X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dariog
    Coś już napisał
    • 2005
    • 55

    #16
    na 100% robia n apoczekaniu i bezplatnie, wazne aby nie oddawac do serwisu bo bedzie wpis pod nr seryjnym pody w systemie ze byl w serwisie, warto tylko wersje "ustna", ktora w zupelnosci wystarcza!

    pozdrawiam,
    dariog
    ______________
    __________
    500 656 500

    Komentarz

    • P72
      Coś już napisał
      • 2006
      • 91

      #17
      Zamieszczone przez adi760303
      Poczekajcie troche jak w Polsce 5DMII bedzie bardziej dostępna to i ceny 5D spadną.
      Takie czasy chyba nigdy nie nadejdą. :-? Przynajmniej ja już zwątpiłem.
      , EF 24-105 f/4 L, EF 35 f/1.4 L, EF 70-200 f/2.8 IS L, EF 85 f/1.2 L II, EF 300 f/4 IS L, 580 EX II , DA 12-24 f/4, DA 18-55, F 35-80, DA 40 f/2.8 Limited, DFA 50 f/2.8 macro, DFA 100 f/2.8 macro, AF-540FGZ, Zeiss Planar 85 f/1.4, Tamron 70-300, Exakta 80-200, Takumar-A 2x TC

      Komentarz

      • dariog
        Coś już napisał
        • 2005
        • 55

        #18
        Zamieszczone przez P72
        Takie czasy chyba nigdy nie nadejdą. :-? Przynajmniej ja już zwątpiłem.
        nie dokonca musi sie to sprawdzic, pamietaj o braku podazy nowych 5D, a wiec za jakis czas cena moze nawet wzrosnac, bo coraz trudniej kupic zadbana puszke z malym przebiegiem... i np. faktura jednak niewatpliwie masz racje, ze wysoka cena i slaba dostepnosc marka II maja wplyw na cene 5D mkI

        pozdrawiam
        dariog
        ______________
        __________
        500 656 500

        Komentarz

        • takpoprostu
          Początki nałogu
          • 2009
          • 394

          #19
          aja mam pytano z innej beczki... Leci do mnie 5D jedynka... Nówka sztuka z Włoch. I koleś który mi sprzedaje te puchę, przesłał skan potwierdzenia nadania... I na skanie jest waga paczki 0,860kg... Nie za mało za cały komplet ? Tzn. body, bateria, ładowarka, jakieś tam płytki książeczki itd. To co canon daje standardowo. Obawiam się że leci do mnie pudełko bez body...
          *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

          Komentarz

          • towersivy
            Uzależniony
            • 2005
            • 992

            #20
            takpoprostu - kupiłeś zestaw fabryczny ?? czyli wszystkie kabelki, instrukcje itp ??
            Jesli tak to waga jest za mała, sam korpus jesli dobrze pamietam to coś około 800 gram.

            Pozdr.

            Komentarz

            • takpoprostu
              Początki nałogu
              • 2009
              • 394

              #21
              dokładnie... Sprzęt podobno nowy - nieużywany z całym osprzętem. Płace przy odbiorze kurierowi... Jest możliwość sprawdzenia przed odbiorem w UPS'?
              *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

              Komentarz

              • piast9
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 3267

                #22
                Hm... Za dpreview:
                • No battery: 810 g (1.8 lb)
                • With battery: 895 g (2.0 lb)
                650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

                Komentarz

                • takpoprostu
                  Początki nałogu
                  • 2009
                  • 394

                  #23
                  no to zapewne leci do mnie coś co nie jest canonem 5D
                  *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

                  Komentarz

                  • plaucjusz
                    Bywalec
                    • 2008
                    • 168

                    #24
                    Zamieszczone przez takpoprostu
                    no to zapewne leci do mnie coś co nie jest canonem 5D

                    Czy mamy rozumieć że już zapłaciłeś???
                    A może to po prostu pomyłka przy wpisie wagi i niema co panikować??
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    Ups... nie doczytałem. Kurierowi przy odbiorze-to luz. Musisz sprawdzić. A jak się nie będzie dało to może najpierw na wagę z paczką?
                    Ostatnio edytowany przez plaucjusz; 20633. Powód: Automerged Doublepost
                    Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                    Johann Wolfgang Goethe

                    Komentarz

                    • takpoprostu
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 394

                      #25
                      I tak chyba zrobie wpakuje go na wagę jak nie będzie miało 2 kg to wogóle tego nie odbiorę.. A cały czas coś mi nie pasowało, bo sprzęt niby nówka, 2 lata gwarancji europejskiej... cały osprzęt co fabryka daje... za 870 euro...
                      *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

                      Komentarz

                      • MM-architekci
                        Pełne uzależnienie
                        • 2008
                        • 2227

                        #26
                        pogadaj z kurierem , czasem pojdzie na reke i w zaleznosci od tego jak paczka opakowana , da sie sprawdzic przed zaplaceniem
                        no comment...

                        Komentarz

                        • takpoprostu
                          Początki nałogu
                          • 2009
                          • 394

                          #27
                          na moje pytanie dlaczego taka waga, koleś odpisał to:
                          "Because is only camera and accesories, i covered the number because first you must to pay."

                          Mam do Was pytanko, czy sklepy sprzedawały 5D bez baterii ładowarek itd ? Dawało samo body z instrukcją i gwarancją ? Można było takie coś kupić ?
                          *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

                          Komentarz

                          • Parteq
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 1159

                            #28
                            Zamieszczone przez takpoprostu
                            na moje pytanie dlaczego taka waga, koleś odpisał to:
                            "Because is only camera and accesories, i covered the number because first you must to pay."

                            Mam do Was pytanko, czy sklepy sprzedawały 5D bez baterii ładowarek itd ? Dawało samo body z instrukcją i gwarancją ? Można było takie coś kupić ?



                            ok, ale jaki numer zakryl?

                            Nie wydaje mi sie zeby takie zestawy byly w oficjalnej sprzedazy. To nie karta gwaficzna w wersji oem

                            Portrety | Slubne | Facebook | Warsztaty

                            Komentarz

                            • takpoprostu
                              Początki nałogu
                              • 2009
                              • 394

                              #29
                              zakrył numer przesyłki
                              *t*a*k*p*o*p*r*o*s*t*u*

                              Komentarz

                              • plaucjusz
                                Bywalec
                                • 2008
                                • 168

                                #30
                                śmierdzi to na 1000km...
                                Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                                Johann Wolfgang Goethe

                                Komentarz

                                Pracuję...