Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • set21
    Coś już napisał
    • 2009
    • 91

    #3196
    Miałem tą ładowarkę,niestety nie działała prawidłowo.
    Sprzedawca jest ok. bez problemu zwrócił pieniądze.

    Komentarz

    • rainbow_jeremy
      Dopiero zaczyna
      • 2010
      • 21

      #3197
      Byłby jeszcze bardziej ok. jakby dał wcześniej znać, że nie jest oryginalna.
      Zabawy z odsyłaniem sprzętu i pieniędzy nie lubi chyba nikt...

      Komentarz

      • micele
        • 2005
        • 13

        #3198
        Witam wczoraj na allegro pojawił sie CANON 1D MarkIII kwota 5499 zł za body /kontakt telefoniczny sekretarka /wyslałem zapytanie o numer serii i dodatkowe dane . W odpowiedzi otrzymałem że krajowy ma 2 lata przebieg 120 tyś w dobrym stanie i są papiery o numerze zapomniano napisać .Na drugi dzień dzwoni telefon inny numer telefonu czy nadal jestem zainteresowany zakupem - Więc ok umawiam się na zakup proszę o zabranie dokumentów f.v zakupu i gwarancja i nagle zaczynaja się schody że f.v brak gwarancja nie czytelna zniszczona- przypadkowo mówie sobie hmmm ok zastrzegam przy tranzakcji spisanie umowy kupna sprzedaży bez problemu w odpowiedzi tel. nagle na 20 minut przed przyjazdem telefon że brat już sprzedał za 5100 że sie nie zgadali/aukcja na allegro zmienia opis i znikają wszystkie zdjęcia sprzetu po 2 minutach zmienia status na zakonczoną . Jak dla mnie to ściema lub kradziony sprzęt jestem w trakcia sprawdzenia numeru seryjnego o ile jest prawdziwy .


        Pozdrawiam forum .
        Canon1D MarkIII/Canon5D/Canon 5D MarkIIICanon24/70 EF2,8 L/Canon70/200 EF2,8 L/Canon50 EF1,8/Canon100 EF2,8 macro/CanonSpeedlite 580 EX II/600 EX-RT

        Komentarz

        • tombas
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 2195

          #3199
          Raczej nie kradziony,ale...
          sprzedający to handlarz i lepszy cwanaiak, był też tu, ale został "pogoniony"
          Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
          (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

          Komentarz

          • Maykster
            Coś już napisał
            • 2009
            • 90

            #3200
            Co myślicie o tej aukcji ?

            lokalizacja "tylko wysyłka" i jeszcze ta tytytka na obiektywie

            Komentarz

            • Sunders
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 2746

              #3201
              Zamieszczone przez Maykster
              Co myślicie o tej aukcji ?

              lokalizacja "tylko wysyłka" i jeszcze ta tytytka na obiektywie
              Nie wchodziłbym w to :wink:
              http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

              Komentarz

              • Dominnation
                • 2010
                • 3

                #3202
                Słuchajcie gdzieś tu niedawno czytałem o kimś kto sprzedaje 5dmark II za około 6200zł. że niby jakaś spółka angielsko polska. razem z gwarancjami i FV. Macie jakieś namiary na tą osobę? Jakiś nick Allegro?

                Komentarz

                • Husky
                  Zablokowany
                  • 2009
                  • 409

                  #3203
                  Kolejny urwał się z choinki...

                  Komentarz

                  • Sunders
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 2746

                    #3204
                    Wystarczy zajrzeć do pralni :smile:
                    http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

                    Komentarz

                    • Dominnation
                      • 2010
                      • 3

                      #3205
                      Temat naciągaczy jest mi znany. Chodzi mi o tego sprawdzonego kolesia. Wiem że czeka się ok miesiąca ale mi to akurat nie przeszkadza.

                      Komentarz

                      • arturs
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 4196

                        #3206
                        Zamieszczone przez Dominnation
                        Temat naciągaczy jest mi znany. Chodzi mi o tego sprawdzonego kolesia. Wiem że czeka się ok miesiąca ale mi to akurat nie przeszkadza.
                        ten sprawdzony już nie jest chyba taki "sprawdzony" - zajrzyj do pralni do wątku "Blog o MonteChristo"
                        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                        Komentarz

                        • Husky
                          Zablokowany
                          • 2009
                          • 409

                          #3207
                          Postanowiłeś poznać temat naciągaczy na własnej dupie? Nie dość, że z choinki to i chce się uczyć na własnych błędach.

                          Komentarz

                          • Dominnation
                            • 2010
                            • 3

                            #3208
                            Ok poznałem temat MC. A więc nie zostaje mi nic innego jak kupić po zwykłej cenie sklepowej. A więc może pomożecie odszukać mi jakiś dobry punkt sprzedaży. Dodam że Foto Ivy na chwilę obecną nie ma i nie będzie miał do końca roku 5d II.

                            Komentarz

                            • enter
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1201

                              #3209
                              ile dajesz za pośrednictwo ? mogę mieć od ręki wysyłkę kurierem
                              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                              tak BTW to chyba nie wątek w giełdzie więc OT powinien wylecieć w kosz
                              Ostatnio edytowany przez enter; 3349. Powód: Automerged Doublepost

                              Komentarz

                              • Sunders
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 2746

                                #3210
                                Zamieszczone przez Dominnation
                                może pomożecie odszukać mi jakiś dobry punkt sprzedaży. Dodam że Foto Ivy na chwilę obecną nie ma i nie będzie miał do końca roku 5d II.
                                Zapytaj nowarta.
                                http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

                                Komentarz

                                Pracuję...