X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Venio
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1084

    #16
    ja tam zaliczyłem jedną wizyte na zytniej... i jestem zadowolony bo pomimo ze aparat był z lewym oprogramowaniem to wykonali mi naprawe gwarancyjną i nie poniosłem zadnych kosztow. Lecz z drugiej strony 100% poparcia w strone Tomka.

    Komentarz

    • KMV10
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 2320

      #17
      Zamieszczone przez Tomasz Golinski
      Lepiej po rolce filmu :>
      No to może po CF-ie

      Komentarz

      • kocis
        Początki nałogu
        • 2005
        • 472

        #18
        Zamieszczone przez Tomasz Golinski
        kocis, chcesz powiedzieć, że serwis jest w porządku, bo ciebie dobrze obsłużył?

        jeden przykład wystarczy, żeby powiedzieć, że serwis jest kiepski.
        Tak chcę tak powiedzieć. I nie tylko serwis Canona mnie dobrze obsłużył.
        Na naszym forum jest taka moda, że serwis na Żytniej jest be. I taki styl wypowiedzi jest popierany. Prawda jest jednak taka, że kilku ludzi, którzy nie potrafią się dogadać z serwisem narzuca swoją opinię. Uważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce. W przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach. Albo rypka albo pipka jak mawiają górale żywieccy.
        300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

        Komentarz

        • gonzo44
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1304

          #19
          Zamieszczone przez kocis
          Uważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce.
          I wyprodukowaniem sprzetu w Polsce...

          Zamieszczone przez kocis
          W przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach.
          nie widze zwiazku, co ma do tego fakt zakupu w tanich sieciach internetowych?? Sprzet ma byc sprawny, bez wzgledu na to w jakim sklepie zostal zakupiony.
          Moje zdjęcia na CB

          Komentarz

          • -=Festyk=-
            Uzależniony
            • 2005
            • 666

            #20
            Zamieszczone przez KMV10
            No to może po CF-ie
            Nie,nie.Rolka już jest ustalona;-)

            ||Galeria

            Komentarz

            • p13ka
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1013

              #21
              Zamieszczone przez kocis
              Uważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce. W przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach. Albo rypka albo pipka jak mawiają górale żywieccy.
              Chcesz powiedzieć, że jeżeli kupię sobie Canonka w dowolnym kraju UE i będę chciał naprawić go w serwisie krajowym to powinienem mieć się na baczności? Dlaczego? Bo nie będę wówczas w stanie wyegzekwować od serwisu odpowiedniej jakości? A jak kupię w Polsce to wtedy odpowiednią jakość serwisu mam jak w banku? Nie bardzo to rozumiem.

              Komentarz

              • muflon
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 6763

                #22
                Zamieszczone przez kocis
                Uważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce.
                Nie obraź się, ale to są brednie. Serwis to jest usługa - taka jak szewc, krawiec, pucybut na ulicy. Bezpłatna (lub raczej "w cenie aparatu") - jeśli masz sprzęt na gwarancji, z dystrybucji krajowej lub dowolnej innej autoryzowanej. Płatna - w każdym innym przypadku. Co więcej, serwis ma (chyba) prawo nawet odmówić serwisowania sprzętu kupionego w US poza oficjalnymi kanałami Canon Europe. I jeśli by tak robili - no problem.

                Jednak jeśli już decydują się wykonać usługę za pieniądze (bo w każdym przypadku klient za usługę płaci, nawet poniekąd w wypadku naprawy gwarancyjnej), to powinna ona być wykonana poprawnie. Lub, jeśli się nie da (całkiem możliwe - po przeczytaniu posta Duty to naprawdę żal mi się zrobiło tych serwisantów, niezależnie od tego gdzie musza pracować ;-) ) wymiana sprzętu na taki, który działa prawidłowo.

                Prosta logika, prawo rzymskie tu niepotrzebne.

                W sumie pomysł z wątkiem na dpreview jest całkiem spoko. Może rzeczywiście nie "my użytkownicy", ale "ratunku, serwis" jak najbardziej. Kocis, możesz się do takiego wątku dopisać jako zadowolony klient, jeśli chcesz ;-)
                zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                Komentarz

                • kocis
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 472

                  #23
                  Z grubsz tak.
                  Czym więce ludzi w Polsce da zarobić polskiemu dystrybutorowi, tym on więcej włoży w sprawny serwis. Bo będzie to w jego interesie. Na tym polega gospodarczość. I tak działalność nie prowadzi do bankructwa.
                  Chyba, że sam Canon założy swój serwis fabryczny. Ale to już inna bajka.

