Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MC_
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3444

    #2536
    Albo się pomylili i wstawili nie te zdjęcia albo oszaleli z ceną "starej" macro albo liczą na brak spostrzegawczości kupującego.

    Komentarz

    • tombas
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 2195

      #2537
      Zamieszczone przez MC_
      Albo się pomylili i wstawili nie te zdjęcia albo oszaleli z ceną "starej" macro albo liczą na brak spostrzegawczości kupującego.
      dla mnie ewidentna przewałka,
      albo... jak cena dojdzie do ok. 3k to "dadzą" eLke a jak niżej to starą
      Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
      (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

      Komentarz

      • klisu
        Dopiero zaczyna
        • 2007
        • 18

        #2538
        Zamieszczone przez tombas
        dla mnie ewidentna przewałka,
        albo... jak cena dojdzie do ok. 3k to "dadzą" eLke a jak niżej to starą
        Nowy, fabrycznie zapakowany. Gwarancja 1 miesieczna. Śmierdzi to.
        blogspot | flickr

        Komentarz

        • Sunders
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 2746

          #2539
          Dziwna sprawa. Ten sprzedający ma sporą ilość pozytywnych komentarzy. Wygląda na to, że nie za bardzo orienyuje się co sprzedaje, ale większość fotek wskazuje na 100/2,8Macro USM za absurdalną cenę
          http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

          Komentarz

          • Ciekawski
            Dopiero zaczyna
            • 2008
            • 36

            #2540
            Opis też jest do elki.
            Ciekawe czy ta aukcja w ogóle dojdzie do końca.

            Komentarz

            • plaucjusz
              Bywalec
              • 2008
              • 168

              #2541
              Dokładnie. Opis jest do Lki.
              Telefon nie odpowiada, na GG również cisza
              Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

              Johann Wolfgang Goethe

              Komentarz

              • Sunders
                Pełne uzależnienie
                • 2009
                • 2746

                #2542
                Zamieszczone przez plaucjusz
                Telefon nie odpowiada, na GG również cisza
                Ja posłałem maila-efekt jak dotąd ten sam.
                http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

                Komentarz

                • plaucjusz
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 168

                  #2543
                  Mała interwencja i aukcja poprawiona
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  Ostatnio edytowany przez plaucjusz; 20633. Powód: Automerged Doublepost
                  Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                  Johann Wolfgang Goethe

                  Komentarz

                  • Sunders
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 2746

                    #2544
                    Wychodzi na to, że jest to 100/2,8Macro USM z dziwną gwarancją i dziwną ceną.
                    http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

                    Komentarz

                    • plaucjusz
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 168

                      #2545
                      Myślę że liczyli na frajera, który się pogubi w całości opisu aukcji.
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Ha ha ....I cena też się zmieniła. Szybko staniał
                      Ostatnio edytowany przez plaucjusz; 20633. Powód: Automerged Doublepost
                      Ładne ciałko,gorące stopki i ostre oko:-P

                      Johann Wolfgang Goethe

                      Komentarz

                      • tombas
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 2195

                        #2546
                        Zamieszczone przez Sunders
                        Wychodzi na to, że jest to 100/2,8Macro USM z dziwną gwarancją i dziwną ceną.
                        no tylko dlaczego pozostało zdjęcie eLki? obstawiam swiadome działanie, obliczone na zmylenie przeciwnika:-D
                        Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
                        (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

                        Komentarz

                        • smegool
                          Bywalec
                          • 2009
                          • 100

                          #2547
                          Jeżeli ktokolwiek planuje kupno nowego sprzętu, to jest tu kilku (do policzenia na palcach jednej ręki), sprawdzonych sprzedawców, którzy na przełomie kilku lat wyrobili sobie niezłą renomę. Osobiście mogę, z pełnym zaufaniem, polecić Towersa, u którego kupiłem sprzęt za dość znaczną sumę i nie mogę mu niczego zarzucić a jedynie chwalić za profesjonalizm. Kupno u nowych, wyrosłych spod ziemi sprzedawców, oferujących "nowy" sprzęt w "atrakcyjnej" cenie pozostawiam lubiącym ryzyko.
                          Zaginiona szukajka: http://maciejko.net/cbsearch/

                          Tak, uprawiam onanizm sprzętowy. :P

                          Komentarz

                          • myu.fokeshi
                            Coś już napisał
                            • 2007
                            • 62

                            #2548


                            nadal zadnego komentarza na temat sprzetu foto...a tu juz kolejny tydzien leci...jak dla mnie nadal to smierdzi grubym wałkiem

                            Komentarz

                            • GhostRider
                              Początki nałogu
                              • 2008
                              • 335

                              #2549

                              Moje zdjęcia na forum
                              7d 17-35 18-135STM 35/2 50/1.8 85/1.8 100/3.5 70-200/4 580EXII
                              http://jaceklosko.blogspot.com/

                              Komentarz

                              • Drogis
                                Dopiero zaczyna
                                • 2009
                                • 46

                                #2550
                                Zamieszczone przez myu.fokeshi
                                http://allegro.pl/show_user.php?uid=7859595

                                nadal zadnego komentarza na temat sprzetu foto...a tu juz kolejny tydzien leci...jak dla mnie nadal to smierdzi grubym wałkiem
                                Niesamowite, jak ludzie są w stanie zaryzykować, żeby tylko oszczędzić kilka złotych. Koleś na stronie "O mnie" pisze: "ZDAŻAJA NAM SIE OPÓZNIENIA RZĘDU 2-3 DNI", a w komentarzach ludzie wspominają o 3-4 tygodniach zwłoki.

                                Zgadzam się z moim przedmówcą - prędzej czy później wyjdzie z tego wałek.

                                Komentarz

                                Pracuję...