Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • halogen
    Coś już napisał
    • 2009
    • 73

    #2701
    Zamieszczone przez Handelson
    Teraz to już tylko czekać aż coś łupnie.
    Nie zazdroszczę tym co się nabiorą

    a nie można tego sprzętu odebrać osobiście???

    Komentarz

    • Handelson
      Uzależniony
      • 2009
      • 789

      #2702
      Zamieszczone przez halogen
      a nie można tego sprzętu odebrać osobiście???
      A można?

      Komentarz

      • micles
        Zablokowany
        • 2006
        • 4359

        #2703
        Zamieszczone przez halogen
        a nie można tego sprzętu odebrać osobiście???
        Nie można. Się nie czyta całego wątku, nie?

        Komentarz

        • halogen
          Coś już napisał
          • 2009
          • 73

          #2704
          Zamieszczone przez Handelson
          A można?
          nie wiem :P tak pytam

          Komentarz

          • MC_
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3444

            #2705
            No to zamiast pytać prościej najpierw przeczytać.

            Komentarz

            • halogen
              Coś już napisał
              • 2009
              • 73

              #2706
              Zamieszczone przez MC_
              No to zamiast pytać prościej najpierw przeczytać.
              wybaczcie że nie przeleciałem 267 stron zanim napisałem cokolwiek

              Komentarz

              • Handelson
                Uzależniony
                • 2009
                • 789

                #2707
                Zamieszczone przez halogen
                wybaczcie że nie przeleciałem 267 stron zanim napisałem cokolwiek
                Wystarczy kilka ostatnich.
                Myśląc w ten sposób to będziemy w kółko odpowiadać na te same pytania

                Komentarz

                • halogen
                  Coś już napisał
                  • 2009
                  • 73

                  #2708
                  Zamieszczone przez Handelson
                  Wystarczy kilka ostatnich.
                  Myśląc w ten sposób to będziemy w kółko odpowiadać na te same pytania
                  w kółko nie, raz na jakiś czas chyba to nie problem a jak problem to niech odpisze osoba dla której nie jest

                  Komentarz

                  • enter
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1201

                    #2709
                    Zamieszczone przez halogen
                    w kółko nie, raz na jakiś czas chyba to nie problem a jak problem to niech odpisze osoba dla której nie jest
                    nie tłumacz swojego lenistwa, nie chciało ci się sprawdzić, nikt z nas nie pisze tu na forum dla Leni

                    Komentarz

                    • dinderi
                      Pełne uzależnienie
                      • 2009
                      • 3028

                      #2710
                      Zamieszczone przez halogen
                      w nie, raz na jakiś czas chyba to nie problem a jak problem to niech odpisze osoba dla której nie jest
                      Tu masz wszystko opisane... http://canon-board.info/showpost.php...9&postcount=78
                      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                      ---Moje zdjecia na FB---

                      Komentarz

                      • halogen
                        Coś już napisał
                        • 2009
                        • 73

                        #2711
                        Zamieszczone przez enter
                        nie swojego lenistwa, nie chciało ci się sprawdzić, nikt z nas nie pisze tu na forum dla Leni
                        nawet nie próbuje tłumaczyć komuś wadzi to niech nie odpisuje zamiast pisać poszukaj sobie forum jak mniemam do pisania

                        Komentarz

                        • enter
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1201

                          #2712
                          halogen najpierw wypadałoby przeczytać reg. chociażby do punktu nr2

                          Komentarz

                          • Handelson
                            Uzależniony
                            • 2009
                            • 789

                            #2713
                            halogen - trollujesz...

                            Komentarz

                            • halogen
                              Coś już napisał
                              • 2009
                              • 73

                              #2714
                              Zamieszczone przez Handelson
                              halogen - trollujesz...

                              no to już ciiii.... rozwodzicie się nad tym

                              wracając do tematu.....

                              Komentarz

                              • SixFeet
                                Coś już napisał
                                • 2010
                                • 60

                                #2715


                                Brak papierów i pudełka, tylko dekle i szkło. Pan powiedział, że szkło z Holandii, te pionowe rysy to żona zrobiła jak wkładała szkło do torby... a one są tam fabrycznie chyba, że o jakichś innych pisał w opisie i mówił podczas rozmowy.

                                Na sample nie ma co liczyć, aparat już sprzedany, nowych nie można dostarczyć, bo płyty wsiąkły przy przeprowadzce. (komputer też?) Cena owszem bardzo dobra w porównaniu z nowym, ale jak dla mnie aukcja podejrzana jakby nie patrzeć.
                                Może kiedyś kupię 7D...

                                Komentarz

                                Pracuję...