A ja tak bardziej na luzie, ale ciągle w kaczych klimatach :-D http://www.youtube.com/watch?v=lc2pYkoD_9I
Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
Muflon, bo posadza Cie o nagonkeA ja tak bardziej na luzie, ale ciągle w kaczych klimatach :-D http://www.youtube.com/watch?v=lc2pYkoD_9I
To tez jest mocne http://www.youtube.com/watch?v=BxDS2...elated&search=
Komentarz
-
to jest doskonałe, poskadałem się na podłodze
Komentarz
-
No jak to? Każdy, kto dostaje władze, dostaje ją dlatego, że głosił populistyczne poglądy.
Demokracja to nie jest system społeczny, a już na pewno nie ekonomiczny.owa demokracja która w rzeczywistości praktycznej nosi znamiona wielu systemów społeczno-ekonomicznych i jest jakby zlepkiem czy wypadkową sprawdzonych metod i systemów społecznych jakie ludzie przeżyli w swojej historii, nie samej czystej definicyjnej demokracji do której mogły by się odnosić tego rodzaju precyzyjne definicje i prawa. To obecnie jest zbyt złożony układ aby klasyfikować go w takich prostych i jednoznacznych kategoriach.
A słyszałeś o monarchii absolutnej?BTW jeśli przyjąć że populizm to rodzaj działania czy raczej metoda pozostająca na etapie deklaratywnym (bo populiści tak naprawde nie spełniają swoich obietnic) to jest to najbardzie ekonomiczny sposób w kazdym systemie spoleczno-politycznym .
To typowa cecha klas politycznych
W końcu do zawodu polityka selekcja jest negatywna, nie pozytywna.
30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
OK Demokracja to system polityczny niewątpliwie społeczny system polityczny
, ale istniejący w odpowiednich io sprzyjających warunkach społeczno-ekonomicznych .....
a monarchia absolutna no cóż z chwilą kiedy ludzie "wynaleźli" rewolucje przestaje być możliwa ...
Ostatnio edytowany przez popmart; 3267.Komentarz
-
Te "sprzyjające warunki" to eufemizm na państwowy system łupieżczy zwany socjalizmem?
Tak się wam demokratom tylko wydaje.a monarchia absolutna no cóż z chwilą kiedy ludzie "wynaleźli" rewolucje przestaje być możliwa ...
30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
hmm znów się pewnie rozpiszę za co z góry przepraszam
- PiSu nie lubię - przedewszystkim za ich radykalizm jednak historia uczy nas że w pewnych sytuacjach są potrzebne działania na które w innych warunkach nie było by przyzwolenia problem polega jednak na tym że ich radykalizm rzejawia się głównie w tym co mówią a nie w tym co robią - praca jaką mają do wykonania i jaką deklarowali, że wykonają można by porównać do tego co w czasach prohibicji zrobił Eliot Ness tępiąc mafię. Niestety skończyło się na słowach a nasi "nietykalni" uwikłali się w układy jeśli nie stare to w nowe. Zadziwiające jest dla mnie to że mimo takiej a nie innej sytuacji politycznej gospodarka prze na przód - paradoksalnie ma to swoje plusy ponieważ zagraniczni inwestorzy z dużą tolerancją podchodzą do tego co dzieje się na naszej scenie politycznej i o ile w innej sytuacji pewne posunięcia rządu wiązały by się z natychmiastowym wycofaniem aktywów z giełdy to u nas tak się nie dzieje - po prostu gospodarka swoje a polityka swoje (zawsze mówię że polacy radzili sobie z zaborcami - mam na myśli wielkopolskę
- więc z naszym rządem też sobie poradzimy) Można jednak się tylko domyślać jak rozwijała by sie nasza gospodarka gdyby rząd ADMINISTROWAŁ tym krajem prawidłowo i wpomagał przedsiębiorczych a nie pielęgnował nieudacznictwo. Swego czasu pewien holenderski bodajże ksiądz - Phill Bosmans zajmujący się problemami społecznymi w kapitaliźmie napisał bardzo mądrą rzecz: "Zadbajmy o to żeby bogatci byli jeszcze bogatsi tak żeby okróchy z ich stołu którymi żywią się biedni były jak największe"
