X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • becekpl
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 4304

    #421
    Odp: moja opinia o lider 24

    Adres WWW GLOBALSKLEP WITAMY HURT DETAL MEGA ASORTYMENT
    Adres e-mail [email protected]
    Telefon 796985523
    Województwo Podlaskie
    Miasto Rusocin
    Ostatnio edytowany przez becekpl; 27958.
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

    Komentarz

    • pawelo1
      Początki nałogu
      • 2012
      • 408

      #422
      Odp: moja opinia o lider 24

      to są wszystkie sprawdzone, dokładne dane i w regulaminie na ich stronie również takie widnieją: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEID...c-3848bea962b1. Becekpl coś Ci się pomyliło z tym co napisałeś jakie podlaskie wojewódźtwo jak to jest Gdańsk i woj. pomorskie skąd takie coś wziąłeś wogóle ehhh.

      Komentarz

      • fotocoto
        Coś już napisał
        • 2008
        • 91

        #423
        Odp: moja opinia o lider 24

        Rusocin to koło pruszcza gdańskiego więc na pewno nie woj. podlaskie, dane rejestrowe po nipie ktoś już sprawdzał i wskazywały na pruszcz, można to zrobić tutaj:
        Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej
        teraz faktycznie adres wskazuje na galerię bałtycką w gdańsku a z tego co wiem to miejsce nie słynie raczej z niskich cen - może ktoś faktycznie to sprawdzi. Moim zdaniem to śmierdzi na kilometr kolejną piramidą.
        -^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
        5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

        Komentarz

        • pawelo1
          Początki nałogu
          • 2012
          • 408

          #424
          Odp: moja opinia o lider 24

          Zamieszczone przez fotocoto
          Rusocin to koło pruszcza gdańskiego więc na pewno nie woj. podlaskie, dane rejestrowe po nipie ktoś już sprawdzał i wskazywały na pruszcz, można to zrobić tutaj:
          Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej
          teraz faktycznie adres wskazuje na galerię bałtycką w gdańsku a z tego co wiem to miejsce nie słynie raczej z niskich cen - może ktoś faktycznie to sprawdzi. Moim zdaniem to śmierdzi na kilometr kolejną piramidą.

          no wystarczy pare rzeczy wyszukać w ich wspaniałej szukajce i wcale sklep nie jest tani. A ich wyszukiwarka to już kompletne dno. Wpisałem canon ef 70-200 f/2.8 l usm i znajduje 1120 produktów, a cena tego obiektywu z kosmosu 5828,54 zł. Lepiej wpisać samo 70-200 f/2.8 usm, a i tak znajdzie 80 produktów. Ceny nie wiadomo skąd i to jeszcze większość produktów bez zdjęć. To jest sklep internetowy w regulaminie nie ma nic o odbiorze osobistym tylko płatność przelewem i za pobraniem, więc odwiedzić się ich nie da. Jednym słowem omijać takie sklepy z daleka. Są sprawdzone sklepy, a ceny normalne nie jakieś wynalazki. Pozdro
          Ostatnio edytowany przez pawelo1; 45437.

          Komentarz

          • fotocoto
            Coś już napisał
            • 2008
            • 91

            #425
            Odp: moja opinia o lider 24

            pawelo, bo pozycjonują się na skąpcu na konkretne pozycje i dowalają konkretne ceny, jakoś tak mi się to pokrywało z asortymentem lidera dlatego napisałem, że się maskują dość skutecznie:
            Douglas ist mit über 1.200 Parfümerien in 19 Ländern Marktführer in Europa und steht für herausragenden Service, erstklassige Sortimente und anspruchsvolles Ambiente. Über 15.000 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter machen mit Kompetenz, Begeisterung und Freundlichkeit einen Besuch bei Douglas zu einem ganz besonderen Erlebnis. Douglas bietet vielfältige Serviceleistungen und ein breites Portfolio an Produkten und Marken, die exklusiv nur bei Douglas und im Onlineshop www.douglas.de erhältlich sind.

            jak widać ani o nich widu ani słychu, adres prowadzenia działalności można w urzędzie wpisać każdy bo i tak nikt tego nie weryfikuje. Jestem bardzo ciekawy jak sklep się z tego wytłumaczy jak ktoś im zada takie pytanie.
            GLOBALSKLEP.PL - Dystrybutor Gdańsk - na Portalu B2B Poland.
            tu mamy grunwaldzką 104
            A jeszcze jakiś czas temu ten sklep prowadził podmiot o tej samej nazwie every-tel o nipie:
            6040058150
            taki też mieli na stronie - sprawdźcie sobie, to jest pruszcz
            Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej
            to powinno co najmniej dawać do myślenia, został po tym ślad w regulaminie pkt 9/6:
            6. Złożenie zamówienia przez kupującego jest równoznaczne z jego zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę EVERY-TEL Daria Lidke (...)
            -^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
            5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

