X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bon~zaj
    Dopiero zaczyna
    • 2006
    • 36

    #76
    Nikt sie nie wypowie

    Krzychu po czym poznajesz że to CanonPL

    pozdr.

    Komentarz

    • violinman23
      Coś już napisał
      • 2006
      • 97

      #77
      Słuchajcie, ja dostałem wszystko jak gra, pudełko od body, ale to body miało ff wiec odesłałem z prośbą o wymianę. Dostałem nową puchę, ale w pudełku czystym, które było włożone w duże pudełko od zestawu 40D + grip+ lapma... mnie osobiście to nie przeszkadza, ale zależy mi na cashbacku... a nie wiem czy zadziała...

      Obejrzalem zdjęcia- tak jakby dokładnie tak samo. Mnie zależy na tym żeby cashback zadziałał, a aparat robił zdjęcia i nie mial wad. A to w jakim pudełku...
      Ale ciekawi mnie to....
      Ostatnio edytowany przez violinman23; 6211.
      Pozdrawiam wszystkich miłośników fotografii!
      Moje gnioty.
      Mam Canona, kilka szkieł i lornetkę

      Komentarz

      • towersivy
        Uzależniony
        • 2005
        • 992

        #78
        Zadziała, zobacz sobie temat "nowy cashback" jest tam sporo podobnych pytan.......i sporo odpowiedzi.

        Pzdr.

        Komentarz

        Pracuję...