X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • axk
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2027

    #46
    Zamieszczone przez speed555
    ... znalezc jescze znajomego zeby wzaisc na niego fakture - odda nam vat i wychodzi poniżej 2000 zł
    Jeżeli oczywiście znajomy będzie w stanie udowodnić przed US zasadność takiego zakupu. Nie każda osoba prowadząca działaność gospodarczą będzie w stanie "wrzucić w koszty" dSLR. Przy takim kombinowaniu lepiej uważać ponieważ konsekwencje mogą bardzo udeżyć po kieszeni.
    EOS + Speedlite

    Komentarz

    • bon~zaj
      Dopiero zaczyna
      • 2006
      • 36

      #47
      Zamieszczone przez yogur
      Na tym forum mamy co najmniej dwóch godnych uwagi sprzedawców (sprzęt nowy z gwarancją w bd cenie): towersiwy i nowart - zgłoś się do jednego a na pewno będziesz zadowolony . Osobiście polecam towersivy, sam u niego kupowałem parę rzeczy i zawsze byłem zadowolony a i doradzi jak trzeba.
      A czy koledzy o których piszesz potrafią dostarczyć dowód zakupu na firme?

      Komentarz

      • jeklaskaMM
        Coś już napisał
        • 2008
        • 91

        #48
        Zamieszczone przez bon~zaj
        A czy koledzy o których piszesz potrafią dostarczyć dowód zakupu na firme?
        o takie rzeczy najlepiej pytaj na PW ich samych.

        Komentarz

        • Merde
          Grzeczny i układny podpis
          • 2008
          • 7756

          #49
          Zamieszczone przez axk
          Jeżeli oczywiście znajomy będzie w stanie udowodnić przed US zasadność takiego zakupu. Nie każda osoba prowadząca działaność gospodarczą będzie w stanie "wrzucić w koszty" dSLR. Przy takim kombinowaniu lepiej uważać ponieważ konsekwencje mogą bardzo udeżyć po kieszeni.
          Demonizujesz. Wystarczy strona WWW (zdjęcia produktów), dokumentacja etapów prowadzonych prac w firmach budowlanych/montażowych itp... Zastosowań dla DSLR znajdziesz całą masę praktycznie w każdej firmie i US raczej nie ma się czego czepić. To nie jest wydatek rzędu 100 tys złotych przecież.
          I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

          Komentarz

          • axk
            Pełne uzależnienie
            • 2008
            • 2027

            #50
            Zamieszczone przez Merde
            Demonizujesz. Wystarczy strona WWW (zdjęcia produktów), dokumentacja etapów prowadzonych prac w firmach budowlanych/montażowych itp... Zastosowań dla DSLR znajdziesz całą masę praktycznie w każdej firmie i US raczej nie ma się czego czepić. To nie jest wydatek rzędu 100 tys złotych przecież.
            Oczywiście. Jeżeli tylko będziesz w stanie wykazać zasadność takiego zakupu to z odliczeniem podatku napewno nie będzie problemu :-).
            EOS + Speedlite

            Komentarz

            • MIC_a
              Coś już napisał
              • 2008
              • 69

              #51
              no link ktory wkleilem wczesniej rzeczywiscie jacys zlodzieje internetowi (tak na szybko wkleilem) sorry
              ja zdecydowalem sie kupic z hong kongu przez UK
              pucha z jakimis bonusami typu CF i torba wyszla 500 funciakow
              co do gwarancji wystarczy dostarczyc sprzet do UK a oni na wlasny koszt odsylaja do UK i spowrotem...
              po odliczeniu cashbacka rzeczywiscie nie duzo taniej ale zamowilem razem ze szklem i w sumie jakas oszczednosc jest...
              no i oczywiscie licze na to ze bedzie z pucha wszystko OK
              w poniedzialek powinna przyjsc do UK a za niedlugo moja znajoma ma mi przywiezc wszystko...
              Canon 40D + 17-40 + C50/1.4 + 430EX + HOYA HMC
              Canon G5 + jakies filtry + duży plastikowy statyw
              HAMA DEFENDER 200

              Komentarz

              • vasco5
                Bywalec
                • 2008
                • 178

                #52
                Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie gwarancji na canona 40D.
                Ile daje canon na ten sprzęt??

                ponieważ na stronie e-fotojoker.pl jest napisane, że na to body jest 12 miesięcy gwarancji...
                a w sklepie 24 miesiące...

                więc jak jest w rzeczywistości ??
                Ostatnio edytowany przez vasco5; 15482.