            Komentarz

            • pawelo1
              Początki nałogu
              • 2012
              • 408

              #426
              Odp: moja opinia o lider 24

              ano tak robią co niektóre sklepy żeby mieć pierwszą pozycje. Ale z tego co zauważyłem to jedynie 5d III o 200 zł mają taniej, a o taką sume nie ma co się łaszczyć bo ze sprawdzonego sklepu lepiej kupić i być zadowolonym niż z takimi sie męczyć. Wcześniej była troche inna nazwa firmy bo: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EVERY-TEL DARIA LIDKE, więc zarejestrowana na kogo innego od 03.05.2011 r. inny adres bo ul. Gdańska 46 lok. 12, 83-031 Rusocin, powiat gdański, woj. POMORSKIE i wznowienie działalności 06.06.2012 r. i co ważne jest aktywna do teraz. A ta o, której piszemy jest EVERY-TEL Monika Kaleta rozpoczęcie dg od 02.07.2012 r. no i ulica Grunwaldzka 141. Ale dziwna sprawa z tym. No w regulaminie jest pozostałość tak jak piszesz o starej dg. Obie te firmy działają bo mają status aktywny.
              Ostatnio edytowany przez pawelo1; 45437.

              Komentarz

              • AnetaZając
                • 2012
                • 3

                #427
                Odp: moja opinia o lider 24

                Witam, obserwuję forum od jakiegoś czasu i postanowiłam się przyłączyć. Jestem mieszkanką trójmiasta.
                Dziś za radą któregoś z forumowiczów, przeszłam się po galerii bałtyckiej i nie było tam żadnego sklepu, o którym mowa.
                Szukam , szperam ale nie wiem o co tu chodzi... Dwie identyczne nazwy firmy, ale inne właścicielki? Po co to komu? Może ktoś wytłumaczy???

                Komentarz

                • becekpl
                  Pełne uzależnienie
                  • 2009
                  • 4304

                  #428
                  Odp: moja opinia o lider 24

                  Zamieszczone przez AnetaZając
                  Może ktoś wytłumaczy???
                  to taka ściema, możliwe ze wynajmują pomieszczenie na zapleczu mola,tylko do celów rejestracyjnych sklepu internetowego
                  Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
                  Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

                  Komentarz

                  • AnetaZając
                    • 2012
                    • 3

                    #429
                    Odp: moja opinia o lider 24

                    Możliwe,żeby ktoś kręcił takie wałki? Szukam i szukam ale chyba za mało dociekliwa jestem...
                    Można jakoś się tego dowiedzieć poprzez kontakt z jakimiś prezesami GB? Orientuje się ktoś?

                    Komentarz

                    • artnowak
                      • 2012
                      • 1

                      #430
                      Odp: moja opinia o lider 24

                      Witajcie, mam na Imię Artur i trafiłem na ten wątek szukając informacji o firmie globalsklep. Aby nie rozwodzić się napiszę krótko, ostrzegam. Poniżej treść korespondencji jaką prowadziłem ze sklepem. Sklep znalazłem na skąpcu.



                      Witam, jesteśmy z kolegą zainteresowani zakupem 2 korpusów

                      Canon Eos 5d Mark III Body OD RĘKI globalsklep

                      prosze o informacje o cenie za 2 sztuki, liczymy na rabat, oraz o cenie
                      obiektywu 24-105 - 1 sztuka do kompletu.
                      Ponieważ to spory zakup proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

                      1. Gdzie można sprzęt odebrać z płatnościa przy odbiorze po oględzinach
                      aparatów
                      2. Czy sprzęt posiada kartę gwarancyjną Canon Polska oraz polską
                      instrukcję
                      obsługi
                      3. Czy macie na miejscu akcesoria typu karty pamięci itp?

                      czy otrzymamy fakturę VAT 23% na zakupiony sprzet, ew. ile będzie taniej
                      bez faktury.

                      Artur

                      ------------------------

                      Dnia 6 września 2012 18:18 "sklep" <[email protected] napisał(a):
                      Witam,
                      oczywiście cenę można negocjowac przy 2 sztukach.
                      1. Jesteśmy sklepem internetowym, współpracujemy z firmą GLS odnośnie
                      przesyłek. W Gdańsku można umówić się z naszym Przedstawicielem Handlowym.
                      2. Sprzęt jest z dystrybucji europejskiej i tym samym posiada europejską
                      gwarancję 24 mce honorowaną we wszystkich krajach UE. Instrukcja w języku
                      polskim w PDF, nie w formie papierowej.
                      3. Posiadamy akcesoria do aparatów typu karty pamięci, torby, akumulatory
                      itp.
                      pozdrawiamy
                      Zespół Globalsklep

                      ------------------------

                      Proszę o wycenę sprzętu oraz odpowiedź na pytania jakie zadałem:

                      czy otrzymamy fakturę VAT 23% na zakupiony sprzet, ew. ile będzie taniej
                      bez faktury

                      oraz

                      gdzie mogę odebrać osobiści sprzęt, wasz adres wskazuje na galerię
                      bałtycką,
                      czy macie tam stoisko?
                      Z kim rozmawiam abym mógł przy odbiorze powołac się na ustalenia.
                      Artur

                      ------------------------

                      Dnia 7 września 2012 11:12 "sklep" <[email protected] napisał(a):
                      Witam,
                      zawsze wystawiamy fakturę vat. Nie ma możliwości zakupu "taniej" bez
                      faktury. Przy zakupie otrzyma Pan 5% zniżki od cen, które widnieją na
                      naszej
                      stronie.
                      pozdrawiamy
                      Globalsklep

                      -----------------------

                      Dziękuję za informację, zamwiam 2 sztuki, kiedy i gdzie mogę zgłosic się po
                      odbiór zamówienia. Będę potrzebował fakturę VAT, czy jest możliwośc wyboru z
                      kilku egzemplarzy aparatu?
                      Z kim mam przyjemność rozmawiać?

