ja tam zaliczyłem jedną wizyte na zytniej... i jestem zadowolony bo pomimo ze aparat był z lewym oprogramowaniem to wykonali mi naprawe gwarancyjną i nie poniosłem zadnych kosztow. Lecz z drugiej strony 100% poparcia w strone Tomka.
X
-
-
-
Tak chcę tak powiedzieć. I nie tylko serwis Canona mnie dobrze obsłużył.Zamieszczone przez Tomasz Golinskikocis, chcesz powiedzieć, że serwis jest w porządku, bo ciebie dobrze obsłużył?
jeden przykład wystarczy, żeby powiedzieć, że serwis jest kiepski.
Na naszym forum jest taka moda, że serwis na Żytniej jest be. I taki styl wypowiedzi jest popierany. Prawda jest jednak taka, że kilku ludzi, którzy nie potrafią się dogadać z serwisem narzuca swoją opinię. Uważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce. W przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach. Albo rypka albo pipka jak mawiają górale żywieccy.300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EXKomentarz
-
I wyprodukowaniem sprzetu w Polsce...Zamieszczone przez kocisUważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce.
nie widze zwiazku, co ma do tego fakt zakupu w tanich sieciach internetowych?? Sprzet ma byc sprawny, bez wzgledu na to w jakim sklepie zostal zakupiony.Zamieszczone przez kocisW przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach.Komentarz
-
-
Chcesz powiedzieć, że jeżeli kupię sobie Canonka w dowolnym kraju UE i będę chciał naprawić go w serwisie krajowym to powinienem mieć się na baczności? Dlaczego? Bo nie będę wówczas w stanie wyegzekwować od serwisu odpowiedniej jakości? A jak kupię w Polsce to wtedy odpowiednią jakość serwisu mam jak w banku? Nie bardzo to rozumiem.Zamieszczone przez kocisUważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce. W przeciwnym wypadku niech kupujący ma się na baczności (prawo rzymskie). A nie uprawianie frajerstwa. Zakupy w tanich sieciach internetowych, a egzekucja jakości w sewisach. Albo rypka albo pipka jak mawiają górale żywieccy.Komentarz
-
Nie obraź się, ale to są brednie. Serwis to jest usługa - taka jak szewc, krawiec, pucybut na ulicy. Bezpłatna (lub raczej "w cenie aparatu") - jeśli masz sprzęt na gwarancji, z dystrybucji krajowej lub dowolnej innej autoryzowanej. Płatna - w każdym innym przypadku. Co więcej, serwis ma (chyba) prawo nawet odmówić serwisowania sprzętu kupionego w US poza oficjalnymi kanałami Canon Europe. I jeśli by tak robili - no problem.Zamieszczone przez kocisUważam osobiście, że korzystanie z dobrodziejstw serwisu w Polsce powinno być poprzedzone zakupem produktu w Polsce.
Jednak jeśli już decydują się wykonać usługę za pieniądze (bo w każdym przypadku klient za usługę płaci, nawet poniekąd w wypadku naprawy gwarancyjnej), to powinna ona być wykonana poprawnie. Lub, jeśli się nie da (całkiem możliwe - po przeczytaniu posta Duty to naprawdę żal mi się zrobiło tych serwisantów, niezależnie od tego gdzie musza pracować ;-) ) wymiana sprzętu na taki, który działa prawidłowo.
Prosta logika, prawo rzymskie tu niepotrzebne.
W sumie pomysł z wątkiem na dpreview jest całkiem spoko. Może rzeczywiście nie "my użytkownicy", ale "ratunku, serwis" jak najbardziej. Kocis, możesz się do takiego wątku dopisać jako zadowolony klient, jeśli chcesz ;-)Komentarz
-
Z grubsz tak.
Czym więce ludzi w Polsce da zarobić polskiemu dystrybutorowi, tym on więcej włoży w sprawny serwis. Bo będzie to w jego interesie. Na tym polega gospodarczość. I tak działalność nie prowadzi do bankructwa.
