Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
ale to jest jeszcze lepsze ok 1000 wpisów
Komentarz
-
I to jest właśnie najlepszy dowód na to jak wielki jest rozłam wśród katolików.Komentarz
-
Przecież tu nie chodzi o wiarę, kler, kościół, czy katolików, a o socjalizm. Cyt z innego blogu:
Tak: dokładanie z kieszeni podatnika do Świątyni Opatrzności, szpitali, teatrów, skupu wieprzowiny, hektara pola,itd. - uważam za przestępstwo. W sprawie pierwszej w ogóle nie rozumiem problemu: w Polsce jest ponad 20 mln rzymskich katolików - i wystarczy dać po 2 zł na mszy... Niektórzy odmówią lub zapomną, niektórzy, w tym ja, dadzą 20 - i fertig. Jakim prawem ściąga się pieniądze z muzułmanów, żydów, ateistów, protestantów, prawosławnych - a i katolików, którzy tej Świątyni (nawiasem pisząc: to był pomysł masonerii!!) wcale sobie nie życzą?30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :
Komentarz
-
Mnie juz nic w tym wyznaniowym panstwie nie zdziwi :sad:Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :
http://wiadomosci.onet.pl/1486263,11,item.html
Edit:
Ostatnio edytowany przez DoMiNiQuE; 223.Komentarz
-
A rydzyk to niby ma niedobór kapusty??Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :
http://wiadomosci.onet.pl/1486263,11,item.html
Rydzyk to nakaz wydania oświadczenia majątkowego powinien dostać.Komentarz
-
-
Właśnie wpadłem na pomysł, żeby sobie powiercić w przydomowym ogródku, może znajdę jakąś ropę albo złoto
, tylko potrzebne mi 12 milionów, nie wiecie skąd je wziąść ?
Komentarz
-
Uwazasz, ze finasowanie kosciola przez panstwo jest w porzadku? Niech sobie handluja moherem ile chca, ale nie za nasze pieniadze.Komentarz
-
Wręcz przeciwnie! Oburza mnie to tak, jak i Ciebie! Chciałem tu uzmysłowić wszystkim, o co tu naprawdę chodzi (i, niestety, dzieje się to w zgodzie z prawem
).
Komentarz
-
A czy nie wydaje Wam się, że te kilkadziesiąt milionów dla pomysłów Muchomorka to mała cena za poparcie w wyborach? Politycy najmiłościwiej panującego nam okupanta już udowodnili, że nie ma dla nich granic podlizywania się elektoratowi jedynego słusznego radia (próba ogłoszenia Jezusa królem Polski), wobec czego nie zdziwiłbym się, gdyby z pomysłami na dobre wydanie cudzych pieniędzy poszli dalej, np. w kierunku wypłacania pensji księżom itp. To by było kilkadziesiąt milionów (jeśli nie więcej), ale co miesiąc.
Poza tym polecam uświadomienie sobie tego faktu (tzn. obserwujemy spłatę długu) zwolennikom teorii o państwie wyznaniowym. Wprawdzie do laickiej Francji nam daleko, ale wpływ administracji Kościoła Katolickiego na politykę ogranicza się do żądań Muchomorka (i włażenia mu w d z wdzięczności) popartych jego ślepym, ale niezbyt dużym na dobrą sprawę elektoratem. Za dużo Wybiórczej Panowie...Komentarz
-
Komentarz
-
Polska za rządów kurduplo-directores nie stała się bardziej wyznaniowa niż byla wcześniej (religia w szkołach to przecież nie ich dzieło). Ponadto na tle innych krajów wciąż mamy dość tolerancyjne prawo (u nas nie przysięga się na Biblię, a premier nie musi być katolikiem, patrz Buzek).
Czy możesz mi uściślić, co, poza wydawaniem prywatnych pieniędzy, wydarzyło się w ciągu ostatniego roku, co umocniłoby pozycję Kościoła (a nie Muchomorka)? Jakoś moherki mimo łamania transparentów nie utrzymały Wielgusa na stanowisku...Komentarz
-
A musialo cos wiecej? To co sie wydarzylo do tej pory Ci nie wystarczy?
A Ty widzisz tu jakas roznice? Dla mnie Rydzyk=Kosciol, ba w dodatku ten jedyny sluszny i poprawny politycznie.
Poza tym, bardzo niespodobaly mi sie slowa premiera, ktore osatnio wypowiedzial na jakims przemowianiu:
Brawo :/Chrześcijański czy katolicki system wartości jest jedynym powszechnie przyjętym systemem wartości w naszym kraju i nie ma on alternatywyKomentarz

Komentarz