X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mkowalczuk
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 23

    #3571
    Przychodzi koleś do sklepu z zabawkami i mówi do sprzedawczyni:
    Dzień Dobry, chciałbym żeby Pani poleciła mi jakieś wypasione puzzle, ale żeby było trudne, bo strasznie dobry jestem w te klocki.
    Sprzedawczyni przyniosła mu 1.000 elementów - obraz przedstawia dupę zebry - same czarne i białe elementy.
    Koleś na to patrzy i mówi:
    A czy można coś trudniejszego, bo nie chwaląc się takie klocki to układam jak się spieszę na tramwaj.
    Klientka popatrzyła na niego i przyniosła mu zestaw wymiatacza puzzli:
    10.000 elementów, obraz przedstawia zamglona drogę podczas śnieżycy - wszystkie szare.
    Koleś patrzy i mówi:
    Chyba se Pani jaja robi ze mnie. Takie klocuszki to moje dzieci pykają na śniadanie.
    Babka już złapała ciśnienie i poszła na zaplecze szukać czegoś trudniejszego. Nie ma jej, nie ma, w końcu przychodzi i dźwiga jakieś ogromne pudło. Zawartość: 50.000 puzzli, 25 m2, obraz przedstawia zaćmienie słońca w jaskini - hardcore dla zwykłego wymiatacza puzzli.
    Ale koleś na to patrzy i mówi:
    No nie... Serio Pani myśli, że taki słaby jestem?!
    Ona wpadła w szał i krzyczy do kolesia: PANIE! WYP****ALAJ PAN ZE SKLEPU, PRZEJDŹ PAN PRZEZ JEZDNIE, WEJDŹ PAN DO SKLEPU NA PRZECIWKO, TAM POPROŚ PAN KILOGRAM BUŁKI TARTEJ I SE PAN KU*WA ROGALA UŁÓŻ!

    Komentarz

    • mathom
      Początki nałogu
      • 2007
      • 428

      #3572
      Niezła promocja

      FF + L
      Moje stocki
      Wyszukiwarka publikacji zdjęć wg autora

      Komentarz

      • dziobolek
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2634

        #3573
        Na pięćdziesiątą rocznicę ślubu dwoje staruszków wybrało się do swojej ulubionej kawiarenki. Usiedli przy stoliku i zaczęli prowadzić rozmowę:

        - Pamiętasz, kochanie, to tutaj zaprosiłeś mnie ponad 50 lat temu, było tak wspaniale.

        - A ty, pamiętasz, jak było wspaniale, kiedy po wyjściu stąd poszliśmy w stronę parku? Kiedy mijaliśmy ogrodzenie, nagle wzięła mnie taka chcica, oparłaś się o płot a ja cię zerżnąłem.

        - Tak, pamiętam, a może by to powtórzyć? Ja jeszcze mogę, a ty?

        - Ja też, chodźmy szybko, bo już zaczynam się podniecać.

        Po tych słowach niemal wybiegli z kawiarenki. Całą rozmowę usłyszał przypadkiem chłopak siedzący przy sąsiednim stoliku.
        Pomyślał sobie, że ciekawie będzie zobaczyć, czy faktycznie dwoje staruszków odważy się uprawiać seks w parku. Poszedł za nimi i oto co zobaczył.
        Babcia podwinęła spódnicę i ściągnęła majtki, dziadek nawet nie fatygował się ze ściąganiem czegokolwiek tylko rozpiął rozporek, oparł babcię o płot i ostro zabrał się do roboty.
        Na to co nastąpiło potem, chłopak znał tylko jedno określenie- rżnięcie stulecia. Nie widział nigdy czegoś podobnego na filmie, żaden znajomy o czymś takim mu nie mówił no i nie znał tego z własnych doświadczeń. Dziadek posuwał babcię wręcz w fenomenalnym, iście olimpijskim tempie, tempie którego nikt by chyba nie wytrzymał.
        Byłby to niewątpliwie sprint, gdyby nie fakt, że dziadek pracował przez niemal godzinę nie przestając nawet przez sekundę i ani razu nie zwalniając tempa. Tyłek mu chodził niewiele wolniej niż kolibrowi skrzydełka. Dopiero po około godzinie zmęczeni kochankowie opadli na ziemię i ciężko oddychali przez kolejną godzinę.

        "Jaki jest jego sekret, gdybym ja tak posuwał, to nie miałbym najmniejszego problemu z kobietami, muszę poznać jego sekret" pomyślał sobie chłopak, zebrał się na odwagę i podszedł do wycieńczonej pary:

        - Przepraszam pana najmocniej - powiedział - ale muszę poznać pana sekret. Jeśli potrafi pan tak ostro uprawiać seks w tym wieku, to 50 lat temu musiał być pan wręcz niesamowity!