Chyba, że sam Canon założy swój serwis fabryczny. Ale to już inna bajka.
To do wypowiedzi p13ki.300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EXKomentarz
-
Muflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
OK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EXKomentarz
-
Ależ to nic osobistego - nawet nie wiedziałem, że już kiedyś użyłem tego określenia w stosunku do tego, co napisałeś.Zamieszczone przez kocisMuflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
Nie, nie jesteś unikatem. Ostrożnie zaryzykowałbym stwierdzenie, że może nawet jesteś w wiekszościZamieszczone przez kocisOK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?
Natomiast to nie chodzi o tą wiekszośc, ale o tych, którzy nie zostali dobrze potraktowani przez serwis, mimo tego, że wydali 2k/5k/10k/20k/(niepotrzebne skreślić) na sprzęt Canona. To, gdzie jest kupiony, jaką ma gwarancję (czy w ogóle) nie ma tu żadnego znaczenia. W moim poście powyżej podkreśliłem dwa słowa, które właściwie mogłyby być w nim jedyne: usługa i za pieniądze.
Komentarz
-
Znowu jakieś szpanerstwo. A kiego ***a kogo obchodzi, że Ty masz 60k PLN na sprzęt Canona? Serwis powinien być standaryzowany-powtarzalny dla Ciebie i dla Jasia czy Małgosi z 300D +kit!Zamieszczone przez kocisMuflon, kolejny raz piszesz o bredniach.
OK. To są brednie pisane przez zadowolonego klienat, który wydał na sprzęt Canona 60kzł i w dodatku został dobrze potraktowany przez serwis. Do diabła jestem jakimś unikatem? czy co?
Dla zawodowców jest odrębna usługa/obsługa.the silence is deafeningKomentarz
-
I dobrze, tylko niech kilku niezadowolonych nie dominuje. Jak napisałem jako zadowolony to zaraz brednie i szpan. Czy coś jest nie tak ze mną? Czy ja jestem na niewłaściwym forum?
Myślę, że problem ze złymi opiniami o serwisie tkwi w tak zwanej postawie roszczeniowej. JA JAKO POSIADACZ CANONA WYMAGAM...... i najczęściej towarzyszy temu arogancja i (wpisać dowolne negatywne postawy). Jak ktoś jest z natury pieniaczem to "czapkę sprzeda, pas zastawo a.." serwis na Żytniej zniszczy. Śmieszne to.Ostatnio edytowany przez kocis; 1467.300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EXKomentarz
-
A kto mówi o dominacji? Ja też nie popieram tekstów typu "znaleźć i nakopać"Zamieszczone przez kocisI dobrze, tylko niech kilku niezadowolonych nie dominuje.
i najchętniej widziałbym samych zadowolonych forumowiczów prześcigających się w wychwalaniu serwisu
(sam nie omieszkałem pochwalić szwajcarskiego przy opisie swoich problemów). Ale jeśli ktoś ma problem z serwisem Canona, to również jest to jak najbardziej właściwe forum (podobnie jak Dpreview), żeby o tym napisać.
Komentarz
-
A jednak w dobrym tonie jest psioczyć na serwis. To takie swojskie300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EXKomentarz
-
No a co ma do cholery zrobić ktoś, komu rzeczony serwis wciska kity takie jak w ostatnim watku zaczętym przez Jarka? Skulić uszy po sobie, powiedzieć grzecznie "do widzenia" i zastanawiać się nad marnością tego świata i błogosławić jaśnie pana serwisanta, że w ogóle udzielił audiencji??? Tak jak za kiedyś w sklepie z wędliną, gdzie "kerowniczka" była jak kapitan na statku - pierwsza po Bogu?Zamieszczone przez kocisA jednak w dobrym tonie jest psioczyć na serwis.
Wydawało mi się, że te czasy się skończyły, jakieś 15 lat temu.
Komentarz
Komentarz