Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sal
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1071

    #1951
    Zamieszczone przez bernard78
    do tego te Kielce... niech koledzy sprawdzą nr tel., kiedyś licytowałem grip z kielc.. popsuł się biedny przed końcem aukcji...
    To samo pomyślałem - Kielce...
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...

    Komentarz

    • jacapa
      Początki nałogu
      • 2007
      • 453

      #1952
      Kielce mają przekichane przez jednego cwaniaczka
      Jacek Paduszyński
      40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

      Komentarz

      • Merde
        Grzeczny i układny podpis
        • 2008
        • 7756

        #1953
        Zamieszczone przez sal
        To samo pomyślałem - Kielce...
        Styl ogłoszeń też bardzo podobny. BTW, jego ostatnie wcielenie na allegro już zostało zawieszone
        I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

        Komentarz

        • vidocq
          Bywalec
          • 2010
          • 157

          #1954
          Zamieszczone przez jacapa
          Kielce mają przekichane przez jednego cwaniaczka
          Nie mają.
          Durni ci, którzy oceniają wszystkich z tego regionu według tego cwaniaczka
          Ostatnio edytowany przez vidocq; 31577.
          pozdrawiam, vidocq

          Komentarz

          • basala
            Uzależniony
            • 2008
            • 615

            #1955
            Zamieszczone przez sal
            To samo pomyślałem - Kielce...
            Zamieszczone przez jacapa
            Kielce mają przekichane przez jednego cwaniaczka
            Niedługo pewnie dojdzie do takiej sytuacji jak w przypadku Pruszkowa, którego władze protestowały przeciwko używaniu nazwy miasta w znaczeniu słowa mafia.Tym razem swój sprzeciw wyrazi Liroy. :-D

            Komentarz

            • jacapa
              Początki nałogu
              • 2007
              • 453

              #1956
              Eksmitować koleżkę będzie spokój.
              Jacek Paduszyński
              40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

              Komentarz

              • HuleLam
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 1641

                #1957
                Zamieszczone przez jacapa
                Eksmitować koleżkę będzie spokój.
                Do Radomia?
                zdRAWki
                Fotograf platoniczny

                Komentarz

                • jacapa
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 453

                  #1958
                  W Szczecinie lub Krakowie będzie bardziej anonimowy
                  Jacek Paduszyński
                  40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                  Komentarz

                  • vidocq
                    Bywalec
                    • 2010
                    • 157

                    #1959
                    Zamieszczone przez jacapa
                    W Szczecinie lub Krakowie będzie bardziej anonimowy
                    Tam za duża konkurencja...
                    pozdrawiam, vidocq

                    Komentarz

                    • HuleLam
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1641

                      #1960
                      Zamieszczone przez jacapa
                      W Szczecinie lub Krakowie będzie bardziej anonimowy
                      Do Radomia bliżej, ale w Krakowie się nim też odpowiednio zaopiekujemy - zawsze ktoś stąd będzie mógł sprawdzić jego przedmioty, czy naprawdę "pies je zjadł" (narobił do środka itp.)
                      zdRAWki
                      Fotograf platoniczny

                      Komentarz

                      • jacapa
                        Początki nałogu
                        • 2007
                        • 453

                        #1961
                        Zamieszczone przez vidocq
                        Nie mają.
                        Durni ci, którzy oceniają wszystkich z tego regionu według tego cwaniaczka
                        Żarty żartami , ale ja naprawdę jak trafiłem na interesującą ofertę , a sprzedawca był z Kielc to od razu zapaliło mi się czerwone światełko.
                        Zaczynałem sprawdzać czy to czasem nie klon Conrado. Nie mam w zwyczaju proponować sprzedaży poza Allegro , a uczciwa licytacja do końca u tego człenia nie ma sensu , bo wiadomo że przedmiot zostanie zeżarty przez bestię na godzinę przed końcem. Nie wspomnę już o przypadkach cudownego ozdrowienia przedmiotów które kupił jako uszkodzone mniej czy bardziej.
                        Nie chodzi o automatyczne ocenianie wszystkich z tego regionu , ale o przezorność.
                        Żeby nie mieć dyskomfortu, że mnie ktoś zrobił w konia mimo, że były sygnały ostrzegające.
                        Jacek Paduszyński
                        40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                        Komentarz

                        • HuleLam
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1641

                          #1962
                          Zamieszczone przez jacapa
                          Zaczynałem sprawdzać czy to czasem nie klon Conrado. Nie mam w zwyczaju proponować sprzedaży poza Allegro , a uczciwa licytacja do końca u tego człenia nie ma sensu , bo wiadomo że przedmiot zostanie zeżarty przez bestię na godzinę przed końcem. Nie wspomnę już o przypadkach cudownego ozdrowienia przedmiotów które kupił jako uszkodzone mniej czy bardziej.
                          Jeżeli w aukcji X jest opis "zjadł pies", a potem znowu wystawia, to pies to wy...?
                          zdRAWki
                          Fotograf platoniczny

                          Komentarz

                          • MC_
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 3444

                            #1963
                            Najprawdopodobniej tak ;-)

                            Mnie zastanawia jedno - why?
                            Czy chodzi o to, że nie osiąga zadowalającej go ceny?

                            Komentarz

                            • basala
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 615

                              #1964
                              Zamieszczone przez vidocq
                              Durni ci, którzy oceniają wszystkich z tego regionu według tego cwaniaczka
                              Moim zdaniem najgorsi są jednak ci bez poczucia humoru.

                              Komentarz

                              • PawelB
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 578

                                #1965
                                Zamieszczone przez MC_
                                Mnie zastanawia jedno - why?
                                Czy chodzi o to, że nie osiąga zadowalającej go ceny?
                                Raczej dogaduje się poza Allegro.
                                Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                                Moje gnioty
                                Moje gnioty 2

                                Komentarz

                                Pracuję...