X
-
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB--- -
Cytat z innego forum:
Wysłany: Sob 20:56, 18 Wrz 2010 Temat postu: Diabelskie zdarzenie na drodze :-)
--------------------------------------------------------------------------------
Opowiem Wam coś czego byłem dziś świadkiem na drodze...
Skrzyżowanie Żeromskiego i Marymonckiej. Stoję na czerwonym świetle, na pasie obok zatrzymuje się czerwony tuningowany VW Golf. Po chwili gwałtownie hamuje za nim Opel Corsa, którego kierowca trąbi i wybiega z auta w kierunku kierującego Golfem (być może chodziło o coś co miało miejsce na drodze wcześniej zanim ujrzałem oba auta). Pan z Corsy to człowiek w wieku lat 30, wzrostu średniego. Kierowca Golfa wysiada z auta, jest o ponad głowę wyższy od tamtego, który na jego widok w mgnieniu oka macha ręką na zgodę i wraca do swojego auta. Gdy zapala się zielone światło każdy z nich jedzie w swoją stronę.
Co ostudziło zapędy kierowcy Opla? Chyba to, że ujrzał przed sobą tego pana (notabene jutrzejszego jubilata): http://tiny.pl/hr97w
Komentarz
-
Pan z opla miał okazje walczyć o pas mistrzowski...
Moje graty: EOS 350, 50 f/1.8 (plastik fantastik) i ITKomentarz
-
Nie dziwię się, że zrezygnował... Bez kamer telewizyjnych, w obecności jednego prawdopodobnego fotoreportera, uzbrojonego najprawdopodobniej w komórkę... Bez profesjonalnego oświetlenia i wizażu i tak nie wyglądało by to zbyt widowiskowo...Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!Komentarz
-
Tak głupie, że aż śmieję się z własnej głupoty
Ale przewrotnie - okrutnie mnie to w poniedziałek cieszy
"Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350Komentarz
-
Tak mi się jakoś dziwnie skojarzyło z powyższym.. :wink:
Komentarz
-
Bayer Full podbija Chiny. Ma kontrakt na wydanie 67 mln płyt.
Jak polskie chłopaki wejda jeszcze na rynek indyjski, to przegonią nawet takie Pink Floyd, które sprzedało trochę ponad 200 milionów płyt na całym świecie.Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić, mój kot załatwia mi
się na dywan.
- Jak to?
- No, załatwia się na dywan, potem jeździ tyłkiem po
podłodze i rozsmarowuje to wszędzie, nie wiem już co mam
robić. Może ty byś coś poradził?
- Wiesz co, zwiń dywan i oklej podłogę papierem ściernym.
Spotykają się ponownie po dwóch tygodniach.
- No i jak? - pyta pomysłodawca.
- Człowieku, rewelacja! Jak kocisko rozpędziło się w
przedpokoju, to do lodówki już tylko oczy dojechały!Komentarz
-
Znalezione na www.yafud.pl
W zeszłym tygodniu nareszcie przyszła kamera kupiona w sklepie internetowym. Odesłałam ją jednak z powrotem, bo nie działała - nie chciała się nawet włączyć. Wystawiłam negatywny komentarz o sklepie i zażądałam zwrotu pieniędzy. Sklep odesłał mi kamerę z informacją, że poza włożeniem baterii tył na przód innych usterek nie stwierdzono. YAFUD
50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622Komentarz
-
Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
Komentarz
-
Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded
Mi się słabo robi od samego oglądania...pozdrawiam
Jacek
nie karmię troli...Komentarz
-
Oszszszszsz.......Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded
Temu się należy oddzielny wątek a nie akapit w dowcipach..
Wydawało mi się że jestem odporny. Jakieś ścianki, kiedyś skałki na jurze, ale przy pełnym ekranie zatrzęsły mi się kostki
"Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350Komentarz
-
"- Eeej, masz klucz dwunastkę?Nie jest to dowcip ale warto zobaczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=HmO9a...layer_embedded
- Niee, zostawiłem w samochodzie."Komentarz
-
Ja pierniczę, i on tak większość czasu wspinał się bez zabezpieczenia? Brrrrr5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrottoKomentarz


Komentarz