Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ewg
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1079

    #121
    Co wam to daje, że tak robicie we własne gniazdo??? Może nie czujecie, że to wszystko wasze? A może nie czujecie, że to niestosowne? Jak nie czujecie to mordy w kubeł, bo nie macie prawa!
    Nie życzę sobie żeby mnie i innych tutaj ktoś obrażał! To jest polskie forum PUBLICZNE a nie rynsztok jakiś. Nawet w prawdziwym Hyde Parku by was wyśmiali (jeśli nie opluli), bo trzeba mieć jeszcze troche kultury i przyzwoitości, jakiś kręgosłup, cokolwiek wartościowego, żeby coś sobą reprezentować. Może małpom takie zachowanie przystoi (chociaż one też szanują swój drzewostan), wiec do buszu proszę - droga wolna! Rozsądnych ludzi już nie biorą te tanie zagrywki ojców i dzieci niezłomnej propagandy, wzorowanej jeszcze chyba na tej z Moskwy... Bo dzięki niej (o zgrozo) niektórzy nauczyli sie już myśleć SAMODZIELNIE!
    Jeśli ktoś popełnia błąd, to trzeba go nazwać, zrozumieć lub zganić, ale tylko ten błąd a nie ślepo bluzgać wszystkich, którym jeszcze na czymś zależy, z czymś się utożsamiają i pamiętają jeszcze co to honor osoby czy narodu we wszechogarniającym rozlewisku sarkazmu...
    Jeszcze raz zapytam - po co wam to?? Zastanówcie się dobrze zanim znowu popłyniecie z prądem totalnego konformizmu! Myślenie nie boli - pogarda owszem.

    Adresaci wiedzą do kogo piję. Nieadresaci dobrze wiedzą, że ich pomijam. - Wszystkich szanuję i o to samo proszę.

    Komentarz

    • mattnick
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1735

      #122
      Wiesz co to jest demokracja ??
      30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
      CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

      Komentarz

      • DoMiNiQuE
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3548

        #123
        Sorry ewg, ale wiekszego belkotu dawno nie slyszalem. No moze poza przemowieniami naszego premiera i ojca dyrektora.
        Ostatnio edytowany przez DoMiNiQuE; 223.

        Komentarz

        • mattnick
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1735

          #124
          Jamam stracha bo ostatnio się dowiedziałem, ze w mojej szkole miała kiedyś siedzibę Loża Masońska...jak tak dalej pójdzie to może mi maturę cofną...:*(
          30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
          CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

          Komentarz

          • Skipper
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1112

            #125
            Zamieszczone przez ewg
            Co wam to daje, że tak robicie we własne gniazdo??? Może nie czujecie, że to wszystko wasze? A może nie czujecie, że to niestosowne? Jak nie czujecie to mordy w kubeł, bo nie macie prawa!
            Nie życzę sobie żeby mnie i innych tutaj ktoś obrażał! To jest polskie forum PUBLICZNE a nie rynsztok jakiś. Nawet w prawdziwym Hyde Parku by was wyśmiali (jeśli nie opluli), bo trzeba mieć jeszcze troche kultury i przyzwoitości, jakiś kręgosłup, cokolwiek wartościowego, żeby coś sobą reprezentować. Może małpom takie zachowanie przystoi (chociaż one też szanują swój drzewostan), wiec do buszu proszę - droga wolna! Rozsądnych ludzi już nie biorą te tanie zagrywki ojców i dzieci niezłomnej propagandy, wzorowanej jeszcze chyba na tej z Moskwy... Bo dzięki niej (o zgrozo) niektórzy nauczyli sie już myśleć SAMODZIELNIE!
            Jeśli ktoś popełnia błąd, to trzeba go nazwać, zrozumieć lub zganić, ale tylko ten błąd a nie ślepo bluzgać wszystkich, którym jeszcze na czymś zależy, z czymś się utożsamiają i pamiętają jeszcze co to honor osoby czy narodu we wszechogarniającym rozlewisku sarkazmu...
            Jeszcze raz zapytam - po co wam to?? Zastanówcie się dobrze zanim znowu popłyniecie z prądem totalnego konformizmu! Myślenie nie boli - pogarda owszem.

