Nie no jakieś drobne zabezpieczenie miał z boku.
X
-
-
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
"Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350Komentarz
-
Jak odpoczywał do się dopinał.
Pomyśleć tylko, że zrobili taki spacerek by wymienić tylko żarówkę...Komentarz
-
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
-
-
Eee tam - robota jak każda inna
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
PS
Swoją drogą kiedyś niejaki Joe Mc Nally takiemu panu wymieniającemu o świcie żąrówkę na szczycie anteny na Empire State Building zrobił bardzo ładne zdjęcie.Komentarz
-
Z wysokością problemów bym nie miał.. Ale jak pomyślę o 0.5 km podciągania się na rękach...
Dziękuję, postoję. (i popatrzę z dołu)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
A dla zmiany tematu
"Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350Komentarz
-
Komentarz
-
Widziałeś średnicę tej rurki na samej górze, na której stnęli we dwóch? Nie jestem specem od lotnictwa, ale jestem przekonany, ze na wysokości 500 m, operator podpiety pod helikopter, prędzej by się zabił, niz wymienil żarówkę.
Jestem pewien, że taka wymiana zarówki do najtańszych nie należy.Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---Komentarz
-
Raczej nie było, bardzo fajna kampania reklamowa "Never say no to Panda" :-) :-)
Komentarz
-
Raczej nie było, bardzo fajna kampania reklamowa "Never say no to Panda" :-) :-)
http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4
Zaje...fajne. Szczególnie mina Pandy tuż przed zrobieniem porządku z delikwentem
Komentarz
-
-
Hi...
Podejście do takiego masztu śmigłowcem to jest praca w pobliżu przeszkody - zwróćcie uwagę że operatora "żarówki" w takim wypadku jest narażony na uderzenia o maszt. Zniszczyć może więcej niż naprawi. O takim drobiazgu jak to że sam raczej jest z delikatniejszego materiału niż maszt nie wspomnęWidziałeś średnicę tej rurki na samej górze, na której stnęli we dwóch? Nie jestem specem od lotnictwa, ale jestem przekonany, ze na wysokości 500 m, operator podpiety pod helikopter, prędzej by się zabił, niz wymienil żarówkę.
Jestem pewien, że taka wymiana zarówki do najtańszych nie należy.
.
Pracowałem w ekipie która instalowała anteny na masztach. Praca jak praca. Od pewnej wysokości stawka już nie rośnie
. Liczy się czas poświęcony na jej wykonanie. Hint - upadek z 50 metrów i 500 metrów kończy się tak samo
.
A obecnie żarówek się już raczej nie wymienia w światłach przeszkodowych. Nowe przepisu dotyczące ich widoczności spowodowały że o ile wiem - większość jest zrobiona na LED. Częściej instaluje się nowe urządzenia - anteny komunikacyjne itp.
Pozdrawiam...Komentarz

Komentarz