Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz Golinski
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 8623

    #91
    Ostatnio widziałem jak Begerowa rozmawiała z dziennikarką. Byłem strasznie zaskoczony, bo okazało się, że przewyższa ją inteligencją i cwanością.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



    Komentarz

    • iREM
      Uzależniony
      • 2005
      • 951

      #92
      Zamieszczone przez Kubaman
      Ciekaw jestem ilu z Was bez argumentów poniżej pasa, czy z dziedzin nie podlegających obiektywnej ocenie poradziłoby sobie choćby z Lepperem Bo on potrafi się zachowywać prostacko - zazwyczaj celowo - ale jest nieprzeciętnie inteligentny. Dlatego - niestety - jeszcze długo będziemy o nim słyszeć w wiadomościach.
      To cwaniactwo raczej, nie inteligencja - a nam raczej grozi że Lepper kiedyś zostanie jednak prezydentem. A wtedy "irasiad" będzie się wydawał świętym...
      Wszystko można zrobić lepiej.
      www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

      Komentarz

      • Tomasz Golinski
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 8623

        #93
        Zamieszczone przez iREM
        A wtedy "irasiad" będzie się wydawał świętym...
        Relatywnie to już tak on wygląda, na tle poprzednich, zwłaszcza ostatniego i pierwszego.
        30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
        Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



        Komentarz

        • iREM
          Uzależniony
          • 2005
          • 951

          #94
          Zamieszczone przez Tomasz Golinski
          Relatywnie to już tak on wygląda, na tle poprzednich, zwłaszcza ostatniego i pierwszego.
          Coś razem z Kubamanem macie małe wymagania. Wystarczy że nie będzie czerwony i już. Tylko jakoś mi to pozostaje w sprzeczności z pięknymi hasłami patriotyzmu, dumy narodowej itd, które to Kubaman chętnie głosi.
          Sorry, mam trochę większe wymagania niż warunek aby prezydent - obojętnie jaki buras - byle nie czerwony.
          Śmieszne, wyszło na to, że chyba jestem niepoprawnym marzycielem...
          Wszystko można zrobić lepiej.
          www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #95
            Zamieszczone przez iREM
            Coś razem z Kubamanem macie małe wymagania. Wystarczy że nie będzie czerwony i już. Tylko jakoś mi to pozostaje w sprzeczności z pięknymi hasłami patriotyzmu, dumy narodowej itd, które to Kubaman chętnie głosi.
            Sorry, mam trochę większe wymagania niż warunek aby prezydent - obojętnie jaki buras - byle nie czerwony.
            Śmieszne, wyszło na to, że chyba jestem niepoprawnym marzycielem...
            Przecież nic dobrego o nim nie napisałem. To, że ktoś jest lepszy od gangstera Jaruzelskiego, lub cwaniaka Kwacha, to jeszcze żaden komplement. O Kaczorze jestem raczej kiepskiego zdania, ale dużo gorszego o jego absurdalnych krytykach. Zresztą Kaczor też jest socjalistą, więc podejrzany
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • iREM
              Uzależniony
              • 2005
              • 951

              #96
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
              Przecież nic dobrego o nim nie napisałem. To, że ktoś jest lepszy od gangstera Jaruzelskiego, lub cwaniaka Kwacha, to jeszcze żaden komplement. O Kaczorze jestem raczej kiepskiego zdania, ale dużo gorszego o jego absurdalnych krytykach. Zresztą Kaczor też jest socjalistą, więc podejrzany
              uffffff ;-)
              Wszystko można zrobić lepiej.
              www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

              Komentarz

              • Przemoc
                Początki nałogu
                • 2005
                • 319

                #97
                Zamieszczone przez muflon
                Errm.. Lepper nie, on raczej powtarza jak katarynka te same frazesy - inteligencja powiedzmy coś jak Bush, tylko poziom jakby trochę nie ten ;-). Natomiast taki Giertych... o to jest dobry przykład na to, co napisałeś. Ja się znacznie bardziej obawiam takich typów.
                Dokładanie, Leper to szczęściarz, typowy Dyzma w trudniejszej rozmowie z lepszym dziennikarzem ma strach w oczach. Za to Giertych to typowy cynik, a ci są w polityce najgorsi.
                Pozdrawiam

                PrzemoC

                Komentarz

                • Kubaman
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 4709

                  #98
                  iREm no a ja się tyle napisałem o rzeczowej dyskusji. Gdzie ja napisałem, że mi Kaczyński pasuje? I to nie ja ale Tomek wymienił poprzedników jako przykłady negatywne (choć sie zupełnie zgadzam. Z tym że Kwaśniewski był człowiekiem obeznanym z polityką międzynarodową, co - poza pijaństwem u ruskich, całkiem nieźle wykorzystywał). A ty mi tu inputujesz raz dwa trzy różne poglądy, których nie mam ani nie dałem powodu do takiego podejrzenia.

