X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #3766
    Polecam blog
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • Husky
      Zablokowany
      • 2009
      • 409

      #3767
      Cytat z innego forum:
      Wysłany: Sob 20:56, 18 Wrz 2010 Temat postu: Diabelskie zdarzenie na drodze :-)

      --------------------------------------------------------------------------------

      Opowiem Wam coś czego byłem dziś świadkiem na drodze...

      Skrzyżowanie Żeromskiego i Marymonckiej. Stoję na czerwonym świetle, na pasie obok zatrzymuje się czerwony tuningowany VW Golf. Po chwili gwałtownie hamuje za nim Opel Corsa, którego kierowca trąbi i wybiega z auta w kierunku kierującego Golfem (być może chodziło o coś co miało miejsce na drodze wcześniej zanim ujrzałem oba auta). Pan z Corsy to człowiek w wieku lat 30, wzrostu średniego. Kierowca Golfa wysiada z auta, jest o ponad głowę wyższy od tamtego, który na jego widok w mgnieniu oka macha ręką na zgodę i wraca do swojego auta. Gdy zapala się zielone światło każdy z nich jedzie w swoją stronę.

      Co ostudziło zapędy kierowcy Opla? Chyba to, że ujrzał przed sobą tego pana (notabene jutrzejszego jubilata): http://tiny.pl/hr97w

      Komentarz

      • E.3
        Bywalec
        • 2009
        • 141

        #3768
        Pan z opla miał okazje walczyć o pas mistrzowski...
        Moje graty: EOS 350, 50 f/1.8 (plastik fantastik) i IT

        Komentarz

        • mc_iek
          Uzależniony
          • 2008
          • 790

          #3769
          Nie dziwię się, że zrezygnował... Bez kamer telewizyjnych, w obecności jednego prawdopodobnego fotoreportera, uzbrojonego najprawdopodobniej w komórkę... Bez profesjonalnego oświetlenia i wizażu i tak nie wyglądało by to zbyt widowiskowo...
          Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

          Komentarz

          • XLesio
            Uzależniony
            • 2008
            • 515

            #3770
            Tak głupie, że aż śmieję się z własnej głupoty

            Ale przewrotnie - okrutnie mnie to w poniedziałek cieszy



            "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
            EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
            C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

            Komentarz

            • Slider
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1052

              #3771
              Zamieszczone przez XLesio
              Tak głupie, że aż śmieję się z własnej głupoty

              Ale przewrotnie - okrutnie mnie to w poniedziałek cieszy
              Tak mi się jakoś dziwnie skojarzyło z powyższym.. :wink:

              Komentarz

              • dinderi
                Pełne uzależnienie
                • 2009
                • 3028

                #3772
                Bayer Full podbija Chiny. Ma kontrakt na wydanie 67 mln płyt.
                Jak polskie chłopaki wejda jeszcze na rynek indyjski, to przegonią nawet takie Pink Floyd, które sprzedało trochę ponad 200 milionów płyt na całym świecie.
                Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                ---Moje zdjecia na FB---

                Komentarz

                • namoamo
                  Uzależniony
                  • 2009
                  • 928

                  #3773
                  @Dinderi
                  Flickr

                  Komentarz

                  • ArekLodzPl
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 346

                    #3774
                    Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi do drugiego:
                    - Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić, mój kot załatwia mi
                    się na dywan.
                    - Jak to?
                    - No, załatwia się na dywan, potem jeździ tyłkiem po
                    podłodze i rozsmarowuje to wszędzie, nie wiem już co mam
                    robić. Może ty byś coś poradził?
                    - Wiesz co, zwiń dywan i oklej podłogę papierem ściernym.
                    Spotykają się ponownie po dwóch tygodniach.
                    - No i jak? - pyta pomysłodawca.
                    - Człowieku, rewelacja! Jak kocisko rozpędziło się w
                    przedpokoju, to do lodówki już tylko oczy dojechały!

                    Komentarz

                    • oskardj92
                      Początki nałogu
                      • 2009
                      • 423

                      #3775
                      Znalezione na www.yafud.pl

                      W zeszłym tygodniu nareszcie przyszła kamera kupiona w sklepie internetowym. Odesłałam ją jednak z powrotem, bo nie działała - nie chciała się nawet włączyć. Wystawiłam negatywny komentarz o sklepie i zażądałam zwrotu pieniędzy. Sklep odesłał mi kamerę z informacją, że poza włożeniem baterii tył na przód innych usterek nie stwierdzono. YAFUD

                      50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

                      Komentarz

                      • Husky
                        Zablokowany
                        • 2009
                        • 409

                        #3776
                        Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.

                        Komentarz

                        • korona-pl
                          Początki nałogu
                          • 2007
                          • 277

                          #3777
                          Zamieszczone przez Husky
                          Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
                          http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded

                          Mi się słabo robi od samego oglądania...
                          pozdrawiam
                          Jacek


                          nie karmię troli...

                          Komentarz

                          • XLesio
                            Uzależniony
                            • 2008
                            • 515

                            #3778
                            Zamieszczone przez Husky
                            Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
                            http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded
                            Oszszszszsz.......

                            Temu się należy oddzielny wątek a nie akapit w dowcipach..

                            Wydawało mi się że jestem odporny. Jakieś ścianki, kiedyś skałki na jurze, ale przy pełnym ekranie zatrzęsły mi się kostki
                            "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                            EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                            C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                            Komentarz

                            • zaitsev
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 1660

                              #3779
                              Zamieszczone przez Husky
                              Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
                              http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded
                              "- Eeej, masz klucz dwunastkę?
                              - Niee, zostawiłem w samochodzie."

                              Komentarz

                              • _igi
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 2035

                                #3780
                                Ja pierniczę, i on tak większość czasu wspinał się bez zabezpieczenia? Brrrrr
                                5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

                                Komentarz

                                Pracuję...