X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pn_
    Zablokowany
    • 2005
    • 857

    #61
    Zamieszczone przez myrczek
    Panie Kolego! ten tekst jest fantastyczny!!! podoba mi się, mogę go dać na podpis? Mogę, mogę? Dzięki
    W Twoim podpisie jest blad, przed slowem "to" powinien byc przecinek.

    Komentarz

    • pn_
      Zablokowany
      • 2005
      • 857

      #62
      Zamieszczone przez [DoMiNiQuE]
      gazwx, jestes od dzis moim nowym idolem (sorry pn_ )
      A ja sie przesiadam na 7D, jutro powinien dojsc...

      Komentarz

      • pn_
        Zablokowany
        • 2005
        • 857

        #63
        Zamieszczone przez akustyk
        no przeciez mowilem

        EDIT: testy maja to do siebie, ze zanim sie pomysli o wyniku, warto tez pomyslec co bylo testowane i co z metodologii wynika. taka podpowiedz na przyszlosc
        Tobie akustyk z definicji metodologia nieodpowiada jak Nikona chwala ;-)

        Komentarz

        • akustyk
          gajowy
          • 2004
          • 12158

          #64
          Zamieszczone przez myrczek
          a co z minolta dynax 5d????
          wydaje mi sie, ze to mniej popularny aparat niz D50 czy 350D, takze na tym forum mozesz miec klopoty ze znalezieniem informacji. zapytaj na http://kkm.autofocus.pl/ . forum profilowane, wiec spodziewaj sie mniejszej lub wiekszej odrobiny tendencyjnosci, ale raczej na pewno dowiesz sie wiecej
          www albo tez flickr

          Komentarz

          • mruczek
            Bywalec
            • 2005
            • 240

            #65
            Zamieszczone przez pn_
            W Twoim podpisie jest blad, przed slowem "to" powinien byc przecinek.
            Już się poprawiłem, tzn poprawiłem autora tekstu. poki co, używam cytatu bez zgody właściciela, pana akustyka. Czekam na jego zgodę

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12158

              #66
              Zamieszczone przez myrczek
              Już się poprawiłem, tzn poprawiłem autora tekstu. poki co, używam cytatu bez zgody właściciela, pana akustyka. Czekam na jego zgodę
              nie rob sobie jaj chcesz, wklejasz, jesli uwazasz, ze to ma sens
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • gazwx
                Zablokowany
                • 2005
                • 50

                #67
                Zamieszczone przez akustyk
                nie rob sobie jaj chcesz, wklejasz, jesli uwazasz, ze to ma sens
                nie ma sensu, skojarzenia aparatu z Jezusem Chrystusem, nawet jako tandetny zabieg socjotechniczny, jest pozbawione smaku (Przykazanie II)

                Komentarz

                • mruczek
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 240

                  #68
                  Dobra, dobra. już ściągam ten tekst. Wcale sobie jaj nie robie. Ten tekst rzeczywiście mi sie podobał i podoba nadal, ale skoro uważacie to za socjotechnikę i jaja, to proszę..

                  Komentarz

                  • Robin
                    Coś już napisał
                    • 2005
                    • 88

                    #69
                    Zamieszczone przez gazwx
                    nie ma sensu, skojarzenia aparatu z Jezusem Chrystusem, nawet jako tandetny zabieg socjotechniczny, jest pozbawione smaku (Przykazanie II)
                    Przykazania obejmuja tych ktorzy w nie wierza... To nie jest prawo. A smak to kwestia gustu :P
                    5D| 350D+BG-E3| S15-30| T28-75| C85|
                    Fotki tutaj: flickr.com/photos/robinfoto i tutaj: plfoto
                    "Tylko kisielem spłynie prawda" - ruchoporu.org

                    Komentarz

                    • MarekC
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 647

                      #70
                      Zamieszczone przez pn_
                      Co by nie mowic, widok 350D wzbudza salwy smiechu, wzgl. usmiechy politowania i tego upokorzenia nic nie zrekompensuje, zaden test, ostrosc i co tam jeszcze.
                      No patrz pan, a moim znajomym, w tym Tomkowi M. -ołnerowi forum.promodels.pl podoba się. Ba, nawet większość zazdrości mi ....

                      pn_ pomyśl czasem zanim coś napiszesz :-)
                      Pozdrawiam
                      Marek

                      Komentarz

                      • pn_
                        Zablokowany
                        • 2005
                        • 857

                        #71
                        AUTOCENZURA.

                        POST OCENZUROWANY PRZEZ SAMEGO AUTORA.
                        Ostatnio edytowany przez pn_; 2892.

                        Komentarz

                        • DoMiNiQuE
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 3548

                          #72
                          Zamieszczone przez pn_
                          Ruskiego plastiku? Wspolczuje, pewnie Ci znajomi to sfera budzetowa :-P
                          pn_, moze pochwal sie no fotkami z Twojej nowej ********ej w dotyku mionolty zamiast znow trollowac na temat plastiku 8)
                          no by chyba robisz tymi aparatami zdjecia? czy tylko lubisz sobie potrzymac?

                          Komentarz

                          • Arkan
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 1401

                            #73
                            Zamieszczone przez pn_
                            Co by nie mowic, widok 350D wzbudza salwy smiechu, wzgl. usmiechy politowania i tego upokorzenia nic nie zrekompensuje, zaden test, ostrosc i co tam jeszcze.
                            Niebyt rozumiem, dlaczego ma wzbudzać salwy śmiechu i politowanie. Mam i uzywam 350D na zmianę z 1ds. To jest bardzo dobry aparat, a jego małe wymiary sa dla mnie jego atutem. Najprawdopodobniej dokupię do niego 24/2.8 i będę miał idealny sprzęcik do street photo. Np. dla podróżnika 350D + lekkie szkło jest świetnym rozwiązaniem.
                            Pentax K-5 II, Leica M9

                            Komentarz

                            • pn_
                              Zablokowany
                              • 2005
                              • 857

                              #74
                              Zamieszczone przez [DoMiNiQuE]
                              pn_, moze pochwal sie no fotkami z Twojej nowej ********ej w dotyku mionolty zamiast znow trollowac na temat plastiku 8)
                              no by chyba robisz tymi aparatami zdjecia? czy tylko lubisz sobie potrzymac?
                              Pochwale sie, juz wkrotce, po powrocie z Czech (31.12-06.01). Na razie robie spolecznie za Mikolaja w Mainz i w Wiesbaden i nie mam glowy do focenia :-)

                              A 7D? Cudo. D70 i lampe wlasnie opchnalem, przy 7D to maly fiacik :-)

                              PS. Wlasnie dokupilem lampe Sigma EF-500 DG Super MA-ADI - stroboskop, HSS, pochylenie na dol do makro, zdalne wyzwalanie lampa wbudowana - za jedyne 210 euro.
                              Ostatnio edytowany przez pn_; 2892.

                              Komentarz

                              • pn_
                                Zablokowany
                                • 2005
                                • 857

                                #75
                                Usuniete przez autora
                                Ostatnio edytowany przez pn_; 2892.

                                Komentarz

                                Pracuję...