        - Synu. 50 lat temu ten pieprzony płot nie był pod napięciem.
        "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
        Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

        50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
        tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

        Komentarz

        • dinderi
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 3028

          #3574
          Problemy Irlandczyków z polskimi dokumentami

          Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
          09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

          ---Moje zdjecia na FB---

          Komentarz

          • oxydum
            Bywalec
            • 2009
            • 230

            #3575
            Bardziej po polsku

            EOS 5, 500N, 400D, 50D

            Komentarz

            • wojkij
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1915

              #3576
              Pewnie nie wszystkim się spodoba, mnie poskładało :
              www.kwapisz.org

              Komentarz

              • trothlik
                Uzależniony
                • 2004
                • 782

                #3577
                Zamieszczone przez wojkij
                Pewnie nie wszystkim się spodoba, mnie poskładało :
                http://existenz.se/out.php?id=17275
                zdecydowanie abstrakcyjny humor
                trothlik
                "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                Komentarz

                • maciej76
                  Coś już napisał
                  • 2008
                  • 84

                  #3578
                  raczej na typowym dla obecnych czasow i poziomu mlodziezy na stan terazniejszy...

                  przywyklem
                  450d/ bg e5/ 50 1,8/ kitIS

                  Komentarz

                  • basala
                    Uzależniony
                    • 2008
                    • 615

                    #3579

                    Komentarz

                    • XLesio
                      Uzależniony
                      • 2008
                      • 515

                      #3580
                      Taaa... Goooglowy marketing jak zwykle zabójczo skuteczny
                      Za to dzięki basali, bez wchodzenia na bazar widzę ile osób obejrzało moją ofertę

                      BEZCENNE
                      "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                      EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                      C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                      Komentarz

                      • ArekLodzPl
                        Początki nałogu
                        • 2008
                        • 346

                        #3581
                        Hormony żeńskie w piwie

                        Ostatnie badania naukowe ujawniły, że piwo zawiera żeńskie hormony. Eksperyment przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 100 mężczyzn. Aby sprawdzić, czy rzeczywiście piwo zawiera żeńskie hormony, każdy z nich dostał 11 litrowych butelek celem wprowadzenia ich zawartości do organizmu, czas badania wynosił ok. 3 godzin. Oto wyniki eksperymentu:
                        - u 75% stwierdzono inkoherencje (zaburzenia myślenia i mowy)
                        - 100% nie potrafiło prowadzić samochodu
                        - u 90% zauważono tendencje do tycia
                        - 80% wpadło w melancholię i wybuchało płaczem o byle głupstwo
                        - 80% chciało wydać pieniądze na byle co
                        - 75% trudno było zrozumieć
                        - 90% nie było świadome, że opowiada głupoty
                        - 85% nie było w stanie przyznać się do własnych błędów.
                        I jak tu powiedzieć, że w piwie nie ma żeńskich hormonów?

                        Komentarz

                        • szwayko
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 2076

                          #3582
                          Spotykają się dwaj właściciele firm:
                          - Słuchaj, ty swoim pracownikom wypłacasz jeszcze pensję?
                          - Nie.
                          - I ja też nie.
                          - A oni i tak przychodzą do pracy?
                          - No przychodzą.
                          - U mnie też.
                          - Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?
                          ______________________________________________
                          Do Kowalskiego przyjechała teściowa:
                          - Otwieraj ty łobuzie, wiem że jesteś w domu, bo twoje adidasy stoją przed drzwiami!
                          - Niech się mama tak nie wymądrza, poszedłem w sandałach!
                          ______________________________________________
                          O czwartej nad ranem u Profesora dzwoni telefon. Profesor zaspany > > odbieratelefon i słyszy:
                          -Śpisz?
                          -Śpię - odpowiada zaspany.
                          -A my się ****a jeszcze uczymy!!!
                          ______________________________________________
                          Jednostka wojsk pancernych. Młodzi żołnierze stoją przy czołgu, > > podchodzido nich dowódca i pyta, - co jest najważniejsze w czołgu?
                          - Działo - mówi jeden.
                          - Nie, najważniejszy jest pancerz - rzuca drugi.
                          - Bzdura, głupoty gadacie! Zapamiętajcie! Najważniejsze w czołgu, to nie > > pierdzieć!
                          frickr FB
                          www.szwajkowski.pl

                          Komentarz

                          • dinderi
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 3028

                            #3583
                            To nie dowcip, ale bardzo ciekawe poglądowo.
                            Przesuń suwaczkiem w prawo.

                            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                            ---Moje zdjecia na FB---

                            Komentarz

                            • david_szczepaniak
                              Dopiero zaczyna
                              • 2008
                              • 17

                              #3584
                              Co powstanie, gdy połączy się blondynkę z psem husky?
                              ...
                              Albo blondynka odporna na mróz, albo pies husky, który bedzie ciągnął najlepiej w zaprzęgu.
                              Ciemna puszka i jasne słoiki
                              ------------------------------------------------------

                              Sugerujesz, że kokosy migrują?

                              Komentarz

                              • XLesio
                                Uzależniony
                                • 2008
                                • 515

                                #3585

                                "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                                EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                                C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                                Komentarz

                                Pracuję...