                      Artur

                      -----------------------

                      Może lepiej byłoby zadzwonić? 796985523

                      pozdrawiam

                      monika kaleta

                      -----------------------


                      Witam ponownie, wolę ustalenia prowadzić pisemnie, niejednokrotnie zdarzyło mi się, że przy odbiorze towaru warunki okazały się delikatnie mówiąc inne, w końcu chce wydac u Pani ponad 20 tys zł więc wolę nie miec wątpliwości. Pani Moniko czyli reasumując:

                      EOS 5D MK III x 2 = (11 479 + 11 479) - 5% = 21810

                      Czy zgadza się?
                      Na miejscu chciałbym dobrać jeszcze akcesoria typu karta pamięci i być może obiektyw 24-105.
                      Czy na miejscu będzie ktoś kto mi doradzi odpowiednie akcesoria?
                      W którym miejscu w galerii bałtyckiej mieści się Wasze stoisko i kiedy mogę przyjechać po zamówione produkty?
                      Czy mogę zapłacić kartą?

                      Artur


                      ---------------------

                      Może umówić się Pan z naszym handlowcem który przyjedzie do pana do domu albo może pan odebrać te aparaty u mnie w domu. Niezbędna będzie przedpłata całości kwoty jako zabezpieczenie dla transakcji. Numer konta podeślę panu mailem.

                      pozdrwiam

                      monika kaleta


                      ---------------------

                      Po tej o to interesującej informacji zadzwoniłem sobie do rzeczonej Pani, raczej dla zabawy niż myśląc o kupowaniu czegokolwiek. Odebrała inna Pani przedstawiając się Dominika i w bardzo zawoalowany sposób próbowała urobić mnie (nazywając to "dogadać się") bym wpłacił jej gotówkę na konto to dostanę dodatkowe 3% rabatu, czyli w sumie 8% a sprzęt dostarczy mi osobiście jakiś handlowiec w terminie dwóch tygodni. Na pytanie czy mają punkt w niejakiej galerii bałtyckiej usłyszałem, że właśnie tam się otwierają ale to potrwa jeszcze minimum do stycznia, ale już działają.

                      Uprzedzony zapytałem, czy globalsklep ma coś wspólnego z lider24, w odpowiedzi usłyszałem ciszę po czym Pani… odłożyła słuchawkę. Co ciekawe Pani Dominika znała tak dobrze szczegóły naszej korespondencji jak by je sama pisała
                      Jak dla mnie to jeden wielki wałek ustawiany pod sezon świąteczny.

                      Komentarz

                      • AnetaZając
                        • 2012
                        • 3

                        #431
                        Odp: moja opinia o lider 24

                        Artnowak byłam w galerii szukałam punktu , sklepu informacji. Z tego co mi powiedziano to nikt nic nie wie, nic nie słyszał ,a żeby wynająć lokal w galerii trzeba mieć masę pozwoleń, lecz z tego co się zorientowałam nikt nie wie aby taki sklep miał się tam pojawić, bo nie mają wolnych lokali i " nie zanosi się na to aby coś miało się zwolnić". Lecz miła Pani powiedziała też ,że bardzo chętnie popyta prezesów co i jak u nich piszczy , i że bardzo prawdopodobne aby ktoś się pod nich "podbijał" DD Może to i lepiej ,że nie dałeś się wciągnąć

                        Komentarz

                        • foto-grafika
                          Dopiero zaczyna
                          • 2012
                          • 37

                          #432
                          Odp: moja opinia o lider 24

                          Nie wiem jak to działa ale sklep Lider24 od ponad 10 miesiecy nie oddał mi pieniedzy za niezrealizowane zlecenie. Oszuści i nic więcej.

                          Komentarz

                          • lukasz57-90
                            Coś już napisał
                            • 2011
                            • 51

                            #433
                            Odp: moja opinia o lider 24

                            jak tam u Lidera sytuacja? Dzieje się cos?

                            Komentarz

                            • foto-grafika
                              Dopiero zaczyna
                              • 2012
                              • 37

                              #434
                              Odp: moja opinia o lider 24

                              Kto będzie na rozprawie we wtorek w Gdańsku?

                              Komentarz

                              • lukasz57-90
                                Coś już napisał
                                • 2011
                                • 51

                                #435
                                Odp: moja opinia o lider 24

                                dajcie znać co i jak u Pani Karolinki

                                Komentarz

                                Pracuję...