może też nie podejrzana, ale co powiecie? zastanawiam się nad pogonieniem 50-ki i zamianą na 5D do nowego 5DII
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
-
może też nie podejrzana, ale co powiecie? zastanawiam się nad pogonieniem 50-ki i zamianą na 5D do nowego 5DII5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
-
Ale ile by wyniosła go prowizja z 2500 zł powiedzmy? 50% to allegro nie ściąga na pewno. Wiem, bo sprzedawałem pentaxa i nie miałem takich nowinek.. Płaciłem bodajże około 5-10zł.
Tylko tyle wiesz o nim. Najlepiej byłoby zadzwonić i odpytać go po prostu. To najprostszy i najlepszy rodzaj kontaktu ze sprzedającymLokalizacja dolnyslask
pawciolbn, dzięki za podrzucenie aukcji
ale ja chyba będę zbierał na 1d mk3
Komentarz
-
Od 2500zł prowizja to "zaledwie" 75zł, więc całkiem sporo. Kasę allegro trzeba płacić jak Ci się uzbiera powyżej 10zł na koniec miesiąca.
Więc nie ma się co dziwić, że ludzie kombinują. Ale nie żeby od razu podejrzana aukcja bo cena za wysoka.C5DIII,| C20/2.8, C28/1.8, S35/1.4, C50/1.4, C100/2.0Komentarz
-
Oczywiście pogoń swoją 50-kę w przyzwoitej cenie (najlepiej w moją stronę).http://allegro.pl/canon-5d-w-idealny...431938653.html
może też nie podejrzana, ale co powiecie? zastanawiam się nad pogonieniem 50-ki i zamianą na 5D do nowego 5DII
A tak na chłodno to to że nie ma adresu sprzedającego nie przekreśla go. Nie każdy ma ochotę płacić podatki za coś za co już je zapłacił). Nie kieruj się tym co widzisz, poproś o dodatkowe aktualne foty body i sprawdź je.
Pozdrawiam.mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobieKomentarz
-
No i teraz zabiłeś mi trochę ćwieka. Jakbym znalazł kupca na 50D + 17-55, to oferta warta zainteresowania, ale nie do końca w tej cenie. Napisałem do człowieka i zobaczymy...Oczywiście pogoń swoją 50-kę w przyzwoitej cenie (najlepiej w moją stronę).
A tak na chłodno to to że nie ma adresu sprzedającego nie przekreśla go. Nie każdy ma ochotę płacić podatki za coś za co już je zapłacił). Nie kieruj się tym co widzisz, poproś o dodatkowe aktualne foty body i sprawdź je.
Pozdrawiam.5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
Komentarz
-
5D, 30D, C 50/1.4 , 85/1.8 , 300/4L , 17-40/4L , 70-200/4L , z16/2.8 , N Di866Komentarz
-
No jak chcesz ale wg. mnie bez sensu. W okolicy 6k można dostać używane mkIIhttp://allegro.pl/canon-5d-w-idealny...431938653.html
może też nie podejrzana, ale co powiecie? zastanawiam się nad pogonieniem 50-ki i zamianą na 5D do nowego 5DII
Ja bym wolał dołożyć... Za 5D1 wg. mnie 3-3,5k i nie więcej można dać... Bo 4,5 to już bardzo blisko do 5D2.5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + SandiskKomentarz
-
5D2 będzie na dniach - nastawiam się na nówkę (jakoś tak wolę jedno nowe..), a drugie właśnie albo zostawię 50D albo szukam w dobrej cenie 5D1.. 50-ka nie zjechana - po niespełna roku (jeszcze gwar) mam ~9000 klepnięć, więc byłoby o co się bić.
Na razie nabędę FFmkII i jakieś tele, bo brak. Później zobaczymy..
ps. a który to kolega na CB?5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
Komentarz
-
a 7200 nowe. W dodatku w jakim stanie to 5dmk2? Widziałeś ile poniektórzy sobie liczą?
- w FJ w Toruniu na takiej liście ogłoszeń; prawie nowy 5dmk2, 3 miesiące gwarancji, cena 6200. Okazja jak nic ze zdjęć wglądał super - ale jest wymianie migawki
przebieg na dzień dzisiejszy 201tys
wg Ciebie warto?
Komentarz
-
Nie warto. Ostatnio były dwie używki 5MkII z przebiegiem 5-7 tyś. klapnięć w cenie ok 6.000zł z gwarancją.a 7200 nowe. W dodatku w jakim stanie to 5dmk2? Widziałeś ile poniektórzy sobie liczą?
- w FJ w Toruniu na takiej liście ogłoszeń; prawie nowy 5dmk2, 3 miesiące gwarancji, cena 6200. Okazja jak nic ze zdjęć wglądał super - ale jest wymianie migawki
przebieg na dzień dzisiejszy 201tys
wg Ciebie warto?Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXIIKomentarz
-
Dostałem odpowiedź od sprzedającego, że puszki kupuje z niemieckich sklepów gdzie trafiają w rozliczeniu. Obecnie posiada jeszcze inne które też ma na sprzedaż. Sprawdza sprzęt i czyści matryce. Uważacie że warto zamienić 50D na takie body, co by stanowiło backup dla 5DmkII. Czy nie warto dokładać tysiaka i zostawić cropa...5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
Komentarz
-
Po porobieniu FFem 50tki już nie tkniesz. Moja od czasów piątki zrobiła może ze 100 zdjęć - raz jak sprawdzałem czy jeszcze działa, a drugi raz jak kręciłem film i miałem tylko jedno aku do piątki i czekałem aż się naładuje.Komentarz
-
Wiem że magia FF jest warta przesiadki bo mkII już na dniach odbieram a do tej pory pracowałem na pożyczonym...
Tu bardziej konkretnie chodzi mi o tą aukcje i zakupy sprzętu z Niemiec.. Miał ktoś styczność z tym sprzedającym?
No i czy warto za takie body dać te pieniądze czy jednak zostawić cropa - bo to głównie o backup chodzi...?
Akcja dobiega końca ale oferta kusi...5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...
Komentarz
-
-
Akcja dobiega końca ale oferta kusi...[/QUOTE]
pogadaj jeszcze z człowiekiem o cenie, bo aktualna to nie ostateczna, z tego co się orientowałem
Komentarz
Komentarz