                  To do wypowiedzi p13ki.
                  300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

                  Komentarz

                  • kocis
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 472

                    #24
                    Muflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
                    OK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?
                    300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

                    Komentarz

                    • muflon
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 6763

                      #25
                      Zamieszczone przez kocis
                      Muflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
                      Ależ to nic osobistego - nawet nie wiedziałem, że już kiedyś użyłem tego określenia w stosunku do tego, co napisałeś.
                      Zamieszczone przez kocis
                      OK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?
                      Nie, nie jesteś unikatem. Ostrożnie zaryzykowałbym stwierdzenie, że może nawet jesteś w wiekszości Natomiast to nie chodzi o tą wiekszośc, ale o tych, którzy nie zostali dobrze potraktowani przez serwis, mimo tego, że wydali 2k/5k/10k/20k/(niepotrzebne skreślić) na sprzęt Canona. To, gdzie jest kupiony, jaką ma gwarancję (czy w ogóle) nie ma tu żadnego znaczenia. W moim poście powyżej podkreśliłem dwa słowa, które właściwie mogłyby być w nim jedyne: usługa i za pieniądze.
                      zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                      Komentarz

                      • gietrzy
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 5727

                        #26
                        Zamieszczone przez kocis
                        Muflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
                        OK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?
                        Znowu jakieś szpanerstwo. A kiego ***a kogo obchodzi, że Ty masz 60k PLN na sprzęt Canona? Serwis powinien być standaryzowany-powtarzalny dla Ciebie i dla Jasia czy Małgosi z 300D +kit!
                        Dla zawodowców jest odrębna usługa/obsługa.
                        the silence is deafening

                        Komentarz

                        • kocis
                          Początki nałogu
                          • 2005
                          • 472

                          #27
                          I dobrze, tylko niech kilku niezadowolonych nie dominuje. Jak napisałem jako zadowolony to zaraz brednie i szpan. Czy coś jest nie tak ze mną? Czy ja jestem na niewłaściwym forum?
                          Myślę, że problem ze złymi opiniami o serwisie tkwi w tak zwanej postawie roszczeniowej. JA JAKO POSIADACZ CANONA WYMAGAM...... i najczęściej towarzyszy temu arogancja i (wpisać dowolne negatywne postawy). Jak ktoś jest z natury pieniaczem to "czapkę sprzeda, pas zastawo a.." serwis na Żytniej zniszczy. Śmieszne to.
                          Ostatnio edytowany przez kocis; 1467.
                          300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

                          Komentarz

                          • muflon
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 6763

                            #28
                            Zamieszczone przez kocis
                            I dobrze, tylko niech kilku niezadowolonych nie dominuje.
                            A kto mówi o dominacji? Ja też nie popieram tekstów typu "znaleźć i nakopać" i najchętniej widziałbym samych zadowolonych forumowiczów prześcigających się w wychwalaniu serwisu (sam nie omieszkałem pochwalić szwajcarskiego przy opisie swoich problemów). Ale jeśli ktoś ma problem z serwisem Canona, to również jest to jak najbardziej właściwe forum (podobnie jak Dpreview), żeby o tym napisać.
                            zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                            Komentarz

                            • kocis
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 472

                              #29
                              A jednak w dobrym tonie jest psioczyć na serwis. To takie swojskie
                              300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

                              Komentarz

                              • muflon
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 6763

                                #30
                                Zamieszczone przez kocis
                                A jednak w dobrym tonie jest psioczyć na serwis.
                                No a co ma do cholery zrobić ktoś, komu rzeczony serwis wciska kity takie jak w ostatnim watku zaczętym przez Jarka? Skulić uszy po sobie, powiedzieć grzecznie "do widzenia" i zastanawiać się nad marnością tego świata i błogosławić jaśnie pana serwisanta, że w ogóle udzielił audiencji??? Tak jak za kiedyś w sklepie z wędliną, gdzie "kerowniczka" była jak kapitan na statku - pierwsza po Bogu? Wydawało mi się, że te czasy się skończyły, jakieś 15 lat temu.
                                zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                                Komentarz

                                Pracuję...