Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tombas
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2195

    #1681
    Zamieszczone przez Chris_11
    A co w tym wszystkim podejrzanego?
    nie, zupełnie nic, pomyśl, gośc zmienia jedynkę na nowszy model, a przy okazji tak od niechcenia kupuje dwie piątki, ale genaralnie zmienia system;-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

    Komentarz

    • nowart
      Uzależniony
      • 2007
      • 809

      #1682
      patrz, też mnie zastanawiało, gdzie się na tym zdjęciu podziało to wgniecenie na zewnętrznym pierścieniu

      Komentarz

      • Cichy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 7443

        #1683
        Zamieszczone przez nowart
        patrz, też mnie zastanawiało, gdzie się na tym zdjęciu podziało to wgniecenie na zewnętrznym pierścieniu


        Zniknęło w paszczy stempla w Photoshopie
        O obiektywach wiem prawie wszystko

        Komentarz

        • Merde
          Grzeczny i układny podpis
          • 2008
          • 7756

          #1684
          Zamieszczone przez Cichy
          http://img294.imageshack.us/img294/6410/85lall2.jpg

          Zniknęło w paszczy stempla w Photoshopie
          Wydaje mi się, że się mylisz. Na tym zdjęciu nie ma wgnieceń, bo znalazły się one poza kadrem. Zobacz sobie po oznaczeniach obiektywu w którym miejscu są obicia.

          PS: Może nie podejrzane, ale ciekawostka - na naszej giełdzie: http://canon-board.info/showthread.php?t=56241
          Czy jest możliwe, by analogiem zrobić bez mała milion klapnięć? 0_o
          I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

          Komentarz

          • szuler
            Uzależniony
            • 2007
            • 829

            #1685
            Znajomy kupił obiektyw z podobnym wgnieceniem. Optycznie działa beż zarzutu, AF również, ale zaczynają się problemy paruje od środka. Jego obiektyw to również "L" 24/1.4. Piszę to dla przestrogi co może się pojawić nawet jeżeli testy wyjdą poprawnie.
            A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

            Komentarz

            • Chris_11
              Uzależniony
              • 2006
              • 572

              #1686
              Zamieszczone przez Merde
              Wydaje mi się, że się mylisz. Na tym zdjęciu nie ma wgnieceń, bo znalazły się one poza kadrem. Zobacz sobie po oznaczeniach obiektywu w którym miejscu są obicia.
              Z tym, że "mordka" chyba się kręci, stąd obicie może znajdować się w różnych miejscach.
              Nieważne, czym... Ważne, jak...

              Foto-Blog

              Komentarz

              • Merde
                Grzeczny i układny podpis
                • 2008
                • 7756

                #1687
                Zamieszczone przez Chris_11
                Z tym, że "mordka" chyba się kręci, stąd obicie może znajdować się w różnych miejscach.
                W 85/1.2 L?? To nie kit, ani plastikowa 50/1.8...
                I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                Komentarz

                • Pavlik
                  Coś już napisał
                  • 2007
                  • 86

                  #1688
                  Zamieszczone przez Cichy
                  http://allegro.pl/item844456299_cano...135_f2_85.html

                  Wyczuwam wałek w opisie.

                  Nie wygląda mi to na "obicie o kant stołu". Tym obiektywem gdzieś solidnie przydzwoniono, więc trzeba by uważać przed zakupem.
                  bo to nie jest obicie o kant stołu, pisałem wcześniej kilka stron temu - to szkło było u nas w giełdzie (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=55589) z rzetelną jak myślę informacją że "upadł podczas wypadu w góry"

                  także sprzedawcę Conrado można omijać szerokim łukiem
                  still learning...ale idzie jak krew z nosa ??:

                  pawellewandowski.com

                  Komentarz

                  • fahrenheit
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 360

                    #1689
                    a widzicie kto licytuje? warto wiedziec jaki okazyjny sprzet mozna u nich nabyc
                    Ostatnio edytowany przez fahrenheit; 17261.

                    Komentarz

                    • Merde
                      Grzeczny i układny podpis
                      • 2008
                      • 7756

                      #1690
                      Zamieszczone przez Pavlik
                      bo to nie jest obicie o kant stołu, pisałem wcześniej kilka stron temu - to szkło było u nas w giełdzie (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=55589) z rzetelną jak myślę informacją że "upadł podczas wypadu w góry"
                      Czepiacie się. A może to były Góry Stołowe?
                      I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                      Komentarz

                      • Pavlik
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 86

                        #1691
                        Zamieszczone przez Merde
                        Czepiacie się. A może to były Góry Stołowe?
                        still learning...ale idzie jak krew z nosa ??:

                        pawellewandowski.com

                        Komentarz

                        • Krzysiek27
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 65

                          #1692
                          Cena chyba sama go zaskoczyła. Chciał 4500 a ma już 4650

                          Komentarz

                          • HuleLam
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 1641

                            #1693
                            Zamieszczone przez Krzysiek27
                            Cena chyba sama go zaskoczyła. Chciał 4500 a ma już 4650
                            Przy takiej reklamie tu, na forum... to naturalne.
                            zdRAWki
                            Fotograf platoniczny

                            Komentarz

                            • Cichy
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 7443

                              #1694
                              Zamieszczone przez Merde
                              Wydaje mi się, że się mylisz. Na tym zdjęciu nie ma wgnieceń, bo znalazły się one poza kadrem. Zobacz sobie po oznaczeniach obiektywu w którym miejscu są obicia.
                              Nie mylę się. Pierścień z oznaczeniami kręci się dookoła A te 3 ryski które są na tym zdjęciu "wyretuszowanym" w dziwny sposób nie występują na innych zdjęciach, więc to muszą być niby te o kant stołu zrobione.

                              Ps. No i wszystko jasne. Od razu wiedziałem, że szkło zaliczyło dzwonek.
                              Ostatnio edytowany przez Cichy; 343.
                              O obiektywach wiem prawie wszystko

                              Komentarz

                              • szuler
                                Uzależniony
                                • 2007
                                • 829

                                #1695
                                ale nam się aukcja na 40D + 20/2.8 zmieniła http://www.allegro.pl/item852482922_nieaktualne.html
                                A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

                                Komentarz

                                Pracuję...