Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
Moje zdjęcia na forum
7d 17-35 18-135STM 35/2 50/1.8 85/1.8 100/3.5 70-200/4 580EXII
http://jaceklosko.blogspot.com/ -
-
A mnie to śmierdzi, tylko kurier, wpłata 50%DIGITAL : 7d
ANALOG : 50e
LENSES : 17-50 2.8 : Takumar SMC 135mm f/2.5 : Takumar SMCmm 50 f/1.8Komentarz
-
przewałka jak nic - może chceszmasz rozwija dalej biznes?
wystawia faktury a sprzedaż prywatna ?
??:
Przy większych kwotach lepiej jednak kupować u pewniaków.
Na allegro zdażają się super okazje ale bardzo rzadko - przeważnie handlarze bardzo szybko "reagują" (zwłaszcza w masowym - popularnym asortymencie).5D III, 7D, C24-105 IS L, C100/2.8 L IS, C50.1.8, C70-300 L IS,, 550 i 580, różne M42. Zawodowo IT - sieci kompuetrowe.Komentarz
-
Dziękuję, to miłe
Dziwne kurcze, że jak wpisuje Canon 5d mark II w Szukaj Allegro, to mi nigdy takie oferty nie wyskakują. Może u nich Hazan robił szukajkę...? 
Do Wesołej mam 30 km więc ew. dojazd osobisty nie stanowi problemu. Ale jeszcze raz dziękuje.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
No tak, kedy kupuję rzeczy nowe, zawsze uzywam "Kup teraz", dlatego takie aukcje mi nie wyskakują...Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
Hmmm, pewien nie jestem, ale jeszcze niedawno chyba ta cena na stronie też była poniżej 7k zł. Może z racji tych skoków walut podnieśli. Tak czy inaczej, myślę, że jakby coś kupić poza samą 5tką to by zeszli z ceny trochę:smile:.Komentarz
-
Pokazywali wczoraj w TV młodzika z "chceszmasz" ,policja nic mu nie może zrobić olewają temat bo to bo tamto a gostek może dalej ludków naciągać pod innym nickiem. Ta cena - tanio to tylko w Biedronce , kupować u sprawdzonych pewniaków , parę groszy drożej a śpi człek spokojnie.przewałka jak nic - może chceszmasz rozwija dalej biznes?
wystawia faktury a sprzedaż prywatna ?
??:
Przy większych kwotach lepiej jednak kupować u pewniaków.
Na allegro zdażają się super okazje ale bardzo rzadko - przeważnie handlarze bardzo szybko "reagują" (zwłaszcza w masowym - popularnym asortymencie).edynki iątki eki i duperelkiKomentarz
-
artykulik i chceszimasz, na allegro ma już 15 negatywów, ponad 40 tys.zł. zebrał...
SPROCKET
80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
Moja wycieczkowa galeriaKomentarz
-
Jak widzę takie ogłoszenia to od razu myślę o Kielcach.
Komentarz
-
I masz rację, to jest na bank niezmordowany Conrado5.Jak widzę takie ogłoszenia to od razu myślę o Kielcach.
http://canon-board.info/showthread.p...736#post818736I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce itKomentarz
-
a mozecie cos w skrocie przytoczyc o tym conrado z kielc?
bo to widze juz jest legenda, wiele razy byl przytaczany w wypowiedziach. Oszukuje? sprzedaje trefny sprzet? jak to jest z tym mitycznym conrado?
Komentarz
-
Conrado to handlarz który zawsze sprzedaje swój ukochany, wypieszczony, mało śmigany, prawie nówka sprzęt. Tworzy piękne historie - jednym słowem bajkopisarz...Komentarz
-
-
-
Komentarz
Komentarz