X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kami74
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1492

    #256
    185 cm - Luty 2008 - 97kg, maj 2008 - 88 kg. jeszcze 4-5 kg i bedzie git. A za kebabikiem , pizzunią, czy chociazby niewinnym hot-dożkiem, tęskni sie bardzo
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

    Komentarz

    • Locter
      Dopiero zaczyna
      • 2008
      • 40

      #257
      Zamieszczone przez kami74
      185 cm - Luty 2008 - 97kg, maj 2008 - 88 kg. jeszcze 4-5 kg i bedzie git. A za kebabikiem , pizzunią, czy chociazby niewinnym hot-dożkiem, tęskni sie bardzo
      88kg to dobra waga jak na 185 cm wzrostu, wiatr cie nie przewróci, dziewczyna nie pobije, a gruby nie jestes

      Komentarz

      • marcin_s18
        Coś już napisał
        • 2008
        • 83

        #258
        Zamieszczone przez Locter
        88kg to dobra waga jak na 185 cm wzrostu, wiatr cie nie przewróci, dziewczyna nie pobije, a gruby nie jestes
        zapomniałem dodać, że u też mam 185cm wzrostu

        Zamieszczone przez marcin_s18
        styczeń 2008 - 85 kilo, maj 2008 - 75 kilo

        Taka prawie dieta cud

        Komentarz

        • oskarkowy
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2513

          #259
          Zamieszczone przez Zielony
          Tęskni się za kebabem kurde...
          A jaki lubisz? Bo ja na ostro, z warzywami i na grubym
          Wiem, świnia jestem.

          Aha, prawdziwa pizza nie tuczy. Żarłem tylko pizzę przez dwa tygodnie we Włoszech (najtaniej wychodziło). Po powrocie ważyłem nawet mniej niż na starcie. A te włoskie lody.. poezja, (szczególnie w Sangimniano).
          Jarek

          Komentarz

          • balc3r
            Dopiero zaczyna
            • 2007
            • 25

            #260
            XII 2007 - 98kg a 14.01.2008 83kg przy 176 cm wzrostu
            40D; 24-70 2.8; 70-200 2.8 IS;

            Komentarz

            • Zielony
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2928

              #261
              Zamieszczone przez oskarkowy
              A jaki lubisz? Bo ja na ostro, z warzywami i na grubym
              Wiem, świnia jestem.
              Eh, nawet nie gadaj. Od tamtego czasu ani razu nie gościłem w kebabowni.
              Z ręką na sercu 8) Jakby tego było mało ostatnio natknąłem się na http://www.dobrykebab.pl/ i przeleciałem się po rankingach Znasz?
              Chyba sobie odpuszczę jeden dzień i się wybiorę do któregoś z czołówki.
              Oczywiście tam i z powrotem na rowerze
              sigpic


              Komentarz

              • GJG

                #262
                Zamieszczone przez Zielony
                (...)
                ostatnio natknąłem się na http://www.dobrykebab.pl/ i przeleciałem się po rankingach (...)
                O matulu!
                Ślinianki mi się kurczą!
                Dziś już za późno, ale jutro zahaczam o Efes (mam po drodze z fabryki ;-) )

                PS
                Gdzie te hasselblady? ;-)

                Komentarz

                • Mellan
                  Pełne uzależnienie
                  • 2007
                  • 1851

                  #263
                  Co za temat!
                  Od 15 lat jestem jaroszem. Najlepiej jak pamiętam czułem się w wagą 76-78 kg(174cm wzrostu). Wiek i praca w dużej części dnia przed komputerem przy moim zamiłowaniu do ciastek zrobiły swoje. W styczniu warzyłem 92kg. Po przestawieniu się na dwa posiłki dziennie: jakiś obiad i muesli owocowe w jogurcie na kolację dziś ważę ok 86kg. Różnica nieduża, ale mam nadzieję zgubić jeszcze następne 6 kg do końca roku.
                  C-F-K - forever

                  Komentarz

                  • don
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 252

                    #264
                    Zamieszczone przez Locter
                    88kg to dobra waga jak na 185 cm wzrostu, wiatr cie nie przewróci, dziewczyna nie pobije, a gruby nie jestes
                    hmm prawie dobra, wskaznik BMI wskazuje 25,7 czyli kolega ma lekka nadwage. norma jest od 20 do 25. od 25 do 30 nadwaga, a od 30 otylosc. wskaznik BMI liczymy = waga/(wzrost do kwadratu).
                    Moja Caroina