                  Powtórzę - chcesz pokazać głupotę i miernotę Leppera - nie stosuj jego metod w rozmowie

                  Zamieszczone przez Przemoc
                  Dokładanie, Leper to szczęściarz, typowy Dyzma w trudniejszej rozmowie z lepszym dziennikarzem ma strach w oczach. Za to Giertych to typowy cynik, a ci są w polityce najgorsi.
                  Dobra, macie i może rację - to nie inteligencja, ale przebiegłość. Ale powiem Wam, że gdy słucham rozmów Leppera w TokFM, gdzie często bywa - to aż mnie ciarki przechodzą, bo czasem nie sposób się zorientować, że się znim zgadzam. Dopiero myśl - to on, powoduje refleksję. Jest cwany i rzeczowy, traktowanie go przez elity jak chłopiny a la Kononowicz dało mu sznsę znaleźć się tam gdzie dzisiaj jest.
                  www.jakubszyma.pl

                  www.szyma.com

                  Komentarz

                  • muflon
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 6763

                    #99
                    Zamieszczone przez Kubaman
                    Z tym że Kwaśniewski był człowiekiem obeznanym z polityką międzynarodową, co - poza pijaństwem u ruskich, całkiem nieźle wykorzystywał
                    Ja nie jestem pewny, czy "poza" tu pasuje ;-) W tym wypadku to bardziej właśnie element tego "obeznania"
                    zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                    Komentarz

                    • mario1275
                      Początki nałogu
                      • 2005
                      • 420

                      #100
                      co do prezydenta to w naszym kraju pełni on rolę głównie reprezentacyjną i głównym jego zdaniem jest udzielanie się polityce zagranicznej - Pan Lech K. nijak mi do tej funkcji nie pasuje i to za równo przez prezencję (gorzej to już trudno sobie wyobrazić) jak i poglądy - jawna niechęć do Niemiec i o ile może mieć jakieś osobiste animozje do tego narodu (co wydaje mi się IMHO idiotyczną postawą) to jako polityk i reprezentant naszego kraju powinien starać się zachować jak najlepsze stosunki z naszymi sąsiadami tym bardziej że o ile nie mieć w nich swoich przyjaciół nie jest za dobrze to robić sobie z nich wrogów to już tragedia bo zarówno Niemcy jak i Rosja mogą nas mieć głęboko w d.. a my ich nie za bardzo i to ze względu na interes wielu obywateli którzy prowadzą lub chcą prowadzić interesy z tymi krajami. Zaraz ktoś napisze że nie możemy się podkłąać że mamy swoją godność ale że tak zacytuję pewien znany kabaret "to sobie ją schowaj (godność) bo ci w pracy przeszkadza" - i tak to wygląda - wszyscy na około robią interesy a my machamy szabelkami w obronie godności. W polityce można wiele osiągnąć ale musi to być przemyślane działanie na wielu frontach często nie wprost a nie obrażanie się na cały świat bo ktoś naszego polityka nazwał ziemniakiem.

                      A co do Leppera i Giertycha to groźni przeciwnicy ponieważ są wyuczeni swojej linii to troszkę jak ze świadkami Jehowy -są szkoleni do tego żeby przekonać. Ktoś kto nie zna i nie rozumie Pisma Świętego musi skapitulować w dyskusji i albo przyjąć ich argumentację albo mimo wszystko trwać w swoim bo nie wygra z nimi na argumenty. Ale podobnie jest z faszystami, komunistami itp. przy ograniczeniu argumentów do pewej sfery jesteśmy wstanie udowodnić każdą tezę.
                      www.modelownia.pl

                      Komentarz

                      • Kubaman
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 4709

                        #101
                        Zamieszczone przez muflon
                        Ja nie jestem pewny, czy "poza" tu pasuje ;-) W tym wypadku to bardziej właśnie element tego "obeznania"
                        nie no ja właśnie tak to traktuję - tylko IMHO tę doskonałą wiedzę n/t kamaratów z Moskwy wykorzystał niewłaściwie dla swojego wizerunku (i Polski).
                        www.jakubszyma.pl

                        www.szyma.com

                        Komentarz

                        • Tomasz Golinski
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 8623

                          #102
                          To wolisz cyniczną i prostacką politykę bez godności? Co za demokratyczne czasy...
                          30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                          Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                          Komentarz

                          • Kubaman
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 4709

                            #103
                            zaraz - gubię się. Dlaczego niby wolę? I od czego?

                            Kwaśniewski IMHO miał tę jedną zaletę porównując do Kaczyńskiego - poważną - że był obeznany w świecie i miał kontakty. Dlatego kiedy jechał do Niemiec potrafił sobie założyć słuchawki sam, czy w USA spotykał się raz na kwartał z Buschem w sprawie Iraku. Kaczyńskiego nikt nie rozpoznaje, a i jemu się nie spieszy do pokazywania się, czuje się niewygodnie IMHO z koniecznością zaistnienia w establishmencie, to nie jest typ szołmana.

                            Cynizmu Kwacha nie porównuję do - błędnie rozumianego ale IMHO szczerego - patriotyzmyu Kaczora. To nie podlega dyskusji.
                            www.jakubszyma.pl

                            www.szyma.com

                            Komentarz

                            • Tomasz Golinski
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 8623

                              #104
                              Zamieszczone przez Kubaman
                              zaraz - gubię się. Dlaczego niby wolę? I od czego?
                              Przepraszam, pomieszanie. Odpisywałem na post Mario.
                              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                              Komentarz

                              • DoMiNiQuE
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 3548

                                #105
                                Tomek, cieszysz sie? ;-)

                                Komentarz

                                Pracuję...