Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • DoMiNiQuE
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 3548

    #136
    Zamieszczone przez Nemeo
    Katole kontratakują - kontynuacja obłudy katolickiej.

    http://wiadomosci.onet.pl/1477889,11,item.html
    Klerodupowlazy sie oburzyly, to straszne!

    Komentarz

    • popmart
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1721

      #137
      ale to jest jeszcze lepsze ok 1000 wpisów

      Komentarz

      • Nemeo
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1757

        #138
        Zamieszczone przez popmart
        ale to jest jeszcze lepsze ok 1000 wpisów

        http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,27...1,0,forum.html
        I to jest właśnie najlepszy dowód na to jak wielki jest rozłam wśród katolików.

        Komentarz

        • Tomasz Golinski
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 8623

          #139
          Przecież tu nie chodzi o wiarę, kler, kościół, czy katolików, a o socjalizm. Cyt z innego blogu:


          Tak: dokładanie z kieszeni podatnika do Świątyni Opatrzności, szpitali, teatrów, skupu wieprzowiny, hektara pola,itd. - uważam za przestępstwo. W sprawie pierwszej w ogóle nie rozumiem problemu: w Polsce jest ponad 20 mln rzymskich katolików - i wystarczy dać po 2 zł na mszy... Niektórzy odmówią lub zapomną, niektórzy, w tym ja, dadzą 20 - i fertig. Jakim prawem ściąga się pieniądze z muzułmanów, żydów, ateistów, protestantów, prawosławnych - a i katolików, którzy tej Świątyni (nawiasem pisząc: to był pomysł masonerii!!) wcale sobie nie życzą?
          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



          Komentarz

          • Nemeo
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1757

            #140
            Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :

            Komentarz

            • DoMiNiQuE
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 3548

              #141
              Zamieszczone przez Nemeo
              Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :

              http://wiadomosci.onet.pl/1486263,11,item.html
              Mnie juz nic w tym wyznaniowym panstwie nie zdziwi :sad:

              Edit:

              Ostatnio edytowany przez DoMiNiQuE; 223.

              Komentarz

              • Zielony
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2928

                #142
                Zamieszczone przez Nemeo
                Jak nie wiecie jak można prze....dolić kolejne 12 milionów z budżetu państwa to polecam artykuł :

                http://wiadomosci.onet.pl/1486263,11,item.html
                A rydzyk to niby ma niedobór kapusty??
                Rydzyk to nakaz wydania oświadczenia majątkowego powinien dostać.
                sigpic


                Komentarz

                • Pogonus
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 295

                  #143
                  Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                  Mnie juz nic w tym wyznaniowym panstwie nie zdziwi :sad:

                  Edit:

                  Przecież tu nie chodzi o wiarę, czy też inne szczytne cele. To jest normalna transakcja handlowa (nota bene za nasze pieniądze!), a towarem są głosy moherowych wyborców!!!

                  Komentarz

                  • Nemeo
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1757

                    #144
                    Właśnie wpadłem na pomysł, żeby sobie powiercić w przydomowym ogródku, może znajdę jakąś ropę albo złoto , tylko potrzebne mi 12 milionów, nie wiecie skąd je wziąść ?

                    Komentarz

                    • DoMiNiQuE
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 3548

                      #145
                      Zamieszczone przez Pogonus
                      Przecież tu nie chodzi o wiarę, czy też inne szczytne cele. To jest normalna transakcja handlowa (nota bene za nasze pieniądze!), a towarem są głosy moherowych wyborców!!!
                      Uwazasz, ze finasowanie kosciola przez panstwo jest w porzadku? Niech sobie handluja moherem ile chca, ale nie za nasze pieniadze.

                      Komentarz

                      • Pogonus
                        Początki nałogu
                        • 2007
                        • 295

                        #146
                        Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                        Uwazasz, ze finasowanie kosciola przez panstwo jest w porzadku? Niech sobie handluja moherem ile chca, ale nie za nasze pieniadze.
                        Wręcz przeciwnie! Oburza mnie to tak, jak i Ciebie! Chciałem tu uzmysłowić wszystkim, o co tu naprawdę chodzi (i, niestety, dzieje się to w zgodzie z prawem ).

