X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • h4d3sik

    #31
    Nie podoba mi się jego podejście do innych, bardzo razi mnie coś takiego. Takie wypowiedzi walą wiochą i taki jest fakt. A szkoda bo chciałem u niego coś kupić... Ale skoro już wiem na jakiej marzy jedzie ... kupie sobie na e-bayu ...

    Komentarz

    • kgelec
      Dopiero zaczyna
      • 2008
      • 29

      #32
      Rozmawiałem z tym człowiekiem dwa razy aby dograć szczegóły transakcji - żadnej "wiochy" nie poczułem...Za to Twoja h4d3sik determinacja w "jeżdżeniu" po tym sprzedawcy (na 3 posty na forum 2 negatywne w tym wątku) pachnie mi czymś innym...

      Z mojej strony: EOT.
      Ostatnio edytowany przez kgelec; 15087.
      C6D, C24-70D f/4L IS, C70-200 mm f/4L IS, C50mm f/1.8 STM, Tamron 90 mm f/2.8 Di Macro; 430EX i inne,

      Komentarz

      • pawelsz
        Bywalec
        • 2008
        • 141

        #33
        Wymieniłem parę maili z tym człowiekiem i na pewno nie zajeżdża "wiochą", jest bardzo rzeczowy, kulturalny oraz otwarty- to rzadkość w czasach globalnego handlu.
        Pooglądaj dokładnie poprzednio podawane foty, przemyśl je, a potem się wypowiadaj- było nerwowo, ale i rzeczowo- to się ceni, nawet jeśli nie kupuje się u danej osoby.
        Ja wiele, oj swego czasu bardzo wiele paczek otwierałem i zdarzyło się coś uszkodzić itd, także generalizowanie i uogólnianie bywa złudne.
        Ja wiem, że jeśli pojawi się kolejna potrzeba zakupu lowepro, to wiem z Kim dobrze się rozmawia i kto potrafi doradzić
        ps
        czy myślisz, że inni kupują drożej ?
        40D + 17-85 IS USM + 70-300 IS + Metz 58 AF-1 + lowepro fastpack 350 + Velbon Sherpa 600R + monopod Manfrotto i stalki na M42

        Komentarz

        • h4d3sik

          #34
          Nie podoba mi się po prostu podejście, sam handluję, co prawda sprzętem komputerowym i wiem, że nie można być wszystkie pewnym w 100%, samo założenie jest błędne. Ufam moim pracownikom ale przy każdym sporze z klientem nawet, kiedy klient nie miał racji szedłem na ugodę nawet kiedy czasami musiałem wyjść na tym do tyłu. A takie pisanie o innym świecie mnie po prostu denerwuje. Co prawda nasze społeczeństwo jest troszkę zacofane ale bez przesadyzmu.

          Samo chwalenie się marżą też do niczego dobrego nie prowadzi...

          Nawet kiedy swojego czasu sprzedawałem na alledrogo.pl szedłem zawsze na ugodę i po prostu takie stanowisko jest dla mnie swoistym szokiem.

          Komentarz

          • crix
            • 2008
            • 10

            #35
            no wiadomo że sprzedawca zawsze jest "super" dopóki klient jest zadowolony

            Komentarz

            • sebcio80
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2655

              #36
              moge o tym sklepie wypowiadac sie tylko pozytywnie, bylem bardzo niezdecydowany co kupic (ostatecznie wzialem dosc drogi Road Runer AW) i kontakt (przez gg) oraz sama obsluga w sklepie (odbieralem towar osobiscie w Brzegu) gdzie pracuje mila Pani (serdecznie pozdrawiam ) byly zawsze swietne i rzeczowe
              Moje wątki na forum: sport | fashion
              | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