Co do demokracji - są różne jej np demokracja ludowa
która jest swego rodzaju masłem maślanym które z masłem nie ma nic wspólnego
My mamy demokrację parlamentarną czyli decyzję podejmują w naszym imieniu osoby przez nas wybierane i jeżeli są jakieś słabe punkty tego systemu to nie są nimi ci wybrani tylko ci co wybierają - bo jaka część społeczeństwawie na kogo głosuje tzn - zna te osoby ich poglądy i czyny? Mówić można wiele - można udawać, że jest się osobą wykształconą można udawać, że ma się takie poglądy a nie inne ale gdzieś poza kamerami przy wyłączonych mikrofonach za zamkniętymi drzwiami wychodzi kto jest kim. I żenujące jest dla mnie jeżeli w rzadzie są osoby którym "słoma z butów wystaje" i nawet nie chodzi o to jakie kto ma wykszałcenie ale co sobą reprezentuje, ba nawet dalece bardziej żenujące jest dla mnie to jak zachowują się Ci prawnicy z doktoratami bo po chłopie po zawodówce mogę sie spodziewać wszystkiego - nawet opini w stylu że prostytutki nie można zgwałcić - ale jak magistrzy, doktorzy, profesorowie prawa używają języka i argumentów na poziomie wiejskiego głupka to krew mnie zalewa i niech nikt mi nie pisze że to nic nie oznacza bo spotykam wielu ludzi w swoim życiu i wielu z nich serdecznie nie lubiłem ale nigdy w życiu nie przyszło mi nawet na myśl żeby kogoś określać takim językiem a wychowałem się w robotniczej rodzinie i moi rodzice nie mieli nawet sredniego wykształcenia ale nauczyli mnie szacunku dla drugiego człowieka kimkolwiek by on był - bo nawet pijaczek z pod budki z piwem ma swoją godność i jest człowiekiem który może okazać siębardziej przydatny niż taki Pan Prezydent czy Premier.
Komentarz
-
A tam od razu radykalizm...będzeimy mieli króla
Jest już usrawa...wszystko tutaj...
Komentarz
-
Witajcie w Panstwie koscielnymA tam od razu radykalizm...będzeimy mieli króla
Jest już usrawa...wszystko tutaj...
http://wiadomosci.onet.pl/1453266,11,item.html
To co wymyslaja nasi kochani politycy to jest zenada i dramat. Nie mam sily tego komentowac bo opadly mi z wrazenia wszystkie konczynyKomentarz
-
Panowie kochani, ale co do tego ma Kościół
Witajcie w Państwie Giertycha, który ma 1% poparcia i chce zdobyć dodatkowe 3% na staruszkach i wiejskich proboszczach z dalekiej prowincji. Czy to dla Was jest aż tak nieprzejrzyste, czy może prowokujecie, bo nie lubicie chrześcijan
BTW dobrze wiecie, że to nie przejdzie - to czysty PR, i jak widać po waszych reakcjach - działa. A należałoby na to nasikać i nawet nie wspominać.Komentarz
-
A Marek Jurek powinien być mianowany królewskim błaznem.A tam od razu radykalizm...będzeimy mieli króla
Jest już usrawa...wszystko tutaj...
http://wiadomosci.onet.pl/1453266,11,item.html
Komentarz
-
Pozdrawiam
PrzemoCKomentarz
-
No ja osobiscie nie lubie
ale co to ma wspolnego z tym co te oszolomy w sejmie wyprawiaja? 
Kubaman, ockij sie wreszcie
Za kazdym razem macie z Jacem jakies usprawiedliwienie dla duronty jaka obdarza nas PIS i LPR. Uwazasz, ze takie pomysly sa normalne? Nie boisz sie co oni moga wymyslij jutro? Ja juz sie boje sprawdzac poranne wiadomosci :rolleyes:
Komentarz
-
Królową już mamy i raczej nikomu to nie przeszkadza.A tam od razu radykalizm...będzeimy mieli króla
Jest już usrawa...wszystko tutaj...
http://wiadomosci.onet.pl/1453266,11,item.html30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
Komentarz
-
Komentarz

Komentarz