X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ketras
    Początki nałogu
    • 2012
    • 385

    #46
    Odp: Canon Cashback 2013/2014

    Pociesze was, po wycięciu kodów z pudełka dostałem e-mail'a i co.... wystarczyło zdjęcie z widocznymi numerami
    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

    Komentarz

    • kris81pl
      Dopiero zaczyna
      • 2010
      • 24

      #47
      Odp: Canon Cashback 2013/2014

      Dobrze, że jeszcze nie pociąłem kartonika, zrobię więc zdjęcie
      C5Dc, C50D, C500N

      Komentarz

      • ketras
        Początki nałogu
        • 2012
        • 385

        #48
        Odp: Canon Cashback 2013/2014

        cytuję fragment wiadomości " Odnośnie kodów jakie mają być wycięte uprzejmie prosimy o przesłanie zdjęcia opakowania."
        "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

        Komentarz

        • kris81pl
          Dopiero zaczyna
          • 2010
          • 24

          #49
          Odp: Canon Cashback 2013/2014

          Rozumiem, że zdjęcie kodów ślemy via email czy też trzeba wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną?
          C5Dc, C50D, C500N

          Komentarz

          • kris81pl
            Dopiero zaczyna
            • 2010
            • 24

            #50
            Odp: Canon Cashback 2013/2014

            Rozmawiałem przez telefon z Canon Polska - niestety, trzeba wyciąć wszystkie 3 kody z pudełka i im wysłać, taka jest oficjalna wykładnia regulaminu , pani zaleciła aby sobie zachować kopie tych kodów na wszelki wypadek.
            C5Dc, C50D, C500N

            Komentarz

            • fhumargo
              Bywalec
              • 2006
              • 116

              #51
              Odp: Canon Cashback 2013/2014

              Wycinać wycinać
              Ja wyciąłem i zniszczyłem pudełko a Wy nie?
              7D,EX600,70-200/2,8IS,17-55/2,8,10-22/3,5-4,5

              Komentarz

              • ketras
                Początki nałogu
                • 2012
                • 385

                #52
                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                To mają bałagan w tej centrali, mi e-mailowo napisali, że nie trzeba. Dobrze, że wysłałem wycięte. Choć znów nie zrobiłem zdjęcia i nie mam kopii gr..
                "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                Komentarz

                • maciek12ss
                  Początki nałogu
                  • 2012
                  • 492

                  #53
                  Odp: Canon Cashback 2013/2014

                  Mam problem. Wysłałem pocztą kody kreskowe napisałem na kartce swoje dane. Ale nie wysłałem wydrukowanego formularza rejestracji. Zamknąłem go nie chcacy po zakończeniu rejestracji. Nie mogę teraz do niego wrócić . Kurde wy wysyłaliście go pocztą razem z kodami kreskowymi??
                  6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                  Komentarz

                  • kris81pl
                    Dopiero zaczyna
                    • 2010
                    • 24

                    #54
                    Odp: Canon Cashback 2013/2014

                    A to trzeba wysłać? Ja jeszcze nawet nie zdążyłem na pocztę, i wyślę kody chyba po świętach dopiero. Formularz sobie wydrukowałem i schowałem do pudełka więc mam kopię.
                    C5Dc, C50D, C500N

                    Komentarz

                    • maciek12ss
                      Początki nałogu
                      • 2012
                      • 492

                      #55
                      Odp: Canon Cashback 2013/2014

                      No dotalem meila z loginem i haslem do systemu i tam doczytalem ze kody trzeba wyslac z wydrukowanym formularzem . Dokladnie to jest w czesto zadawanych pytaniach. Po to że by mogli zweryfikowac z ka kody przyszły od kogo itd
                      6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                      Komentarz

                      • kris81pl
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 24

                        #56
                        Odp: Canon Cashback 2013/2014

                        Ja w mailu z hasłem i loginem nie mam nic o wysłaniu wydrukowanego formularza. Zamierzałem po prostu na odwrocie wyciętych kodów napisać swoje dane, żeby wiedzieli od kogo ten kod w razie bałaganu.
                        C5Dc, C50D, C500N

                        Komentarz

                        • maciek12ss
                          Początki nałogu
                          • 2012
                          • 492

                          #57
                          Odp: Canon Cashback 2013/2014

                          To jak się zalogujes to preczytaj często zadawane pytania
                          6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

                          Komentarz

                          • kris81pl
                            Dopiero zaczyna
                            • 2010
                            • 24

                            #58
                            Odp: Canon Cashback 2013/2014

                            Wydaje mi się, że w promocji obowiązuje regulamin a nie FAQ. W regulaminie nie ma nic o wysłaniu wydrukowanego formularza pocztą tradycyjną. Ale ostatecznie lepiej im to wysłać...
                            C5Dc, C50D, C500N

                            Komentarz

                            • luckym
                              Dopiero zaczyna
                              • 2013
                              • 24

                              #59
                              Odp: Canon Cashback 2013/2014

                              dwa zakupy z cashbacka mam potw.info o zwrocie-takze nie ma problemu jak widze ze zwrotami......

                              jak na fb pisano ze moze niby dla wszystkich nie starczyc

                              a co ( ztym co kilka postow wczesniej ktos pisal)--- kwestia Urz.Skarb...?canon cos do nich wysle-a ja mam wpisac/pameitac o tym w picie?

                              ps. 1st post

                              Komentarz

                              • ketras
                                Początki nałogu
                                • 2012
                                • 385

                                #60
                                Odp: Canon Cashback 2013/2014

                                Ja nie wysyłałem formularza z racji wypełnienia go online oraz :
                                Wytnij z opakowania produktu Canon objętego promocją numer seryjny oraz kod kreskowy i wyślij na adres Organizatora z dopiskiem na kopercie "Cashback":
                                Canon Polska Sp. z o.o.
                                ul. Gottlieba Daimlera 2
                                02-460 Warszawa
                                i
                                Nie zapomnij dołączyć do przesyłki swojego imienia i nazwiska. Usprawni to proces weryfikacji.
                                "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

                                Komentarz

                                Pracuję...