X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mysiaty
    Coś już napisał
    • 2012
    • 95

    #166
    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

    [QUOTE=Pablosso;1166958]
    Zamieszczone przez mysiaty
    Witam Wszystkich,

    Taki regulamin promocji,kesz beka,czy jak go zwał, to wg mnie byc moze,prawdopodobnie,ale wcale niekoniecznie,zwykłe draństwo.Ale, co ja ta wiem.
    Może znajdzie się na forum jakis wykształciuch i przeczyta ze zrozumieniem promocje niemiecką i poinformuje nas jak tam sie sprawy mają.

    Służę koledze.

    Otóż na stronie Canon Deutschland - Canon Cash Back jest informacja tylko o tym , że po przesłąniu "Kopie der Rechnung und den ausgeschnittenen EAN-Codes per Post zusammen mit der Registrierungsbestätigung ein" czyli "kopii rachunku wraz z wyciętym kodem oraz potwierdzeniem rejestracji"

    "Innerhalb von drei Wochen nach Posteingang der vollständigen Unterlagen sowie der erfolgreichen Prüfung erhalten Sie einen Scheck in Höhe des jeweiligen CashBack Betrages" czyli "w ciągu trzech tygodni po dostarczeniu przesyłki z kompletnymi załącznikami i pozytywnej weryfikacji otrzymacie państwo czek na kwotę danej wartości CashBack".

    Tak więc nie ma ani słowa o "Szczęśliwych wygranych" lub "wybrańcach" lub "kto pierwszy - ten lepszy.

    Pozdrawiam
    Wielkie dzięki za informację.

    Pozdrawiam

    użytkownik systemu canon "II kategorii"

    Komentarz

    • McKiller
      Bywalec
      • 2012
      • 148

      #167
      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

      W tamtym roku skorzystałem, w tym może też coś wezmę. Bardzo fajna akcja.

      Komentarz

      • jurak
        • 2013
        • 4

        #168
        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

        Jestem nowy na forum, tak więc witam wszystkich na początek
        Mam zapytanie odnośnie programu CashBack. Zakupiłem Canona 60D + 18-135mm IS i muszę wysłać kody drogą pocztową. Na pudle są dwa osobne białe pola z kodami.
        1. kod Body No, Numer Seryjny, Numer Seryjny Obiektywu
        2. Kod EAN (i drugi raz podany Body No)
        Wyciąć to w całości czy wystarczy wersja nr 2. ?

        Komentarz

        • PMO
          Dopiero zaczyna
          • 2013
          • 16

          #169
          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

          @Jurak, ja bym wybrał opcje 1. Dzisiaj przyszykowałem sobie list, który jutro wyślę, zobaczymy co z tego będzie, mam nadzieję, że się uda.

          Komentarz

          • robson999
            Uzależniony
            • 2013
            • 716

            #170
            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

            Cześć, na jaki adres mam wysłać pocztą te wycięte kody?? Kupiłem obiektyw 100mm makro.
            Robert
            5D, 2x6D, 16-35/4ISL, 20/1.4A, 24-70/2.8LII, 24-85/3.5-4.5, 50/1.4, 50/1.8STM, 55/1.8, 85/1.8, 135/2L, 200/2.8LII, 70-300 4-5.6II, 100-300/5.6L, 400/5.6L
            600EX-RT, 430EXII, 568EXII
            CX241, i1DisplayPro, L850, SC-P600

            Komentarz

            • robson999
              Uzależniony
              • 2013
              • 716

              #171
              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

              Zamieszczone przez robson999
              Cześć, na jaki adres mam wysłać pocztą te wycięte kody?? Kupiłem obiektyw 100mm makro.
              Robert
              Mam adres. Trzeba uważnie czytać warunki zgłoszenia. Dziekuję!
              5D, 2x6D, 16-35/4ISL, 20/1.4A, 24-70/2.8LII, 24-85/3.5-4.5, 50/1.4, 50/1.8STM, 55/1.8, 85/1.8, 135/2L, 200/2.8LII, 70-300 4-5.6II, 100-300/5.6L, 400/5.6L
              600EX-RT, 430EXII, 568EXII
              CX241, i1DisplayPro, L850, SC-P600

              Komentarz

              • mariusz2704
                Bywalec
                • 2011
                • 141

                #172
                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                Zamieszczone przez robson999
                Cześć, na jaki adres mam wysłać pocztą te wycięte kody?? Kupiłem obiektyw 100mm makro.
                Robert
                masz na stronie cashbacku!!!!!!!!!!!

                Komentarz

                • robson999
                  Uzależniony
                  • 2013
                  • 716

                  #173
                  Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                  Spokojnie, nie krzycz. Napisałem wyżej, że już mam. Dzięki.

