X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • enter
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1201

    #3556
    i błąd w napisie
    "Rurka nadz. kakowa w polewie "

    Komentarz

    • chiron
      Bywalec
      • 2005
      • 113

      #3557
      To chyba bardziej pasuje do działu "dowcipy o/na fotografii".
      Dobre
      Wiem, że nic nie wiem :/

      Komentarz

      • dr11
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 1143

        #3558
        Co mają wspólnego jaszczurki z piekła i czipy?

        .

        Komentarz

        • Nemeo
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1757

          #3559
          Zamieszczone przez dr11
          Co mają wspólnego jaszczurki z piekła i czipy?

          http://img37.imageshack.us/img37/929/sektaw.jpg
          Dobre.

          Komentarz

          • Wats0n
            Uzależniony
            • 2006
            • 996

            #3560
            No to czas na coś z naszego podwórka.
            Forumowa giełda nie przestaje zaskakiwać.

            Wklejam screenshota, bo samo ogłoszenie za długo tu miejsca nie zagrzeje.

            LINK
            Tako rzecze Watson.

            /// //Galeria przejściowa

            Komentarz

            • Slider
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 1052

              #3561
              Zamieszczone przez Wats0n
              No to czas na coś z naszego podwórka.
              Forumowa giełda nie przestaje zaskakiwać.
              Wczoraj jakis gość się przybłąkał do hydeparku i zareklamował grę. Miał przy tym jakąś dziwną prośbę, żeby go polecić z jego profilu czy coś, to on dostanie 100 000$ żeby mógł sobie kupić dom albo furę.. Nie wiem czy ktoś przypadkowo skopiował sobie ten tekst, bo wątek już oczywiście nie istnieje..

              Komentarz

              • tomaswp
                Dopiero zaczyna
                • 2009
                • 23

                #3562
                Student przed egzaminem rozkłada książki i zaczyna się uczyć. Nagle słyszy głos:
                - zostaw to , nie ucz się wszystko ci podpowiem.
                Student rzuca książki i idzie na imprezę. Dzień przed egzaminem dreczy go sumienie i ponownie sięga po książki. I ponownie slyszy głos:
                - zostaw książki, idzie się zabaw, kozystaj z życia, na egzaminie wszystko i podpowiem.
                Egzamin. Student otwiera kopertę, czyta pytanie i myśli:
                - o k...a.
                Głos na to:
                - o ja pie....e.
                Canon 400d 28-135 is usm

                Komentarz

                • Vitez
                  zło konieczne
                  • 2004
                  • 19804

                  #3563
                  Zamieszczone przez Slider
                  Wczoraj jakis gość się przybłąkał do hydeparku i zareklamował grę. Miał przy tym jakąś dziwną prośbę, żeby go polecić z jego profilu czy coś, to on dostanie 100 000$ żeby mógł sobie kupić dom albo furę.. Nie wiem czy ktoś przypadkowo skopiował sobie ten tekst, bo wątek już oczywiście nie istnieje..
                  Zamieszczone przez mateusu
                  Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku (z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód, dom itp.
                  Może być?
                  Usunięty nie oznacza że nie istnieje .

                  Komentarz

                  • maciej76
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 84

                    #3564
                    http://www.youtube.com/watch?v=MuOvqeABHvQ przydatna znajomosc ang.

                    pozatym specyficzny humor
                    450d/ bg e5/ 50 1,8/ kitIS

                    Komentarz

                    • trzeszcz6
                      Bywalec
                      • 2008
                      • 188

                      #3565
                      Zamieszczone przez maciej76

                      pozatym specyficzny humor
                      końcówka wymiata i "I am the queen of FRANCE!"
                      5d+5d mark II+ S35A+C 85 f/1.8 + C 20-35 f/3.5-4.5, C 70-210 3.5-4.5 580 ex II, YN 565 EX (czasem 17-40 L i 50 f/1.4), arsat 80/2.8 tilt

                      Komentarz

                      • Lax
                        • 2008
                        • 3

                        #3566

                        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                        a ten filmik może nie nie jest z tematyki fotografi ale powiedzmy ze piesek ma sen jak goni go pan z aparatem
                        Ostatnio edytowany przez Lax; 22597. Powód: Automerged Doublepost

                        Komentarz

                        • rypson
                          Bywalec
                          • 2007
                          • 225

                          #3567
                          to cos odemnie mam nadzieje ze nie wszyscy widzieli... jak pierwszy raz zobaczylem ten film to sie osmarkalem....

                          Komentarz

                          • trothlik
                            Uzależniony
                            • 2004
                            • 782

                            #3568
                            trothlik
                            "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

                            Komentarz

                            • Termos
                              Coś już napisał
                              • 2005
                              • 61

                              #3569



                              Pozdrawiam
                              5D

                              Komentarz

                              • dinderi
                                Pełne uzależnienie
                                • 2009
                                • 3028

                                #3570
                                Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                                09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                                ---Moje zdjecia na FB---

                                Komentarz

                                Pracuję...