X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • akustyk
    gajowy
    • 2004
    • 12158

    #46
    Zamieszczone przez gazwx
    poza dpreview tych innych nie ma ..
    http://www.fotopolis.pl/index.php?go...&arch=1&e=3590 - kolejny kupiony test
    i daj jeszcze jeden test! i jeszcze jeden i jeszcze raz! nie zapomnij, ze popphoto uznalo, ze D50 szumi najmniej ze wszystkich DSLR na rynku.


    od razu pojde wyrzuce moje 350D i kupie D50.

    oh wait... przeciez ja nie lubie plastikowych wydmuszek
    www albo tez flickr

    Komentarz

    • Gregor

      #47
      Zamieszczone przez gazwx
      http://www.videozona.ru/photo_tests/...D50_page02.asp
      D50 rozwala 350D we wszystkich praktycznie fotkach testowych. Ani chybi rosyjska mafia (opłacana przez Nikona, jak większość prasy fotograficznej).
      Fotki z tego testu robione kitem.Dziwny zbieg okoliczności,crop z Canona większy.Zobacz co się dzieje po przymknięciu kita,od f10 nikoś siadaprowokacja;-)

      Komentarz

      • gazwx
        Zablokowany
        • 2005
        • 50

        #48
        Tutaj kolejna prowokacja. Mydło Canona szczególnie widoczne na ścianie z lewej i na skrzynce:

        Komentarz

        • pn_
          Zablokowany
          • 2005
          • 857

          #49
          AUTOCENZURA.

          POST OCENZUROWANY PRZEZ SAMEGO AUTORA.
          Ostatnio edytowany przez pn_; 2892.

          Komentarz

          • akustyk
            gajowy
            • 2004
            • 12158

            #50
            Zamieszczone przez Gregor
            Fotki z tego testu robione kitem.Dziwny zbieg okoliczności,crop z Canona większy.
            bo akurat crop w Canonie jest wiekszy

            Zamieszczone przez Gregor
            Zobacz co się dzieje po przymknięciu kita,od f10 nikoś siadaprowokacja;-)
            nie jest prowokacja, tylko test pewnie zrobiony na obiektywach wzietych z lapanki, i w tym wypadku egzemplarz kita canonowskiego, na moje oko, jest bardzo kiepski. w kazdym razie widzialem duzo lepsze zdjecia z tego obiektywu. nie bralbym tego testu na powaznie, bo nie jest na reprezentatywnych egzemplarzach (przynajmniej w wypadku kita do trabanta)


            natomiast, jak widac na zalaczonych obrazkach, jest to test wylacznie zestawow kitowych. o mozliwosciach matrycy 350D nic nie mowi. jakbym kupowal aparat, to na pewno chcialbym wiedziec cos wiecej niz jak aparat radzi sobie z jednym obiektywem

            bo jak ktos kupuje DSLR do wykorzystania wylacznie z kitowymi denkami, to ja gratuluje!


            EOT. temat byl walkowany setki razy. jak ktos chce wierzyc, ze D50 jest reinkarnacja Jezusa Chrystusa to prosze bardzo. jak ktos chce rzeczywistych informacji i prawdy, to niech lepiej pooglada to forum, czy forum SUN. zeby nie wydawac pieniedzy w ciemno. nie mowie ze zle, ale osobiscie wolalbym wiedziec dokladnie co kupuje zanim pieniadze wydam. a po takim jednym tescie to...
            www albo tez flickr

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12158

              #51
              Zamieszczone przez gazwx
              Tutaj kolejna prowokacja. Mydło Canona szczególnie widoczne na ścianie z lewej i na skrzynce:
              http://www.digitalreview.ca/cams/Nik...T_images.shtml
              daj jeszcze jeden! no prosze! nie daj sie prosic! zbawisz kolejnych uzytkownikow od zaglady, jaka sprowadza na siebie kupujac te paskudne Canony
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • gazwx
                Zablokowany
                • 2005
                • 50

                #52
                Zdążyłem już dać 3, a nie jeden test ..

                Komentarz

                • gazwx
                  Zablokowany
                  • 2005
                  • 50

                  #53
                  akustyk - paliłeś jakieś zielsko?

                  Komentarz

                  • nastier
                    Uzależniony
                    • 2005
                    • 686

                    #54
                    jak nie mozecie sie pogodzic, to przesiadka na zenita jest jedynym rozwiazaniem


                    fotoblog

                    Komentarz

                    • mruczek
                      Bywalec
                      • 2005
                      • 240

                      #55
                      Zamieszczone przez akustyk
                      bo akurat crop w Canonie jest wiekszy




                      EOT. temat byl walkowany setki razy. jak ktos chce wierzyc, ze D50 jest reinkarnacja Jezusa Chrystusa to prosze bardzo.
                      Panie Kolego! ten tekst jest fantastyczny!!! podoba mi się, mogę go dać na podpis? Mogę, mogę? Dzięki

                      Komentarz

                      • mruczek
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 240

                        #56
                        Naważyłem piwa rozpoczynając temat na forum. Niestety, stało się.

                        A jak się ma do tej całej rywalizacji Minolta 5D?
                        mówicie tylko o tych aparatach, gdzie i tak zwycięzcą jest nikon a nie canon z racji "cudze chwalicie, a swego nie znacie"

                        i tyle

                        Komentarz

                        • DoMiNiQuE
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 3548

                          #57
                          gazwx, jestes od dzis moim nowym idolem (sorry pn_ )

                          Komentarz

                          • gazwx
                            Zablokowany
                            • 2005
                            • 50

                            #58
                            [DoMiNiQuE] stasznie się cieszę
                            Co do Popular Phtotography, to istotnie, o D50 piszą:
                            "Noise: Extremely low at ISO 200 to 400, very low at ISO 800, and low at ISO 1600. Image quality: Excellent from ISO 200 to ISO 1600." :grin:

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #59
                              Zamieszczone przez gazwx
                              [DoMiNiQuE] stasznie się cieszę
                              Co do Popular Phtotography, to istotnie, o D50 piszą:
                              "Noise: Extremely low at ISO 200 to 400, very low at ISO 800, and low at ISO 1600. Image quality: Excellent from ISO 200 to ISO 1600." :grin:
                              no przeciez mowilem

                              EDIT: testy maja to do siebie, ze zanim sie pomysli o wyniku, warto tez pomyslec co bylo testowane i co z metodologii wynika. taka podpowiedz na przyszlosc
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              • mruczek
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 240

                                #60
                                a co z minolta dynax 5d????
                                napisze ktos cos?

                                Komentarz

                                Pracuję...