Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gavin
    Pełne uzależnienie
    • 2010
    • 1339

    #2761
    Mile widziany odbiór osobisty we Wrocławiu.

    Więc o co chodzi?

    Komentarz

    • maczkus
      Bywalec
      • 2006
      • 138

      #2762
      Zamieszczone przez über
      http://allegro.pl/item1104017474_sig...gwarancja.html

      Obiektyw rzekomo na gwarancji, użyty kilka razy. 600 PLN taniej niż cena sklepowa. Sprzedający posiada trzy pozytywne komentarze za sprzedaż książek po 5 zł sztuka.

      Odradzam
      Sorry ale mała liczba przeprowadzonych transakcji nie oznacza, że oferta jest podejrzana. Nie każdy sprzedający na Allegro jest handlarzem.
      Najlepsza strona o łowiectwie podwodnym w Polsce!

      Komentarz

      • Doleslav
        Coś już napisał
        • 2007
        • 75

        #2763
        Aukcja jest podejrzana bo obiektyw jest niedrogi, a sprzedający nie jest zawodowym handlarzem i ma same pozytywne komentarze? Ten wątek zmienil się w swoją parodię... Jest tu jakiś mod?

        Komentarz

        • Vitez
          zło konieczne
          • 2004
          • 19804

          #2764
          Zamieszczone przez Doleslav
          Ten wątek zmienil się w swoją parodię... Jest tu jakiś mod?
          Bez jaj... to do ewentualnych kupujących a nie tutejszych moderatorów należy ocena uczciwości 'zgłoszonej' aukcji Allegro. Nie będziemy interweniować tylko dlatego bo jeden twierdzi że aukcja jest podejrzana a drugi że nie .

          Komentarz

          • JaBlam
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1304

            #2765
            PS CS5 Extended za grosze

            Chyba niezly wałek ..



            Biorac pod uwage ze nawet UPGRADE kosztuje znacznie wiecej.
            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
            Zamieszczone przez JaBlam
            Chyba niezly wałek ..



            Biorac pod uwage ze nawet UPGRADE kosztuje znacznie wiecej.
            A teraz sie pojawila info o ESD (co chyba tyczy sie wersji Edu)
            Ostatnio edytowany przez JaBlam; 4940. Powód: Automerged Doublepost

            ----------------------------------------
            Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

            Komentarz

            • myu.fokeshi
              Coś już napisał
              • 2007
              • 62

              #2766
              a ja nie napisze konkretnej aukcji, ale chodzi o moje aukcje. praktycznie do kazdej aukcji dostaje pytanie od nigersow, zebym im szybko wysłać obiektyw do afryka. I ich beszczelność poszła już tak daleko, ze wrzucaja swoj lamany angielski do google translatora i dostaje prawie po polsku wiadomosc np to:

              Witam,
              Dzień dobry, mam problem i ciekawe w natychmiastowego zakupu obiektywu. Po kilku uwagę na ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej, mój klient jest naprawdę w nim zainteresowanie, ale daj mi znać najlepsze ceny sprzedaży w walucie EUR lub w złotych polskich. I mam nadzieję, że to w dobrym stanie?? Będą oczekiwać szybką odpowiedź jak najszybciej.
              Dzięki.

              to jest jakaś plaga, nie wiem czy im sie to oszustwo caly czas udaje, ale mnie wkur*** bo ciagle dostaje maila. Nastepnym razem sprobuje nie wpisac maila w opisie to moze nie beda mieli do niego dostepu.

              ps. jak widac otc_poznan caly czas dziala ciekawe...wrecz niesamowite

              Komentarz

              • jacapa
                Początki nałogu
                • 2007
                • 453

                #2767
                Oferent pewnie z Nigerii
                Jacek Paduszyński
                40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                Komentarz

                • Ciekawski
                  Dopiero zaczyna
                  • 2008
                  • 36

                  #2768
                  Ja też takie dostawałem.
                  O co tu chodzi?

                  Komentarz

                  • jacapa
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 453

                    #2769
                    Jacek Paduszyński
                    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                    Komentarz

                    • mamiyka
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 289

                      #2770
                      Mnie też to spotkało.
                      Właśnie,może ktoś zna zagadnienie z tą wysyłką do Afryki?
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Edit:Zdaje się,że Jacapa coś wie.
                      Ostatnio edytowany przez mamiyka; 30003. Powód: Automerged Doublepost

                      Komentarz

                      • jacapa
                        Początki nałogu
                        • 2007
                        • 453

                        #2771
                        Jednym zdaniem , trzymać się z daleka , bardzo daleka.
                        Jacek Paduszyński
                        40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

                        Komentarz

                        • MC_
                          Pełne uzależnienie
                          • 2009
                          • 3444

                          #2772
                          W ten sposób usiłują oszukać nie tylko sprzedających sprzęt elektroniczny.
                          2 tygodnie temu koleżanka wystawiła ogłoszenie sprzedaży sukni ślubnej na jednym z trójmiejskich portali i otrzymała właśnie taką ofertę...

                          Komentarz

                          • micles
                            Zablokowany
                            • 2006
                            • 4359

                            #2773
                            A najlepsze jest to, że nie robiliby tego, gdyby ludzie się nie dali nabierać, więc jednak jakiś odsetek naiwnych jest.

                            Komentarz

                            • hirosz
                              Dopiero zaczyna
                              • 2010
                              • 25

                              #2774
                              Witam,
                              Dzień dobry, mam problem i ciekawe w natychmiastowego zakupu obiektywu. Po kilku uwagę na ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej, mój klient jest naprawdę w nim zainteresowanie, ale daj mi znać najlepsze ceny sprzedaży w walucie EUR lub w złotych polskich. I mam nadzieję, że to w dobrym stanie?? Będą oczekiwać szybką odpowiedź jak najszybciej.
                              Dzięki.
                              Jeżeli dostałeś dokładnie taką treść to wysłał ją najprawdopodobniej Polak. Jakoś nie zauważyłem żeby za granicą ktoś używał '??' a w Polsce jest to częste, spowodowane przyzwyczajeniami z gadu-gadu.

                              Komentarz

                              • maczkus
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 138

                                #2775
                                Zamieszczone przez hirosz
                                Jeżeli dostałeś dokładnie taką treść to wysłał ją najprawdopodobniej Polak. Jakoś nie zauważyłem żeby za granicą ktoś używał '??' a w Polsce jest to częste, spowodowane przyzwyczajeniami z gadu-gadu.
                                Łatwo można sprawdzić z jakiego kraju mail został wysłany.
                                Najlepsza strona o łowiectwie podwodnym w Polsce!

                                Komentarz

                                Pracuję...