kurcze duzo tych danych o banku
                          Ja to dużo? Nie wiem w jakim banku masz konto, ale np., na stronie Inteligo ja znalazlem to co trzeba i jeszcze wątpliwości google mi rozwiało.

                          Szukaj Swift i Iban konkretnego banku.
                          Canon 50D + dodatki

                          Komentarz

                          • dolomity
                            Bywalec
                            • 2004
                            • 114

                            #253
                            Zamieszczone przez krzysiek29
                            Czy dowodem zakupu sprzętu może być ksero faktury vat?
                            Czy ktoś dostał zwrot (cash back) a kupił sprzęt na fakturę .

                            pozdrawiam Krzysiek
                            Kupiłem na fakturę i dostałem zwrot. Od maila z zapowiedzią przelewu czekałem na przelew jedynie 2 miesiące.
                            5dmkII, 24-70/2.8, 70-200/4 IS, 50/1.8 II, Samyang 500/8

                            Komentarz

                            • MariusWA
                              Coś już napisał
                              • 2006
                              • 67

                              #254
                              A ja wysłałem dzis poleconym z potwierdzeniem odbioru i wartościowym dodatkowo na kwote sumy zwrotu .....ale pojechałem.... :-]

                              Komentarz

                              • GrzegorzS
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 156

                                #255
                                Zamieszczone przez MARIO*T
                                A ja wysłałem dzis poleconym z potwierdzeniem odbioru i wartościowym dodatkowo na kwote sumy zwrotu .....ale pojechałem.... :-]
                                co dało w sumie kwotę 6,6zł mniejszą od kwoty zwrotu ;-)
                                bezpieczeństwo ponad wszystko ;-)
                                40D+BG-E2N+70-200/4+Tamron 28-75/2,8 580EX II"Lepiej milczeć i być podejrzewanym o głupotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości ..."

                                Komentarz

                                Pracuję...