                Komentarz

                • STYX
                  Coś już napisał
                  • 2008
                  • 57

                  #53
                  heeeee a FotoJoker znów obniżył cene w swoim sklepie internetowym na 40D nowa cena to 3122zł minus zwrot od Canona 540 zł. 2600zł wychodzi za taki fajny korpus.
                  Masakra normalnie na konkurencję
                  pozdrawiam

                  Komentarz

                  • Fotogal
                    Dopiero zaczyna
                    • 2006
                    • 21

                    #54
                    Zamieszczone przez STYX
                    FotoJoker znów obniżył cene w swoim sklepie internetowym na 40D nowa cena to 3122zł
                    Sprawdziłem i jest cena 3166 zł z ten korpus
                    To link http://www.e-fotojoker.pl/product/ap...non-40d-body-/

                    Cena obowiązuje przy zakupie przez Internet. W ich salonie korpus kosztuje ponad 3400 zł dokładnie nie wiem bo Pani przez telefon jakoś niewyraźnie mówiła.
                    40D + C 24-105/4 IS + C 100-400/4.5-5.6 + C 580 EX II i Manfrotto 190PRO + 141RC + drobiazgi

                    Komentarz

                    • MRG
                      • 2005
                      • 3

                      #55
                      Właśnie-gwarancji 24 czy 12 mies.?
                      40D i ...:grin:

                      Komentarz

                      • m_o_b_y
                        Pełne uzależnienie
                        • 2007
                        • 1095

                        #56
                        Zamieszczone przez MIC_a
                        no link ktory wkleilem wczesniej rzeczywiscie jacys zlodzieje internetowi (tak na szybko wkleilem) sorry
                        ja zdecydowalem sie kupic z hong kongu przez UK
                        pucha z jakimis bonusami typu CF i torba wyszla 500 funciakow
                        co do gwarancji wystarczy dostarczyc sprzet do UK a oni na wlasny koszt odsylaja do UK i spowrotem...
                        po odliczeniu cashbacka rzeczywiscie nie duzo taniej ale zamowilem razem ze szklem i w sumie jakas oszczednosc jest...
                        no i oczywiscie licze na to ze bedzie z pucha wszystko OK
                        w poniedzialek powinna przyjsc do UK a za niedlugo moja znajoma ma mi przywiezc wszystko...

                        Wg moich kalkulacji, kupując w HK zaoszczędzisz ca. 208 PLN minus ryzyko i emocje.
                        Pozdrówka
                        m_o_b_y
                        --------------------------------------------------------

                        Komentarz

                        • MIC_a
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 69

                          #57
                          no w sumie rzeczywiscie jak sie tak zastanowic to wielkiego zysku nie ma... ehh
                          tzn. przy zakupie ze szklem jakas tam roznica bedzie...
                          mam nadzieje ze wszytsko przyjdzie cale i zdrowe...
                          Canon 40D + 17-40 + C50/1.4 + 430EX + HOYA HMC
                          Canon G5 + jakies filtry + duży plastikowy statyw
                          HAMA DEFENDER 200

                          Komentarz

                          • kolart

                            #58
                            polecam www.bhphotovideo.com - mieszkam w UK i zamowilem u nich w nocy z niedzieli na poniedzialek i we wtorek po poludniu mialem sprzet w domu - 40d + 28-135 w zestawie + 580 ex II + battery grip , bateria zapasowa + zestaw filtrow + extreme III 4GB i po zaplaceniu 250 funtow cla ( UPS sie upomina ) wyszlo mi taniej 400 funtow niz w UK . a co do gwarancji to bym sie nie martwil bo pamietam jak kiedys tata przywozil mi sprzet z niemiec zanim bylismy EU i byl podobny problem ale maly mail do canona i z warszawki sami do mnie zadzwonili z zytniej kiedy chce sprzet naprawiac wiec nie powinno byc problemow

                            Komentarz

                            • Krzychu
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 3611

                              #59
                              Zamieszczone przez kolart
                              a co do gwarancji to bym sie nie martwil
                              Nie ma się co nią martwić bo prostu jej nie ma na sprzęt z US - koniec kropka...
                              Pozdrowienia,
                              KZ
                              KZ Aviation Photography

                              Komentarz

                              • MRG
                                • 2005
                                • 3

                                #60
                                Panowie-popełniłem to-dzisiaj zakupiłem 40D w FotoJoker za 3166-byłem osobiście, w sklepie internetowym ...!
                                40D i ...:grin:

                                Komentarz

                                Pracuję...