              Komentarz

              • My Nick
                Bywalec
                • 2007
                • 219

                #37
                Zamówiłem tam pasek LowePro Transporter i na początku byłem strasznie nie miło zaskoczony czasem dostawy. Czekam, czekam ale na GG i e-mail zawsze kontakt. I okazało się dziś (po telefonach do PP bo sklep przesłał mi nr przesyłki), że nasza wspaniała Poczta Polska nie raczyła powiadomić mnie o przesyłce i mieli to dziś odesłać ale sie wyrobiłem i odebrałem. Może pomyśleć o zmianie dostawcy? A przesyłka cała i zdrowa.
                EOS 400D 17-55 f2,8 IS USM 70-200 f2,8

                Komentarz

                • XLesio
                  Uzależniony
                  • 2008
                  • 515

                  #38
                  Naprawdę świetny sklep. Kupiłem w ostatnich dniach Fastpacka 200. Przelew w czwartek, przesyłka w poniedziałek o świcie pod drzwiami. Po drodze doskonały kontakt ze sklepem.

                  W trakcie miałem dwie drobne uwagi do lowerpro.pl. Błyskawicznie uzyskałem odpowiedź na maila, a dodatkowo wczoraj odebrałem telefon od Pana Markusa (via Vienna - przy okazji serdecznie Pana pozdrawiam). Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.
                  Bardzo miłym zaskoczeniem była propozycja wymiany na inny wybrany model, jeśli kupiony nie spełnia oczekiwań. Propozycja padła z inicjatywy Pana Markusa. Ja o to nie pytałem - zostawiam egzemplarz który zamówilem.
                  Z całą pewnością będę jeszcze myszkował w sklepie. Strasznie to wyszło peanowo i pochwalnie, ale w tym miesiącu robiłem zakupy w kliku sklepach internetowych - i żaden nie umywał się do poziomu obsługi lowerpro. A jakby nie patrzeć, cena fastpacka jest raczej niewielka
                  Pozdrawiam

                  PS - aha.. I jeszcze jedno. Ja w odróżnienu od paru naszych 'kolegów' kupowałem świadomy zasad realizacji gwarancji. Tzn. wyłącznie za pośrednictwem Pana Markusa, albo dystrybutowa lowepro w Austrii.
                  "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                  EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                  C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                  Komentarz

                  • djcargo
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 353

                    #39
                    Ja tylko wtrącę swoje trzy grosze. Moi drodzy - jeśli kolega ma na sztuce 2, 10, 100, 500 czy nawet 1000000000000% przebitki to jest jego sprawa (dziwi mnie wielce, że wogóle się przyznał za ile je ma). Jeśli są klienci i cena im odpowiada to czemu ma nie zarobić? Wolny rynek.
                    Boże, zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść...
                    Oczywiście, każdy chciałby kupować jak najtaniej. Ale jeśli tak chcecie, to sami sobie lećcie do fabryki do Chin i kupcie - nikt wam nie broni...
                    Regulamin pkt 8.

                    Komentarz

                    • lempl
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 684

                      #40
                      Jego interes, jego zysk, ale jeśli sprzedawca pieni się na forum i z niezbyt wybredny sposób komentuje reklamację klienta, to IMO lepiej się od takiego sprzedawcy trzymać z daleka. W zasadność pretensji klienta nawet nie wnikam, ale po tym co przeczytałem tu i wątku o próbie zastraszania Hazana, ja u tego pana na pewno nic nie kupię.

                      Komentarz

                      • marekk_ok
                        Uzależniony
                        • 2007
                        • 821

                        #41
                        Zamieszczone przez lempl
                        Jego interes, jego zysk, ale jeśli sprzedawca pieni się na forum i z niezbyt wybredny sposób komentuje reklamację klienta, to IMO lepiej się od takiego sprzedawcy trzymać z daleka. W zasadność pretensji klienta nawet nie wnikam, ale po tym co przeczytałem tu i wątku o próbie zastraszania Hazana, ja u tego pana na pewno nic nie kupię.
                        Zastraszanie Hazana to jakas paranoja - ja dla zasady tam nic nie kupie !!!

