X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arturs
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 4196

    #61
    Więc każdy pozostanie przy swoim zdaniu a i swoje zdanie na pewno czytający dawno sobie wyrobili . kto ma kupić tanio i tak kupi ktoś inny może niekoniecznie.. ja też lubię sobie podyskutować ale jeśli nie widzę celu to odpuszczam więc dalsze dywagacje są bezcelowe bo się nawzajem nie przekonamy.

    Pozdrawiam
    5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

    Komentarz

    • zakwas

      #62
      Dziękuję Wam za podzielenie się informacjami o tym nieciekawym sklepie. Już tam miałem kupować... ale tego nie zrobię. Facet skutecznie mnie do siebie zraził. Jego zachowanie, riposty, zastraszanie nie mieści się w, nomen omen, kanonie zachować cywilizowanych ludzi, co absolutnie nie przeszkadza mu dawać jasno do zrozumienia, że jest z tej "kulturalnej" części eurokołchozu i ma do czynienia z "chamami". Żądanie usunięcia postów z forum... litości. Ciekawe czy każdy kto pobędzie w Oesterreichu zaczyna mówić w takiej tonacji?

      Komentarz

      Pracuję...