Sklep zamknęli albo sam się zamknął, Lider24 to nie jest pierwsza firma "Pana" Maszyckiego bo wcześniej był już Bluesklep i działał dokładnie tak samo.
X
-
-
MC_ - masz rację w profesjonalnym obrocie przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę, że cena cuda nie czyni, jednak wiele osób traktuje dotacje jako zakup życia i stara sie zaoszczędzić za wszelką cenę.-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

Komentarz
-
Nie jest taką prostą sprawą wystawić negatywa na Allegro. Raz wytawiłem neutrala (należał się bezwzględny negatyw) i dowiedziałem się w rewanżu sporo niemiłych rzeczy o sobie ("bezczelny oszust i kłamca"- zresztą można sobie poczytać). Później zostałem oszukany w kilku "transakcjach", straciłem kilkaset złotych ale odpuściłem sobie komentarze bo jak się ma do czynienia z profesjonalnym oszustem to się zwyczajnie przegrywa.
Nie są obiektywne informacje w komentarzach - na pewno brakuje tych poważnych negatywnych.
Widać Liderowi24 się też sporo upiekło.Ostatnio edytowany przez marfot; 13342.https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, RF 70-200/4L, RF100-500L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200Komentarz
-
Dzisiaj przyszła mi zwrotka podpisana przez Karolinę Maszycką. 13 marca Odebrała moje ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Jutro pakuję to wszystko do prawnika i też składam pozew. Zaczynam szczerze już wątpić w to, że odzyskam jakiekolwiek pieniądze. Ale, gdybyśmy mieli ich nie odzyskać, miejmy nadzieję, że liczba pozwów cywilnych ich wykończy i będą dłuuuugo spłacać swoich wierzycieli. No i miejmy nadzieję, że wszystkie zawiadomienia na policji doprowadzą tych złodziei, gdzie ich miejsce - do więzienia.Komentarz
-
Tyle że jak ich wsadzą to kasy nie zobaczycie..
i to nawet nie prędko tylko raczej w ogóle..5DmkI, C85f1.2|580 EXII|Komentarz
-
Komentarz
-
A propos:
ktoś chętny?? Tanio mają! Stówkę mniej niż Nowart
Komentarz
-
"Pamiętaj masz 10 dni od daty zakupu na zwrot towaru bez podania przyczyny w stanie nie naruszonym jeśli nie spełni twoich oczekiwań".
To brzmi baaardzo wymownie.Komentarz
-
Komentarz
-
Podobnie wymownie brzmi:
GWARANCJA CANON POLSKA 24 m-cy, z tego co wiem w Polsce miesięcy gwarancji jest 24.-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

Komentarz
-
"Nie wiem czy to do końca legalne ale znalazłem dwóch Panów, którzy zajmują się takimi sprawami na terenie Gdańska i sprzedałem im swój dług 3300zł za 2500zł. Jestem 800zł w plecy ale przynajmniej nie będę się już dłużej męczył z LiderMedia24. Przemiły Pan ochrypnietym glosem nie chcial sie pochwalic w jaki sposob działają co w sumie mnie nie dziwi. Mam nauczkę na przyszłość. Pozdro"
taką informacje dostalem dzisiaj mailem od osoby, która zakupiła ten sam aparat co ja i znajdowała się w identycznej sytuacji,jesli o mnie chodzi to nawet 10zł bym im nie odpuścił :/Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Oj literówka, chciałem napisać 12 miesięcy. Ale nie zadali sobie nawet trudu by napisać jaka jest gwarancja. Pomysł ze sprzedażą długu jest bardzo dobry, czy kolega zdradzi szczegóły co to za "firma"?-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

Komentarz
Komentarz