                    Komentarz

                    • kami74
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1492

                      #265
                      Zamieszczone przez don
                      hmm prawie dobra, wskaznik BMI wskazuje 25,7 czyli kolega ma lekka nadwage. norma jest od 20 do 25. od 25 do 30 nadwaga, a od 30 otylosc. wskaznik BMI liczymy = waga/(wzrost do kwadratu).
                      No i właśnie dlatego jeszcze 4 i bedzie git. A z tą tęsknotą to trochę przesadziłem bo raz w tygodniu daje sobie dzień wolności i wtedy....czaaad . Tyle, że bez diety takie dni wolnosci były codziennie , no ale jak sie chce być laska
                      5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                      MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                      później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                      Komentarz

                      • don
                        Początki nałogu
                        • 2007
                        • 252

                        #266
                        Zamieszczone przez oskarkowy
                        [SIZE="1"][COLOR="Red"]Wycięte z "Sprzęt do ślubów"
                        Ja jestem tylko kilka centymetrów od Ciebie wyższy, ważę trochę bliżej 100tki i żeby było śmieszniej, praktycznie nie mam nadwagi. A z Vitezem jest o tyle wygodnie, że można się z nim umówić w każdym tłumie i zawsze się go znajdzie bez telefonowania
                        i jak to kolega pisal na poczatku tego watku przy wadze prawie 100 kg i wzroscie okolo 178 cm prawda nie ma sie nadwagi, gdyz ma sie otylosc !! BMI = 31,56
                        Moja Caroina

                        Komentarz

                        • Olszewski
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 782

                          #267
                          don - a co wywnioskujesz o mnie jak Ci podam, że moje wymiary to 90/80/60? I druga noga taka sama?
                          40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
                          Ktoś naruszył Twoje prawa?

                          Komentarz

                          • oskarkowy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 2513

                            #268
                            Zamieszczone przez Zielony
                            Eh, nawet nie gadaj. Od tamtego czasu ani razu nie gościłem w kebabowni.
                            Z ręką na sercu 8) Jakby tego było mało ostatnio natknąłem się na http://www.dobrykebab.pl/ i przeleciałem się po rankingach Znasz?
                            Chyba sobie odpuszczę jeden dzień i się wybiorę do któregoś z czołówki.
                            Oczywiście tam i z powrotem na rowerze
                            Ja sobie czasem pozwalam na taką rozpustę, szczególnie przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej ze Świętokrzyską.. A potem uczciwie na treningu dmucham dodatkowe serie brzuszków "za zdrowie kebaba"... W ten sposób nie zjem tego za dużo, bo później mam zakwasy, a z drugiej strony mam świadomość, że niczego sobie nie żałuję.

                            Zamieszczone przez don
                            i jak to kolega pisal na poczatku tego watku przy wadze prawie 100 kg i wzroscie okolo 178 cm prawda nie ma sie nadwagi, gdyz ma sie otylosc !! BMI = 31,56
                            I tak po 16 latach przerzucania żelastwa na siłowni dowiedziałem się ile to warte według cud tabelek.
                            Kolego don, bierzesz pod uwagę, że na moją otyłość nie składa się prawie żaden tłuszcz? Gdzieś tam wyżej pokazywałem gdzie mi się to odkłada..
                            Jarek

                            Komentarz

                            • don
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 252

                              #269
                              Zamieszczone przez Olszewski
                              don - a co wywnioskujesz o mnie jak Ci podam, że moje wymiary to 90/80/60? I druga noga taka sama?
                              po takich wymiarach sadze ze waga prawidlowa. wskaznik BMI spokojnie miesci sie miedzy 20 a 25
                              Moja Caroina

                              Komentarz

                              • Olszewski
                                Uzależniony
                                • 2006
                                • 782

                                #270
                                Zamieszczone przez don
                                po takich wymiarach sadze ze waga prawidlowa. wskaznik BMI spokojnie miesci sie miedzy 20 a 25
                                Eh to w normie BMI może być ponad 25 a będzie się na to składały mięśnie i nadwaga nie będzie wynikała z tłuszczu. Do takiej diagnozy jak nadwaga czy otyłość obecnie robi się takie badanie na ilość tłuszczu w organizmie
                                40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
                                Ktoś naruszył Twoje prawa?

                                Komentarz

                                Pracuję...