            Adresaci wiedzą do kogo piję. Nieadresaci dobrze wiedzą, że ich pomijam. - Wszystkich szanuję i o to samo proszę.

            a tak z ciekawosci... to o czym to? bo związku z dyskusją ne widze


            EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

            Komentarz

            • mattnick
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1735

              #126
              Zamieszczone przez Skipper
              a tak z ciekawosci... to o czym to? bo związku z dyskusją ne widze
              może mają takie gotowce...
              30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
              CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

              Komentarz

              • Nemeo
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1757

                #127
                Zamieszczone przez ewg
                Co wam to daje, że tak robicie we własne gniazdo??? Może nie czujecie, że to wszystko wasze? A może nie czujecie, że to niestosowne? Jak nie czujecie to mordy w kubeł, bo nie macie prawa!
                Nie życzę sobie żeby mnie i innych tutaj ktoś obrażał! To jest polskie forum PUBLICZNE a nie rynsztok jakiś. Nawet w prawdziwym Hyde Parku by was wyśmiali (jeśli nie opluli), bo trzeba mieć jeszcze troche kultury i przyzwoitości, jakiś kręgosłup, cokolwiek wartościowego, żeby coś sobą reprezentować. Może małpom takie zachowanie przystoi (chociaż one też szanują swój drzewostan), wiec do buszu proszę - droga wolna! Rozsądnych ludzi już nie biorą te tanie zagrywki ojców i dzieci niezłomnej propagandy, wzorowanej jeszcze chyba na tej z Moskwy... Bo dzięki niej (o zgrozo) niektórzy nauczyli sie już myśleć SAMODZIELNIE!
                Jeśli ktoś popełnia błąd, to trzeba go nazwać, zrozumieć lub zganić, ale tylko ten błąd a nie ślepo bluzgać wszystkich, którym jeszcze na czymś zależy, z czymś się utożsamiają i pamiętają jeszcze co to honor osoby czy narodu we wszechogarniającym rozlewisku sarkazmu...
                Jeszcze raz zapytam - po co wam to?? Zastanówcie się dobrze zanim znowu popłyniecie z prądem totalnego konformizmu! Myślenie nie boli - pogarda owszem.

                Adresaci wiedzą do kogo piję. Nieadresaci dobrze wiedzą, że ich pomijam. - Wszystkich szanuję i o to samo proszę.
                ewg o czym ty właściwie piszesz, przecież to jakiś kompletny bełkot rodem z radia ma ryja.

                Komentarz

                • ewg
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1079

                  #128
                  RM? Nie wiedziałem, że słuchacie innej propagandy. Chyba też zacznę...

                  Komentarz

                  • Vitez
                    zło konieczne
                    • 2004
                    • 19804

                    #129
                    Zamieszczone przez ewg
                    To jest polskie forum PUBLICZNE a nie rynsztok jakiś.
                    O... ciekawe... dla uscislenia ( http://canon-board.info/announcement.php?f=27&a=3 ) - forum jest prywatne a nie publiczne. Jest tylko publicznie dostepne, a to taka roznica jak wypisane w linku powyzej - demokracja nie ma tu zastosowania.
                    A rynsztok sam robisz piszac do uzytkownikow tego forum per "mordy w kubel" - jak chcesz dyskutowac to na poziomie a nie z taka piana na pysku. Jakos w takim stylu wypowiedzi nie widze bys 'szanowal wszystkich' .

                    Komentarz

                    • ewg
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1079

                      #130
                      Przepraszam - poniosło mnie.

                      Komentarz

                      • Zielony
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 2928

                        #131
                        No to jak? Będą nowe wybory??? Ile $$$ znowu to pochłonie? Pewnie nie mało...

                        Decyzja jeszcze nie podjęta, ale skoro pisiory już szykują swojego kandydata...


                        Na szczęście coraz bliżej dnia, w którym wstanę, ********ę drzwiami i wyjadę...
                        sigpic


                        Komentarz

                        • Skipper
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1112

                          #132
                          z wyborami w wawce to HGW(znana równiez jak Bufetowa) jest sama sobie winna i mnie zadna argumentacja nie przekona... a wyłozyłą sie na poprawce uchwalonej przez PO i SLD... i mimo ze głosowałem całe zycie(i dalej będę) na liberalów i Tuska to tu racji nie mają... Gronkwiec dała d... i czarowanie rzeczywistosci nic nie pomoże...


                          EOS Digital 17-200; f/1.4; f1.8; f/4; ; IS; Speedlite 580EX + Apple

                          Komentarz

                          • Nemeo
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1757

                            #133
                            Dużo różnych rzeczy można o niej powiedzieć, ale trudno się z nią nie zgodzić.

                            Komentarz

                            • DoMiNiQuE
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 3548

                              #134
                              Zamieszczone przez Nemeo
                              Dużo różnych rzeczy można o niej powiedzieć, ale trudno się z nią nie zgodzić.

                              http://wiadomosci.onet.pl/1477160,11,item.html
                              Jednak sa jeszcze politycy, ktorzy nie wchodza klerowi bez wazeliny w cztery litery ...a juz zaczynalem tracic nadzieje.

                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #135
                                Katole kontratakują - kontynuacja obłudy katolickiej.

                                Komentarz

                                Pracuję...