X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • HuleLam
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1641

    #3616
    Zamieszczone przez suluf
    Hitler zabił 100 milionów ludzi
    - Dobrze że TurboDymoMen się o tym nie dowiedział
    Mao (Zedong)
    zdRAWki
    Fotograf platoniczny

    Komentarz

    • ArekLodzPl
      Początki nałogu
      • 2008
      • 346

      #3617
      Suplement Biblii

      Po wielu latach Bóg spojrzał znów na ziemie i stwierdził, że się bardzo źle dzieje. Ludzie byli zepsuci i skłonni do przemocy, więc postanowił znów zesłać potop i zniszczyć ludzkość. Ale przedtem zawołał Noego i powiedział:
      "Zbuduj arkę z drzewa cedrowego, tak jak wtedy: 300 łokci długa, 50 łokci szeroka, 30 łokci wysoka. Zabierz żonę i dzieci, i z każdego gatunku zwierząt po parze. A za 6 tygodni ześle wielki deszcz".

      Noe nie był zachwycony - znów 40 dni deszczu, 150 dni bez wygód na arce, bez telewizora i z tymi wszystkimi zwierzętami - ale był posłuszny i obiecał spełnić wymagania Boga. Po 6 tygodniach zaczęło padać dzień i noc. Noe siedział w ogródku i płakał, bo nie miał arki. Bog wychylił się z nieba i zapytał:
      "Dlaczego nie spełniłeś mojego rozkazu?"

      Noe odpowiedział:
      "Panie, coś mi uczynił? Jako pierwsze musiałem złożyć podanie o budowę. W urzędzie myśleli, że chce budować stajnie dla baranów.
      Potem nie podobała im się architektura - za wymyślna dla baranów, a w budowę statku na lądzie nie chcieli wierzyć. Także wymiary nie znalazły poparcia, bo dziś nikt nie wie, jaką miarą jest łokieć. Po przedłożeniu nowych planów dostałem znów odmowę, bo budowa stoczni w terenie zamieszkanym jest niedozwolona. Po kupnie odpowiedniej działki zaczęły się nowe kłopoty. W tej chwili np. chodzi o to, że w planach nie są uwzględnione systemy do gaszenia w czasie pożaru. Na moją uwagę, że będę przecież otoczony wodą, przysłali mi psychiatrę powiatowego. Kiedy psychiatra upewnił się, że jednak buduje statek, zadzwonili do mnie z województwa, żeby mi uświadomić, że na transport statku do morza będzie potrzebne nowe zezwolenie, a będzie o nie trudno, bo minister podał się do dymisji. Kiedy powiedziałem, że statku nie muszę transportować, bo będzie i tak otoczony wodą, kazali mi z ministerstwa marynarki wojennej, według przepisów Unii, złożyć podanie do Brukseli w ośmiu odbitkach i trzech urzędowych językach o zezwolenie na zalanie terenów zamieszkałych. Z drzewa cedrowego musiałem też zrezygnować - nie wolno go już ze względów ekologicznych sprowadzać. Próbowałem kupić tutejsze drzewo, ale nie dostałem tej ilości ze względu na przepis o ochronie środowiska, najpierw musiałbym zadbać o sadzenie drzew zastępczych. Na moja wzmiankę o tym, ze i tak będzie potop i nie opłaca się tu sadzić żadnych drzew, przysłali mi nowego psychiatrę, tym razem z województwa. Krótko mówiąc - dałem kilka łapówek, kupiłem drzewo, znalazłem nawet cieśli do budowy, ale oni najpierw utworzyli związki zawodowe. Kiedy się okazało, że nie mogę im płacić wg taryfy, to rozpoczęli strajk, tak że budowa arki znów sie odwlekała. W międzyczasie zacząłem sprowadzać zwierzęta. Tylko że wmieszał się związek ochrony zwierząt i zabronił mi [zarządzenie unii europejskiej Nr. 733/6/987] transportu jeleni w okresie rykowiska. Poza tym musiałem podać cel transportu tych zwierząt, jestem na stronie 22 pierwszego formularza z 47, moi adwokaci sprawdzają, czy przepisy dotyczące królików obejmują również zające. A działacze z Greenpeace wskazali na konieczność specjalnego urządzenia do pozbycia się gnoju i innych odpadów pochodzących z hodowli zwierząt. Panie Boże, teraz jeszcze podał mnie mój sąsiad do sądu, twierdząc, ze buduje prywatne zoo bez zezwolenia. Moje nerwy są zszarpane, nie mogę spać, arka nie gotowa, a ty już zesłałeś deszcz."

      W tej chwili przestało padać, wyszło słońce i tęcza. Noe spojrzał w niebo i powiedział:
      "Czyżbyś się Boże rozmyślił i nie chcesz już zniszczyć ludzkości?"

      Bóg odpowiedział:
      "Nie trzeba. Załatwi to biurokracja".

