X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • francuz20
    Dopiero zaczyna
    • 2005
    • 33

    #31
    Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł:
    - No to może polecimy na Słońce?
    Druga odpowiada:
    - No coś ty głupia, spalimy się.
    - To polecimy w nocy

    Komentarz

    • francuz20
      Dopiero zaczyna
      • 2005
      • 33

      #32
      Do sklepu wbiega facet i pyta sprzedawcy:
      - Jest cukier w kostkach???
      - Nie ma! - Odpowiada sprzedawca
      - A jakaś inna, tania bombonierka dla teściowej?
      ---------------------------------------------------------------------------------------

      - Poruczniku, zdarzyła się wam kiedyś katastrofa kolejowa?
      - Owszem....
      - Opowiedzcie
      - No, jadę sobie w jednym przedziale z generałem i jego córką, pociąg wjeżdża w tunel.... no i zamiast córki wyru..ałem generała....

      *************
      Stoi murzyn pod drzewem i wymiotuje. Podchodzi białas.
      - Napiłeś się, co?
      - Yeeees...
      - Żołądeczek napierdziela?
      - Yeeeees...
      - Do domu byś chciał?
      - Yeeeesss...
      - To chodź, podsadzę cię.
      :-D

      Komentarz

      • Tomasz Golinski
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 8623

        #33
        Zamieszczone przez francuz20
        - To chodź, podsadzę cię.
        :-D
        Niezły hardcore :>
        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



        Komentarz

        • francuz20
          Dopiero zaczyna
          • 2005
          • 33

          #34
          to może coś delikatniejszego :
          W szkole sprawnych inaczej pani zadała pytanie:
          Pani; Dzieci powiedzcie mi jakiego koloru jest biały mercedes?
          Agatka; czerwony proszę pani
          Pani; źle Agatko usiądź
          Marzenka; ja wiem,wiem-niebieski proszę pani
          Pani; źle Marzenko usiądź
          Dłuższą chwilę nikt się nie zgłasza więc pani mówi; Jasiu może ty wiesz?
          Jasiu; biaały?
          Pani; brawo Jasiu brawo jesteś najlepszym uczniem w klasie
          Pani; drugie pytanie-ile cylindrów ma sześcio cylindrowy mercedes?
          Agatka się zgłasza; dwanaście?
          Pani; źle usiądź
          Marzenka; osiem?
          Pani; nie źle siadaj
          Pani;Jasiu może ty wiesz? powiedz wszystkim proszę
          A Jasiu; biaały?

          Komentarz

          • Robson01
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1574

            #35
            Seks głośny

            Żona skarży się psychoterapeucie:
            - Mam wielki problem, doktorze. Za każdym razem, gdy jesteśmy w łóżku i mąż dochodzi do szczytu, wydaje rozdzierający uszy okrzyk.
            - Ależ to zupełnie naturalne, droga pani odpowiedział lekarz - ja w tym nie widzę żadnego problemu.
            - Ale ja widzę - bo to mnie budzi!
            Canon
            Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

            Komentarz

            • bonk
              Uzależniony
              • 2005
              • 636

              #36
              lato.
              noc.
              namiot a w nim bolek i lolek.
              bolek mowi do lolka - lolek walisz konia?
              lolek - tak
              - to wal swojego

              Komentarz

              • francuz20
                Dopiero zaczyna
                • 2005
                • 33

                #37
                Mały Jasio z trzeciej klasy siedzi na lekcji i myśli:
                - "Palić, czy rzucić palenie? Już przywykłem... Pić, czy rzucić picie? Koledzy wyśmieją... A tu jeszcze Ania z IIb zaszła w ciążę..."
                - Jasiu, ile jest dwa razy dwa? - pyta nauczycielka.
                - Cztery - odpowiada z westchnieniem chłopiec - Gdybym ja miał pani zmartwienia...

                na dyskodece podchodzi chłopak do dziewczyny i pyta
                - zatańczymy
                - nie chulam
                podchodzi do następnej
                - zatańczymy
                - nie chulam
                i naswtępnej
                - zatańczymy
                - nie chulam
                już taki zrezygnowany podchodzi do następnej
                - po chulamy
                - z wieśniakami nie tańcze

                Komentarz

                • -=Festyk=-
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 666

                  #38
                  Jest lekcja.Młoda nauczycielka dopiero po studiach pisze zadanie na tablicy.Z tyłu klasy siedzi dyrektor,który pilnuje czy lekcja dobrze się odbywa.W pewnym momencie Pani zadaje dzieciom pytanie:
                  -Ile jest2*2???
                  W klasie zapadła cisza.Po chwili Jaś wstaje i mówi:
                  -Ale ma fajną dupę!
                  Zdruzgotana Pani okrzyczała Jasia i wstawiła mu jedynkę. Jasiu siadając odwraca się do dyrektora i krzyczy:
                  -JAK NIE WIESZ TO NIE PODPOWIADAJ!!!
                  8) :razz:

                  ||Galeria

                  Komentarz

                  • madallenka
                    Początki nałogu
                    • 2005
                    • 361