                        Komentarz

                        • ynse
                          Coś już napisał
                          • 2006
                          • 76

                          #147
                          A czy nie wydaje Wam się, że te kilkadziesiąt milionów dla pomysłów Muchomorka to mała cena za poparcie w wyborach? Politycy najmiłościwiej panującego nam okupanta już udowodnili, że nie ma dla nich granic podlizywania się elektoratowi jedynego słusznego radia (próba ogłoszenia Jezusa królem Polski), wobec czego nie zdziwiłbym się, gdyby z pomysłami na dobre wydanie cudzych pieniędzy poszli dalej, np. w kierunku wypłacania pensji księżom itp. To by było kilkadziesiąt milionów (jeśli nie więcej), ale co miesiąc.

                          Poza tym polecam uświadomienie sobie tego faktu (tzn. obserwujemy spłatę długu) zwolennikom teorii o państwie wyznaniowym. Wprawdzie do laickiej Francji nam daleko, ale wpływ administracji Kościoła Katolickiego na politykę ogranicza się do żądań Muchomorka (i włażenia mu w d z wdzięczności) popartych jego ślepym, ale niezbyt dużym na dobrą sprawę elektoratem. Za dużo Wybiórczej Panowie...
                          Nocna fotografia

                          Komentarz

                          • DoMiNiQuE
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 3548

                            #148
                            Zamieszczone przez ynse
                            Poza tym polecam uświadomienie sobie tego faktu (tzn. obserwujemy spłatę długu) zwolennikom teorii o państwie wyznaniowym.
                            To juz nie jest teoria. Polaska zaczyna posiadac wszystkie cechy panstwa wyznaniowego i nie wmowisz mi, ze biale jest biale a czarne jest czarne

                            Komentarz

                            • ynse
                              Coś już napisał
                              • 2006
                              • 76

                              #149
                              Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                              To juz nie jest teoria. Polaska zaczyna posiadac wszystkie cechy panstwa wyznaniowego i nie wmowisz mi, ze biale jest biale a czarne jest czarne
                              Polska za rządów kurduplo-directores nie stała się bardziej wyznaniowa niż byla wcześniej (religia w szkołach to przecież nie ich dzieło). Ponadto na tle innych krajów wciąż mamy dość tolerancyjne prawo (u nas nie przysięga się na Biblię, a premier nie musi być katolikiem, patrz Buzek).

                              Czy możesz mi uściślić, co, poza wydawaniem prywatnych pieniędzy, wydarzyło się w ciągu ostatniego roku, co umocniłoby pozycję Kościoła (a nie Muchomorka)? Jakoś moherki mimo łamania transparentów nie utrzymały Wielgusa na stanowisku...
                              Nocna fotografia

                              Komentarz

                              • DoMiNiQuE
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 3548

                                #150
                                Zamieszczone przez ynse
                                Czy możesz mi uściślić, co, poza wydawaniem prywatnych pieniędzy, wydarzyło się w ciągu ostatniego roku
                                A musialo cos wiecej? To co sie wydarzylo do tej pory Ci nie wystarczy?

                                Zamieszczone przez ynse
                                co umocniłoby pozycję Kościoła (a nie Muchomorka)?
                                A Ty widzisz tu jakas roznice? Dla mnie Rydzyk=Kosciol, ba w dodatku ten jedyny sluszny i poprawny politycznie.

                                Poza tym, bardzo niespodobaly mi sie slowa premiera, ktore osatnio wypowiedzial na jakims przemowianiu:

                                Chrześcijański czy katolicki system wartości jest jedynym powszechnie przyjętym systemem wartości w naszym kraju i nie ma on alternatywy
                                Brawo :/

                                Komentarz

                                Pracuję...