X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Futrzasty
    Dopiero zaczyna
    • 2013
    • 18

    #31
    Odp: Canon Cashback 2013/2014

    Zamieszczone przez ketras
    JA tu liczyłem na 6D w cashbacku...
    Właśnie sprawdzałem i aktualnie jest 6D - 4 stówki zwrotu.

    To ja poproszę jeszcze 5D :-)
    Fotograf Rzeszów

    Komentarz

    • kris81pl
      Dopiero zaczyna
      • 2010
      • 24

      #32
      Odp: Canon Cashback 2013/2014

      Który kod kreskowy trzeba wysłać Canonowi - na ściance pudełka są 3 kody, jeden szeroki na górze nadrukowny na naklejce i 2 węższe pod nim nadrukowane bezpośrednio na pudełku...?
      C5Dc, C50D, C500N

      Komentarz

      • skura
        Bywalec
        • 2006
        • 125

        #33
        Odp: Canon Cashback 2013/2014

        kris81
        jeżeli kase na konto dostaniesz w 2014 roku, to pit 8c będzie wystawiony też w 2014 roku. Rozliczyć to zatem będziesz musiał w rocznym picie za 2014 rok, czyli do końca kwietnia 2015roku(oczywiście mowa to o osobie fizyzycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

        o samym picie 8c pisał robhary w poście 25

        Komentarz

        • ketras
          Początki nałogu
          • 2012
          • 385

          #34
          Odp: Canon Cashback 2013/2014

          Zamieszczone przez Futrzasty
          Właśnie sprawdzałem i aktualnie jest 6D - 4 stówki zwrotu.
          Rzeczywiście się pojawił, tylko teraz czy się załapię przy dacie zakupu 3.12.2013

          Rozliczenie się z skarbowym w przypadku osób fizycznych również podlega obowiązkowi tak?

          P.S. czy działa wam regulamin cashback na stronie polskiej canona? Mi wywala "Nie znaleziono strony"

          Chciałbym się dowiedzieć czy mogę skorzystać z cashbacku 400zł w przypadku zakupu 6D jeżeli zakupiłem go na raty. Paragon mam wystawiony pełną kwotę, z tym że dopisek "kredyt sprz. ratalna xxxxpln" czy ktoś otrzymał cashback przy zakupie na raty?

          I jak kolega wyżej, który kod kreskowy trzeba wyciąć?
          Ostatnio edytowany przez ketras; 43646.
          "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

          Komentarz

          • Sunders
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 2746

            #35
            Odp: Canon Cashback 2013/2014

            Zamieszczone przez Futrzasty
            Właśnie sprawdzałem i aktualnie jest 6D - 4 stówki zwrotu.

            To ja poproszę jeszcze 5D :-)
            To ja też poproszę, tylko z większym zwrotem
            http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

            Komentarz

            • BK13
              • 2012
              • 5

              #36
              Odp: Canon Cashback 2013/2014

              Właśnie otrzymałam wiadomość - zwrot 280PLN za Canon 17-55mm f/2.8
              Kupiony 8.12.2013

              Komentarz

              • kris81pl
                Dopiero zaczyna
                • 2010
                • 24

                #37
                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                Super a który kod z pudełka wysłałeś?
                C5Dc, C50D, C500N

                Komentarz

                • ketras
                  Początki nałogu
                  • 2012
                  • 385

                  #38
                  Odp: Canon Cashback 2013/2014

                  Zamieszczone przez kris81pl
                  Super a który kod z pudełka wysłałeś?
                  Chyba się nie dowiemy prędko albo się wytnie wszystkie :-D , wysłałem e-mail do Canona, zobaczymy co dopiszą.
                  "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                  Komentarz

                  • ketras
                    Początki nałogu
                    • 2012
                    • 385

                    #39
                    Odp: Canon Cashback 2013/2014

                    Zamieszczone przez ketras
                    Chyba się nie dowiemy prędko albo się wytnie wszystkie :-D , wysłałem e-mail do Canona, zobaczymy co dopiszą.
                    Przy rejestracji trzeba podać "Nazwa beneficjenta:" co to dokładnie jest?
                    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                    Komentarz

                    • maciek12ss
                      Początki nałogu
                      • 2012
                      • 492

                      #40
                      Odp: Canon Cashback 2013/2014

                      nazwa benificjenta czyli nazwa właściciela rachunku bankowego Ja właśnie wysłałem zgłoszenie na 6d i 16-35 Jutro lecę na pocztę z kodami tylko zastanawiam się czy wyciąć wszystkie dla swietego spokoju czy jakieś konkretne .
                      6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                      Komentarz

                      • ketras
                        Początki nałogu
                        • 2012
                        • 385

                        #41
                        Odp: Canon Cashback 2013/2014

                        Zamieszczone przez maciek12ss
                        nazwa benificjenta czyli nazwa właściciela rachunku bankowego Ja właśnie wysłałem zgłoszenie na 6d i 16-35 Jutro lecę na pocztę z kodami tylko zastanawiam się czy wyciąć wszystkie dla swietego spokoju czy jakieś konkretne .
                        Dzięki, ja wyciąłem wszystkie, bo co szkodzi :-D proponuje zrobić identycznie. LEpiej więcej niż mniej.
                        "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                        Komentarz

                        • BK13
                          • 2012
                          • 5

                          #42
                          Odp: Canon Cashback 2013/2014

                          Ja wycięłam i wysłałam wszystkie kody z pudełka - z tego względu, że były obok siebie Zapomniałam tylko dopisać na kopercie "Cashback".

                          Komentarz

                          • fhumargo
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 116

                            #43
                            Odp: Canon Cashback 2013/2014

                            Zamieszczone przez maciek12ss
                            nazwa benificjenta czyli nazwa właściciela rachunku bankowego Ja właśnie wysłałem zgłoszenie na 6d i 16-35 Jutro lecę na pocztę z kodami tylko zastanawiam się czy wyciąć wszystkie dla swietego spokoju czy jakieś konkretne .
                            z pośpiechu nie wyślij całych pudełek z zawartością
                            powodzenia!
                            7D,EX600,70-200/2,8IS,17-55/2,8,10-22/3,5-4,5

                            Komentarz

                            • kris81pl
                              Dopiero zaczyna
                              • 2010
                              • 24

                              #44
                              Odp: Canon Cashback 2013/2014

                              No cóż, no to nożyk do tapet i jazda, dewastacja pudełka
                              Mogliby to ucywilizować - foto/skan pudełka w zupełności by wystarczył...
                              C5Dc, C50D, C500N

                              Komentarz

                              • maciek12ss
                                Początki nałogu
                                • 2012
                                • 492

                                #45
                                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                                Potwierdzam wystarczyło by zdjęcie tego pudła.A tak zniszczyłem dziś dwa piękne błyszczące pudełka Oby tylko kasa była. Swoją droga to właśnie ciekawe ile tak naprawdę ludzi dostaje te zwroty. Czy te limity regulaminowe canona się wykorzystują, czy zostaje zapas na koniec promocji..
                                6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                                Komentarz

                                Pracuję...