X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Drithor
    Dopiero zaczyna
    • 2011
    • 34

    #271
    Zamieszczone przez fotocoto
    Ja myślę, że obowiązuje zasada, że głos ma ten co krzyczy najgłośniej. Ja mam informcję, że w naszej sprawie poszło już pismo z sądu z nakazem zapłaty w postępowaniu upominawczym + koszty. Ciekawe czy to coś zmieni.
    Daj proszę znać, czy to poskutkowało.. ja idę tą samą drogą. Pozdrawiam!

    Komentarz

    • Marcin J. Hajdyla
      • 2012
      • 3

      #272
      podbijamy stawke

      Kolezanki i koledzy, kolejny "strzelony" przez Lider24.
      Nie bede opisywal calej historii, ktora ciagnie sie od pazdziernika ubieglego roku i wyglada identycznie jak kazda inna, o ktorej wiem. Wspomne moze tylko, ze pisma o odstapieniu od umowy oraz o zwrot wplaconych 16550 zl zostaly wyslane w pierwszej polowie listopada. Jak poinformowal krakowski Rzecznik Praw Konsumenta, pisma te maja normalna skutecznosc 7 dni.. czy roboczych czy nie.. jak widzicie, nie ma to w przypadku Maszyckiego i Spolki zadnego znaczenia.. i nie, nie nazwe tego delikwenta per "Pan".. a nie chcac uzywac epitetow, jako ze to nie miejsce i dobry obyczaj tak w ogole, pozostane przy nazwisku, ktore badz co badz stalo sie dosc slawne ostatnimi czasy..
      m.

      Komentarz

      • MC_
        Pełne uzależnienie
        • 2009
        • 3444

        #273
        Jak rozumiem - masz już prawomocny nakaz zapłaty i prowadzisz egzekucję?

        Komentarz

        • Marcin J. Hajdyla
          • 2012
          • 3

          #274
          Niestety nie.. ale to dluzsza historia jest.. sprawa sie ciagnie i Maszycki ma po prostu potrojne szczescie, ze nie mieszkam w kraju i nie bardzo moge przyjechac.. juz bym tam byl
          m.

          Komentarz

          • fotocoto
            Coś już napisał
            • 2008
            • 91

            #275
            Posiadamy kontakt z osobami, które otrzymały zwrot należności od lider24 ale były to niewielkie kwoty rzędu 2 czy 3 tys zł. Z większymi kwotami jest problem, u nas dosłali drugi obiektyw jakiś czas temu dzięki czemu dług zmniejszył się poniżej 10 tys. Oczywiście znowu bez faktury czy jakiegokolwiek dokumentu zakupu, w tej sprawie będziemy działać osobno. Podobno jeśli dług jest większy niż 10 tys. warto mieć oświadczenie o uznaniu długu, takie pismo co Maszycki potwierdza, że jest winny tyle i tyle. Poniżej można spokojnie występować w postępowaniu upominawczym do sądu.
            -^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
            5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

            Komentarz

            • MC_
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 3444

              #276
              Uznanie długu warto mieć niezależnie od wysokości roszczenia.

              Komentarz

              • Marcin J. Hajdyla
                • 2012
                • 3

                #277
                Zamieszczone przez fotocoto
                Posiadamy kontakt z osobami, które otrzymały zwrot należności od lider24 ale były to niewielkie kwoty rzędu 2 czy 3 tys zł. Z większymi kwotami jest problem...
                Z tego co widac na grupie FB oraz paru innych forach, paru ludzi przycisnelo mocno i nawet wieksze kwoty zostaly zwrocone, aczkolwiek faktycznie nie pamietam, zeby ktoras przekroczyla 10 tys.

                Piramida sie zawalila juz, brak przychodu z nastepnych "naiwnych" powoduje, ze Maszycki jest niewyplacalny.. tak to przynajmniej wyglada, jest jakis przychod - ktos tam odchodzi szczesliwy, ze zwrocona kasa..

                Zwroci czy nie, jak wyczytalem w tym watku, wiekszosc sie zgadza - odpuscic nie mozna!!! Tacy ludzie jesli nie powinni byc zamykani (i tak wyrok bedzie w zawieszeniu, jedynie malzonka straci prace na uniwerku), to przynajmniej powinien byc sposob na wyegzekwowanie "dozywotniego zakazu prowadzenia dzialalnosci gospodarczej"
                m.

                Komentarz

                • cuba
                  • 2012
                  • 6

                  #278
                  Witam,

                  ja dokonałem zakupu w sklepie Lider24 przez Allegro. Zamówiłem 2 sztuki Canon 7D, cena 4810zł była kusząca. Dokonałem zakupu 28 lutego, tego samego dnia zrobiłem przelew i wysłałem Canon 50D w rozliczeniu, wycenili go na 1700zł.

                  Przez 2 tygodnie byłem informowany o przesunięciach dostawy. 14 marca oficjalnie zrezygnowałem z zamówienia i poprosiłem o zwrot pieniędzy oraz mojego starego Canona. Okazało się, że mój stary sprzęt już sprzedali i zwrócą mi za to także pieniądze. Oczywiście powiedzieli, że muszą wystawić jakąś fakturę korygującą.

                  Zaczęły się moje obawy o uczciwość po odwiedzeniu forum. Dlatego postanowiłem w ostatnim dniu wg wyliczeń tych 7 dni roboczych, które potrzebują na korektę faktury, odwiedzić sklep w Pruszczu. Chciałem dopilnować, by "księgowa" o której pani mówiła przez telefon i w mailach nie spóźniła się.

                  Udało się, dziś kwota ponad 9000zł trafiła na moje konto. Jeśli ktoś chce więcej informacji na temat mojej wizyty to jestem do usług.

                  Komentarz

                  • luciferi
                    Bywalec
                    • 2008
                    • 181

                    #279
                    dwa razy 4810 i 1700 za 50D to trochę więcej niż "ponad 9000"

                    Komentarz

                    • fotocoto
                      Coś już napisał
                      • 2008
                      • 91

                      #280
                      Może kolega się tak ucieszył, że odzyskał cokolwiek, że nie policzył dokładnie
                      -^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
                      5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

                      Komentarz

                      • cuba
                        • 2012
                        • 6

                        #281
                        Źle liczycie, ja przesłałem do Lider24 kase za 2 x Canon 7D pomniejszoną o wartość sprzętu w rozliczenie. Generalnie kasa się zgadza
                        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                        Zamieszczone przez fotocoto
                        Może kolega się tak ucieszył, że odzyskał cokolwiek, że nie policzył dokładnie
                        Odzyskałem wszystko. Osobiście o to zadbałem będąc w Pruszczu. Innym też to polecam.
                        Ostatnio edytowany przez cuba; 44681. Powód: Automerged Doublepost

                        Komentarz

                        • Em Es
                          Zablokowany
                          • 2011
                          • 394

                          #282
                          byłeś z jakąś obstawą ?

                          Komentarz

                          • cuba
                            • 2012
                            • 6

                            #283
                            byłem z przyjaciółmi

                            Komentarz

                            • Em Es
                              Zablokowany
                              • 2011
                              • 394

                              #284
                              tak właśnie myślałem że przyjaciele których wicherek nie przewraca może ułatwić szybkie załatwienie sprawy skutecznie - popieram

                              Komentarz

                              • BioFreak
                                • 2012
                                • 10

                                #285
                                Odzyskałem dzisiaj kasę. Kto się pisze na grupowy pozew? Nie rezygnujcie- pomóżcie ludziom, którzy mogą zostać tak samo oszukani jak my.

                                Komentarz

                                Pracuję...