                        Komentarz

                        • mc24
                          Zablokowany
                          • 2007
                          • 115

                          #42
                          Ja tez tam nic nigdy nie kupie, chocby bylo najtaniej.

                          Wiocha calkowita w wykonaniu tego "kulturalnego" goscia.
                          !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                          Zamieszczone przez Max II
                          I jezeli mi ktos wprost wmawia ze to ja, lub ktos z moich pracownikow zrobil, niech bedzie mnie dany produkt grosze kosztowac - NIE WYMIENIE, bo uwazam to za zwykla BEZCZELNOSC!!!
                          Idiota.


                          PS. Forumowicze, rozpowszechnijcie te wypowiedz na wszystkich forach z linkiem do sklepu. Niech kazdy sie dwa razy zastanowi zanim cos tam kupi. Bo w razie problemow - chamstwo.
                          Ostatnio edytowany przez mc24; 12559. Powód: Automerged Doublepost

                          Komentarz

                          • mario_n
                            Dopiero zaczyna
                            • 2007
                            • 29

                            #43
                            Dokładnie. Z takim podejściem do klienta ten człowiek nie ma czego szukać w branży handlowej. Idzie w zaparte, rozpętuje burzę, straszy prawnikami - typowe pieniactwo. I o co to wszystko, o wielomilionowy kontrakt? NIE! O pokazanie, że on jest górą, że on wygra, że on pokaże. W taki sposób bardzo szybko straci klientów, a odzyskać dobrą opinię jest później bardzo trudno. No i ten styl i język; jeśli go stać na adwokatów i jest takim "światowcem" to szkoda, że nie rozumie, że warto dać jeszcze swoje wypociny jakiemuś tłumaczowi do sczytania.

                            Komentarz

                            • arturs
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 4196

                              #44
                              zobaczcie jak się ładnie wyszukuje jak się w googlach wpisze "www.lowerpro.pl opinie" myślę że to wielu osobom wystarczy
                              5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                              Komentarz

                              • tom170
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 252

                                #45
                                Uważam, że jeśli klient twierdzi ze cos zostało doręczone w nieuszkodzonym opakowaniu a towar mimo wszystko jest uszkodzony to powinna być bezproblemowa wymiana towaru na nowy. Zresztą chocby otwierał to nożem to wątpie, żeby było możliwe uszkodzenie plecaka w takim stopniu one nie sa z papieru tylko z dość porządnego materiału i wytrzymałego Więc jak dla mnie to musi byc jakies fabryczne uszkodzenie.

                                A po drugie bardzo mnie zniiesmaczają narzekania właściciela sklepu dotyczące tego, że w Austrii są takie i takie podatki itd itp... Jak mu tak nie odpowiada to niech sie wyprowadzi i otworzy biznes w chinach czy na filipinach Albo niech sobie handluje w austrii a nie cisnie sie do polski -prosze bardzo nikt go tu nie potrzebuje jest wielu innych sprzedawców ja nie widzę problemu tak samo jak nie widzę problemu, żeby kupić u kogoś innego jedno jest pewne jak jednej osobie nie chce wymienić towaru to pewnie wiecej podobnych przypadkow bedzie w przyszlości. Czasami poprostu lepiej dać pare złotych wiecej i mieć spokój.

                                Sam tak ostatnio zrobiłem kupując części komputerowe w bardzo szanowanej choć nie najtańszej firmie w polsce jednej z największych Nie napiszę o kogo chodzi dokladnie ale napewno się domyślacie i jak tylko coś nie pasowało z wymianą czy serwisem nie ma najmniejszych problemów.
                                EOS 400D + KIT + 50mm f1.8 + 70-300mm F4-5.6 SIGMA APO DG MACRO + MiniTrekkerAW + Sherpa 600R no i 4GB karta

                                Komentarz

                                Pracuję...