X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • oskardj92
    Początki nałogu
    • 2009
    • 423

    #3781
    Nie no jakieś drobne zabezpieczenie miał z boku.

    50D, 1000D, 3000N, PS a530, EF-S 17-85mm IS USM, EF-S 18-55mm, EF 28-80mm, EF 75-300mm, Nissin Di622

    Komentarz

    • dinderi
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 3028

      #3782
      Zamieszczone przez oskardj92
      Nie no jakieś drobne zabezpieczenie miał z boku.
      Ale nie używał
      Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
      09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

      ---Moje zdjecia na FB---

      Komentarz

      • XLesio
        Uzależniony
        • 2008
        • 515

        #3783
        Zamieszczone przez dinderi
        Ale nie używał
        Oj nie opowiadaj.
        Jak dwa razy się wychylał, to się przypiął..
        "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
        EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
        C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

        Komentarz

        • Husky
          Zablokowany
          • 2009
          • 409

          #3784
          Jak odpoczywał do się dopinał.
          Pomyśleć tylko, że zrobili taki spacerek by wymienić tylko żarówkę...

          Komentarz

          • dinderi
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3028

            #3785
            Zamieszczone przez Husky
            zrobili taki spacerek by wymienić tylko żarówkę...
            Tylko? Powiedz to pilotom samolotów Ta "tylko" antena ma prawie kilometr wzrostu.
            P.S. Nie wszedł bym tam absolutnie za żadne pieniądze.
            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

            ---Moje zdjecia na FB---

            Komentarz

            • xsardas
              Uzależniony
              • 2008
              • 731

              #3786
              Haha właśnie chciałem was zapytać za ile byście taką pracę wykonywali :P ?

              Komentarz

              • namoamo
                Uzależniony
                • 2009
                • 928

                #3787
                Wysokość 544 metry. Ciekawe ile czasu wchodzili?
                Równiez za żadne skarby bym tam nie wlazł O_O
                Flickr

                Komentarz

                • Pawel_G
                  Uzależniony
                  • 2008
                  • 527

                  #3788
                  Eee tam - robota jak każda inna
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  PS
                  Swoją drogą kiedyś niejaki Joe Mc Nally takiemu panu wymieniającemu o świcie żąrówkę na szczycie anteny na Empire State Building zrobił bardzo ładne zdjęcie.
                  Ostatnio edytowany przez Pawel_G; 15994. Powód: Automerged Doublepost

                  Komentarz

                  • XLesio
                    Uzależniony
                    • 2008
                    • 515

                    #3789
                    Z wysokością problemów bym nie miał.. Ale jak pomyślę o 0.5 km podciągania się na rękach...
                    Dziękuję, postoję. (i popatrzę z dołu)
                    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                    A dla zmiany tematu


                    Ostatnio edytowany przez XLesio; 16566. Powód: Automerged Doublepost
                    "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
                    EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
                    C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

                    Komentarz

                    • ARN
                      Uzależniony
                      • 2008
                      • 757

                      #3790
                      Zamieszczone przez dinderi
                      ....
                      P.S. Nie wszedł bym tam absolutnie za żadne pieniądze.
                      Tak się właśnie zastanawiałem - jaką kasę oni zbierają za takie spacerki. I jak niewielka ona musi być, żeby się opłacało niewynajmowanie helikoptera...

                      Komentarz

                      • dinderi
                        Pełne uzależnienie
                        • 2009
                        • 3028

                        #3791
                        Zamieszczone przez ARN
                        Tak się właśnie zastanawiałem - jaką kasę oni zbierają za takie spacerki. I jak niewielka ona musi być, żeby się opłacało niewynajmowanie helikoptera...
                        Widziałeś średnicę tej rurki na samej górze, na której stnęli we dwóch? Nie jestem specem od lotnictwa, ale jestem przekonany, ze na wysokości 500 m, operator podpiety pod helikopter, prędzej by się zabił, niz wymienil żarówkę.
                        Jestem pewien, że taka wymiana zarówki do najtańszych nie należy.
                        Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                        09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                        ---Moje zdjecia na FB---

                        Komentarz

                        • namoamo
                          Uzależniony
                          • 2009
                          • 928

                          #3792
                          Raczej nie było, bardzo fajna kampania reklamowa "Never say no to Panda" :-) :-)
                          Flickr

                          Komentarz

                          • Pawel_G
                            Uzależniony
                            • 2008
                            • 527

                            #3793
                            Zamieszczone przez namoamo
                            Raczej nie było, bardzo fajna kampania reklamowa "Never say no to Panda" :-) :-)
                            http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4

                            Zaje...fajne. Szczególnie mina Pandy tuż przed zrobieniem porządku z delikwentem

                            Komentarz

                            • namoamo
                              Uzależniony
                              • 2009
                              • 928

                              #3794
                              Ciekawe czy takie Pandy stawiali w marketach, po takich reklamach ludzie garściami by te serki brali :-D
                              Flickr

                              Komentarz

                              • 4kwiatek
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 230

                                #3795
                                Hi...
                                Zamieszczone przez dinderi
                                Widziałeś średnicę tej rurki na samej górze, na której stnęli we dwóch? Nie jestem specem od lotnictwa, ale jestem przekonany, ze na wysokości 500 m, operator podpiety pod helikopter, prędzej by się zabił, niz wymienil żarówkę.
                                Jestem pewien, że taka wymiana zarówki do najtańszych nie należy.
                                Podejście do takiego masztu śmigłowcem to jest praca w pobliżu przeszkody - zwróćcie uwagę że operatora "żarówki" w takim wypadku jest narażony na uderzenia o maszt. Zniszczyć może więcej niż naprawi. O takim drobiazgu jak to że sam raczej jest z delikatniejszego materiału niż maszt nie wspomnę .

                                Pracowałem w ekipie która instalowała anteny na masztach. Praca jak praca. Od pewnej wysokości stawka już nie rośnie . Liczy się czas poświęcony na jej wykonanie. Hint - upadek z 50 metrów i 500 metrów kończy się tak samo .

                                A obecnie żarówek się już raczej nie wymienia w światłach przeszkodowych. Nowe przepisu dotyczące ich widoczności spowodowały że o ile wiem - większość jest zrobiona na LED. Częściej instaluje się nowe urządzenia - anteny komunikacyjne itp.

                                Pozdrawiam...

                                Komentarz

                                Pracuję...