                  Robert
                  5D, 2x6D, 16-35/4ISL, 20/1.4A, 24-70/2.8LII, 24-85/3.5-4.5, 50/1.4, 50/1.8STM, 55/1.8, 85/1.8, 135/2L, 200/2.8LII, 70-300 4-5.6II, 100-300/5.6L, 400/5.6L
                  600EX-RT, 430EXII, 568EXII
                  CX241, i1DisplayPro, L850, SC-P600

                  Komentarz

                  • swishu
                    Bywalec
                    • 2013
                    • 140

                    #174
                    Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                    Myślicie, że ma sens jeszcze kupować sprzęt, którego dotyczy promocja i liczyć na cashback ?

                    Komentarz

                    • mnocon
                      Bywalec
                      • 2011
                      • 132

                      #175
                      Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                      Dzis widzialem ze zmienili regulamin, zwiekszyly ilosci na niektore produkty
                      Canon | 1D X | 40d | EOS M | 24-70 2.8 L II | 50 1.4 | 85 1.8 | 430 EXII | 600 EX RT | XH A1 |

                      Komentarz

                      • marecki86
                        • 2010
                        • 4

                        #176
                        Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                        Zamieszczone przez swishu
                        Myślicie, że ma sens jeszcze kupować sprzęt, którego dotyczy promocja i liczyć na cashback ?
                        Myślę, że tak podobno oddają wszystkim, osobiście korzystałem w 2012 dość późno wysłałem wniosek, ale na zwrot się załapałem.

                        Komentarz

                        • PMO
                          Dopiero zaczyna
                          • 2013
                          • 16

                          #177
                          Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                          Widzę w regulaminie, że wysokość kwoty, którą dostaniemy w promocji, trochę obniżyła poprzeczkę od 14 czerwca. :P Wniosek wysłany w poniedziałek, czekam na odpowiedź.

                          Komentarz

                          • swishu
                            Bywalec
                            • 2013
                            • 140

                            #178
                            Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                            No to chyba spróbuję. Przymierzam się do 17-40, po odliczeniu vatu oraz cashbacku wyjdzie tyle co używka na allegro. Dopytam jeszcze jak wygląda sprawa kwoty cashback 410zł - od tego trzeba jeszcze odjąć vat ? Więc tak na prawdę otrzymam przelewem 315zł ?
                            Trochę offtop (mam nadzieję, że mnie admin nie zbanuje:P) : kombinuję z szerokim kątem pod 5d jak koń pod górę, chyba już z pół tego forum przeszukałem. Co wybrać : Sigma 12-24 (używki po 1500zł), wspomniany 17-40, samyang 14, tokina 12-24 lub coś innego ?
                            Zastosowanie : Krajobrazy (więc podejrzewam, że im szerszy kąt tym lepiej), rzadko reportaż, panoramy cylindryczne. Pod sferyczne poluję na zenitara 16, ale to w drugiej kolejności. Żadnego innego spacerzooma nie mam. A tak w ogóle to na razie nie mam nawet aparatu Dzięki za porady!

                            ps. jeśli już to w jakim sklepie kupować tego 17-40 żeby zaakceptowali cashback? Tylko te co na stronie wypisane ?
                            Ostatnio edytowany przez swishu; 47624.

                            Komentarz

                            • ketras
                              Początki nałogu
                              • 2012
                              • 385

                              #179
                              Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                              swishu Stoję przed podobnym wyborem, szerokie uwa do 5D classic. Najwięcej + i głosów za jest za tą elką 17-40, jest jeszcze tańszy canon 20-35 usm.
                              "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                              Komentarz

                              • McLaren
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 200

                                #180
                                Odp: Canon Cashback 2013 !!!

                                A ja mam pytanie, czy ktoś już dostał zwrot pieniędzy na konto?
                                § 5. Premia Pieniężna
                                7. Uczestnik otrzymuje powiadomienie o przyznaniu Premii Pieniężnej na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym, w terminie do 7 (siedmiu) dni roboczych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia udziału w Promocji dokonanego przez tego Uczestnika.
                                Taką dostałem.
                                8. Premie Pieniężne wypłacane są przez Organizatora niezwłocznie po pozytywnej weryfikacji, o której mowa w ust. 7, nie później jednak niż do 31 sierpnia 2013 r.
                                Chciałem podkreślić wyraz "niezwłocznie" u mnie mija już prawie miesiąc, ale są tacy co wcześniej z promocji skorzystali.
                                5DMk3 ; G7X ; 17-40L ; 35/1.4 Art ; 50/1.4 ; 85/1.2L ; 135/2.0L ; 70-200/2.8L IS ;580EXII ;

                                Komentarz

                                Pracuję...