Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • GhostRider
    Początki nałogu
    • 2008
    • 335

    #2521
    Ta cena nie jest aktualna, aktualna jest na stronie
    Moje zdjęcia na forum
    7d 17-35 18-135STM 35/2 50/1.8 85/1.8 100/3.5 70-200/4 580EXII
    http://jaceklosko.blogspot.com/

    Komentarz

    • micles
      Zablokowany
      • 2006
      • 4359

      #2522
      Być może aktualna...
      Cena minimalna nie została osiągnięta.

      Komentarz

      • argoncyc
        Dopiero zaczyna
        • 2009
        • 32

        #2523


        A mnie to śmierdzi, tylko kurier, wpłata 50%
        DIGITAL : 7d
        ANALOG : 50e
        LENSES : 17-50 2.8 : Takumar SMC 135mm f/2.5 : Takumar SMCmm 50 f/1.8

        Komentarz

        • Grzery
          Coś już napisał
          • 2007
          • 58

          #2524
          przewałka jak nic - może chceszmasz rozwija dalej biznes?
          wystawia faktury a sprzedaż prywatna ? ??:

          Przy większych kwotach lepiej jednak kupować u pewniaków.
          Na allegro zdażają się super okazje ale bardzo rzadko - przeważnie handlarze bardzo szybko "reagują" (zwłaszcza w masowym - popularnym asortymencie).
          5D III, 7D, C24-105 IS L, C100/2.8 L IS, C50.1.8, C70-300 L IS,, 550 i 580, różne M42. Zawodowo IT - sieci kompuetrowe.

          Komentarz

          • dinderi
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3028

            #2525
            Zamieszczone przez bytheway_r
            Mam do nich blisko, jak chcesz to Ci mogę nawet zdjęcia sklepu zrobić kiedyś;-). Ba, nawet 2 razy widziałem jak u nich ludzi kupowali 5D, zazwyczaj z jakimiś L-kami. Łączna kwota dość porażająca dla takiego amatora jak ja.
            Dziękuję, to miłe Dziwne kurcze, że jak wpisuje Canon 5d mark II w Szukaj Allegro, to mi nigdy takie oferty nie wyskakują. Może u nich Hazan robił szukajkę...?
            Do Wesołej mam 30 km więc ew. dojazd osobisty nie stanowi problemu. Ale jeszcze raz dziękuje.
            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
            Zamieszczone przez GhostRider
            Ta cena nie jest aktualna, aktualna jest na stronie
            No tak, kedy kupuję rzeczy nowe, zawsze uzywam "Kup teraz", dlatego takie aukcje mi nie wyskakują...
            Ostatnio edytowany przez dinderi; 28157. Powód: Automerged Doublepost
            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

            ---Moje zdjecia na FB---

            Komentarz

            • bytheway_r
              Coś już napisał
              • 2010
              • 81

              #2526
              Hmmm, pewien nie jestem, ale jeszcze niedawno chyba ta cena na stronie też była poniżej 7k zł. Może z racji tych skoków walut podnieśli. Tak czy inaczej, myślę, że jakby coś kupić poza samą 5tką to by zeszli z ceny trochę:smile:.

              Komentarz

              • maxon52
                Bywalec
                • 2007
                • 144

                #2527
                Zamieszczone przez Grzery
                przewałka jak nic - może chceszmasz rozwija dalej biznes?
                wystawia faktury a sprzedaż prywatna ? ??:

                Przy większych kwotach lepiej jednak kupować u pewniaków.
                Na allegro zdażają się super okazje ale bardzo rzadko - przeważnie handlarze bardzo szybko "reagują" (zwłaszcza w masowym - popularnym asortymencie).
                Pokazywali wczoraj w TV młodzika z "chceszmasz" ,policja nic mu nie może zrobić olewają temat bo to bo tamto a gostek może dalej ludków naciągać pod innym nickiem. Ta cena - tanio to tylko w Biedronce , kupować u sprawdzonych pewniaków , parę groszy drożej a śpi człek spokojnie.
                edynki iątki eki i duperelki

                Komentarz

                • sprocket73
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 489

                  #2528
                  artykulik i chceszimasz, na allegro ma już 15 negatywów, ponad 40 tys.zł. zebrał...

                  SPROCKET
                  80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
                  Moja wycieczkowa galeria

                  Komentarz

                  • Husky
                    Zablokowany
                    • 2009
                    • 409

                    #2529
                    Jak widzę takie ogłoszenia to od razu myślę o Kielcach.

                    Komentarz

                    • Merde
                      Grzeczny i układny podpis
                      • 2008
                      • 7756

                      #2530
                      Zamieszczone przez Husky
                      Jak widzę takie ogłoszenia to od razu myślę o Kielcach.
                      http://canon-board.info/showthread.p...736#post818736
                      I masz rację, to jest na bank niezmordowany Conrado5.
                      I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                      Komentarz

                      • myu.fokeshi
                        Coś już napisał
                        • 2007
                        • 62

                        #2531
                        a mozecie cos w skrocie przytoczyc o tym conrado z kielc? bo to widze juz jest legenda, wiele razy byl przytaczany w wypowiedziach. Oszukuje? sprzedaje trefny sprzet? jak to jest z tym mitycznym conrado?

                        Komentarz

                        • Husky
                          Zablokowany
                          • 2009
                          • 409

                          #2532
                          Conrado to handlarz który zawsze sprzedaje swój ukochany, wypieszczony, mało śmigany, prawie nówka sprzęt. Tworzy piękne historie - jednym słowem bajkopisarz...

                          Komentarz

                          • Chris_11
                            Uzależniony
                            • 2006
                            • 572

                            #2533
                            Właśnie problem w tym, że nie sprzedaje... Wystawia sprzęt, który w końcowej fazie aukcji ulega tajemniczemu uszkodzeniu, zjedzeniu przez psa, porwaniu przez ufo i podatności na sfałszowany przebieg.
                            Nieważne, czym... Ważne, jak...

                            Foto-Blog

                            Komentarz

                            • ElSor
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 504

                              #2534
                              TUTAJ Jest o nim watek na forum
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              oraz TUTAJ
                              Ostatnio edytowany przez ElSor; 18028. Powód: Automerged Doublepost
                              A490+SDK
                              Galeria CB | Sport CB || PhotoShop jest jak cebula . . . ma warstwy

                              Komentarz

                              • Ciekawski
                                Dopiero zaczyna
                                • 2008
                                • 36

                                #2535
                                Bardzo podejrzane:

                                Komentarz

                                Pracuję...