                    #39
                    Zamieszczone przez -=Festyk=-
                    Jest lekcja.Młoda nauczycielka dopiero po studiach pisze zadanie na tablicy.Z tyłu klasy siedzi dyrektor,który pilnuje czy lekcja dobrze się odbywa.W pewnym momencie Pani zadaje dzieciom pytanie:
                    -Ile jest2*2???
                    W klasie zapadła cisza.Po chwili Jaś wstaje i mówi:
                    -Ale ma fajną dupę!
                    Zdruzgotana Pani okrzyczała Jasia i wstawiła mu jedynkę. Jasiu siadając odwraca się do dyrektora i krzyczy:
                    -JAK NIE WIESZ TO NIE PODPOWIADAJ!!!
                    8) :razz:
                    Dobre!! :-D :-D :-D
                    "I love You Cię" Lisku...
                    Galeria

                    Komentarz

                    • Robson01
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1574

                      #40
                      Seks cichy

                      Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony:
                      - Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm?
                      Żona, rzucając mu obojętne spojrzenie, odpowiada:
                      - Bo ciebie nigdy wtedy nie ma w domu
                      Canon
                      Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                      Komentarz

                      • -=Festyk=-
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 666

                        #41
                        Jaki jest szczyt rasizmu?
                        Pić whisky black&white w dwóch osobnych szklankach

                        ||Galeria

                        Komentarz

                        • Grodar
                          • 2005
                          • 11

                          #42
                          Jedzie facet maluchem, wystraszony ze mu sie zaraz "samochod" rozleci, a z naprzeciwka w BMW jedzie czterech dresow.
                          Jada, muza na maxa, łokcie za oknami.
                          I nagle.. BUUUM zderzyli sie.
                          Maluch caly zdezelowany, a w BMW'icy tylko zderzak zarysowany. Wyskakuja dresy i leca do kierowcy malucha wrzeszczac:
                          -Ty ch*uju poj.*ebalo cie, zobacz co zrobiles, zaraz ci wpie*dolimy!!!
                          -Panowie ale ja nie mam zadnych szans was jest czterech... - jeczy kierowca malucha
                          Dresiarze zaczeli sie naradzac. Po chwili jeden z nich sie odwraca i mowi:
                          -Dobra, Buła i Bazyl są z toba .

                          Jasio szedł ulicą z dwoma torbami i nagle w jednej torbie urwała się rączka i wysypała się na ulice ogromna ilość pieniędzy. Przechodzień pyta się jasia skąd ma tyle pieniedzy.Jasio mu odpowiada
                          -No wie pan. Byłem na meczu i tam był taki płot a w nim dziury przez które sikali kibice. To ja łapałem za pitola i mówiłem 10 tysięcy albo obcinam.
                          Na to przechodzień
                          -A co masz w tej drugiej torbie???
                          Na to jasio
                          -Nie wszyscy chcieli płacić

                          Komentarz

                          • -=Festyk=-
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 666

                            #43
                            Są dwa przepisy na zrobienie sałatki z buraków:
                            1.wrzucić granat do BMW
                            2.wrzucić granat na posiedzenie Samoobrony

                            ||Galeria

                            Komentarz

                            • Robson01
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1574

                              #44
                              Seks uniemożliwiony

                              Mężczyzna miał okropny wypadek, podczas którego jego męskość zahaczyła o cos i oderwała się od reszty ciała. Lekarz zapewnił go, ze współczesna medycyna może przywrócić mu sprawność, ale ubezpieczenie nie pokryje kosztu operacji, uważając ją za kosmetyczna. Koszt ten wynosiliby 3.500 $ za małego, 6.500 $ za średniego i 14.000 $ za dużego
                              . Mężczyzna był pewien, ze chciałby średniego lub dużego, ale lekarz nalegał, by omówił sprawę ze swoja Żoną. Mężczyzna zatelefonował do żony i wyjaśnił jej możliwości wyboru. Gdy lekarz ponownie wszedł do pokoju, zastał pacjenta w stanie kompletnej rozpaczy.
                              - Co zatem postanowiliście? - zapytał.
                              - Ona wolałaby przebudować kuchnie.
                              Canon
                              Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

                              Komentarz

                              • Pszczola
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 1760

                                #45
                                Malutki, bialy facet wchodzi do windy. W srodku windy jest juz wielki Murzyn.
                                Kiedy winda rusza, Murzyn mówi: - 2 metry wzrostu, 200 kg wagi, 30 cm
                                penis, 2 kg lewe jadro, 2 kg prawe jadro. Turner Brown.

                                Malutki facet mdleje. Murzyn podnosi go z podlogi, cuci paroma uderzeniami
                                w twarz, potrzasa nim i pyta: - Kurcze, facet, cos nie tak?

                                Malutki, bialy czlowieczek odpowiada: - Przepraszam pana, ale prosze
                                powtórzyc, co pan mówil...

                                Murzyn patrzy z góry na czlowieczka i mówi: - 2 metry wzrostu, 200 kg
                                wagi, 30 cm penis, 2 kg lewe jadro, 2 kg prawe jadro. Nazywam sie Turner
                                Brown.

                                Malutki, bialy czlowiek mówi: - Dzieki Bogu, myslalem, ze pan mówi "turn
                                around"
                                EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

                                Komentarz

                                Pracuję...