      Komentarz

      • Kronos
        Bywalec
        • 2008
        • 237

        #3618
        Jak najlepiej zapamiętać datę urodzin żony?

        -Raz o nich zapomnieć

        Komentarz

        • Tomasz1972
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 3042

          #3619
          Najnowsze informacje, przydatne porady, ciekawe historie, ważne wiadomości z kraju i ze świata. Tematy ważne dla każdego. Dowiedz się co z Twoją emeryturą, gdzie jechać na wakacje lub jak uprawiać rośliny domowe. Wszystko co może Cię zainteresować znajdziesz w serwisie Buzz.Gazeta.pl

          Komentarz

          • wojkij
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1915

            #3620

            +18 http://img109.imageshack.us/img109/2523/1227b.jpg




            Mistrz:
            www.kwapisz.org

            Komentarz

            • Elandril
              Bywalec
              • 2004
              • 136

              #3621
              3 montaż jest absolutnie niesmaczny. Jeśli kogokolwiek to śmieszy, to jest mi przykro.
              Portfolio, Blog

              Komentarz

              • bundy
                Uzależniony
                • 2006
                • 760

                #3622
                Oj tak... nr 3 absolutnie niesmaczny. Robienie sobie jaj z czyjegoś nieszczęścia jest po prostu prymitywne...
                1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

                Komentarz

                • Pretender
                  Dopiero zaczyna
                  • 2006
                  • 48

                  #3623



                  może nie ma nic śmiesznego, ale warto zobaczyć

                  Komentarz

                  • laur
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 144

                    #3624
                    Ale Blade w nowym hicie dla nastolatek jest rewelacyjny! :-)
                    Kilka moich zdjęć: http://www.fotoik.pl/index.php?akcja=autor&rid=2951
                    Moja galeria: http://laur.ovh.org/

                    Komentarz

                    • sebcio80
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 2655

                      #3625
                      Zamieszczone przez Pretender
                      http://www.youtube.com/watch?v=518XP8prwZo


                      może nie ma nic śmiesznego, ale warto zobaczyć
                      dla mnie bomba
                      Moje wątki na forum: sport | fashion
                      | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                      Komentarz

                      • nortonec
                        • 2009
                        • 4

                        #3626
                        Zamieszczone przez Pretender
                        http://www.youtube.com/watch?v=518XP8prwZo


                        może nie ma nic śmiesznego, ale warto zobaczyć
                        Widać, że jesteśmy daleko w tyle Niestety Polacy wolą posłuchać sobie jak ktoś śpiewa, niż wybrać prawdziwy talent.

                        Komentarz

                        • Slider
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 1052

                          #3627
                          Teoria wklęsłej Ziemi

                          Nieco przydługawy dowcip dla ambitnych, ale jednak dowcip



                          Zastanawiałem się czy nie dać tego do dowcipów o fotografii, bo w końcu są tu zawarte tak niepodważalne fakty jak ten o eliptycznym zakrzywieniu światła przez co mamy dzień i noc, fakt o tym, że linia horyzontu nad morzem jest wyżej niż linia brzegowa (Wy też to zauważyliście?:-)) i doświadczenie z teleobiektywem o ogniskowej >= 400mm i wykonaniu paru zdjęć przeciwnego brzegu, pomiędzy Friedrichshafen a Romanshorn;-)

                          Fakt, że gość nie wie po co się oblicza przysp. dośrodkowe, podając tylko kosmiczną prędkość 1667km/h z którą punkt materialny zapyla na równiku i nie słyszał o I prędkości kosmicznej, to już się pominie..

                          Pozdrawiam

                          Komentarz

                          • zonk
                            Bywalec
                            • 2007
                            • 203

                            #3628

                            Ciekawa gra ;-)
                            trzeba przeprowadzić kropkę za pomocą myszy do mety ;-)
                            Zabawa dla osób o mocnych nerwach!
                            miłego grania
                            >>>--------> założyłem sobie bloga <--------<<<

                            Komentarz

                            • KrzysK
                              Bywalec
                              • 2007
                              • 203

                              #3629
                              Coś z życia wzięte i na czasie.
                              Wiecie skąd w Polsce dzieci wiedzą, że Mikołaj wchodzi przez komin? No, wiecie? Nie? Ano z angielskiej piosenki.
                              Wczoraj mój czteroletni syn coś śpiewał po angielsku. Zaciekawiony pytam o czym i otrzymałem odpowiedź, że "Mikołaj wchodzi przez komin".
                              Jak brzmiała piosenka w wersji oryginalnej?
                              Ano tak (pisownia w nawiasie zamierzona): Santa Claus is (KOMIN) soon.

                              Komentarz

                              • bakulik
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 767

                                #3630
                                Porażki

                                Witam.

                                Pozdrawiam
                                Łukasz Bakuła
                                „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

                                Komentarz

                                Pracuję...