Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tomasz Golinski
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 8623

    #61
    Zamieszczone przez DoMiNiQuE
    To znaczy, ze teraz matka jest krolowa a Syn bedzie krolem? To w ogole jest zgodne z prawem?
    No wyobraź sobie. W UK są nawet dwie królowe, jedna jest córką drugiej. Co to się na świecie wyrabia.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



    Komentarz

    • Kubek
      Bywalec
      • 2005
      • 172

      #62
      ;-)

      Nie pozabijajcie się! I tak najważniejsze, to:

      Komentarz

      • gwozdzt
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 5780

        #63
        Polecam wszystkim fanom polityki!
        Pozdrowienia, Tomek

        Komentarz

        • Kubaman
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 4709

          #64
          Zamieszczone przez DoMiNiQuE
          Kubaman, ockij sie wreszcie Za kazdym razem macie z Jacem jakies usprawiedliwienie dla duronty jaka obdarza nas PIS i LPR. Uwazasz, ze takie pomysly sa normalne? Nie boisz sie co oni moga wymyslij jutro?
          ale skąd taki wniosek? z czega ja mam się ocknąć? gdzie dałem jakiekolwiek usprawiedliwienie na robienie jakichkolwiek durnot Nie muszę się budzić z żadnego snu. Chodzi mi tylko o to, że się tak łatwo podniecacie. Przy okazji mieszając do tego strony czy osoby, które nie mają z tym nic wspólnego - i próbujecie upiec dodatkowo swoją pieczeń.

          Kurde, no chyba nikt z was mi nie powie, że się przejął na serio tym bełkotem i propozycją To jest tylko po to, żeby wywołać pyskówki - no i się udaje pięknie. A i tak Kurski mówi bez żenady - "ciemna masa i tak to kupi" jak to zrobił w TokFM przy wyłączonym mikrofonie. Nie róbmy mu publiki.
          www.jakubszyma.pl

          www.szyma.com

          Komentarz

          • Przemoc
            Początki nałogu
            • 2005
            • 319

            #65
            Zamieszczone przez Kubaman
            .............Kurde, no chyba nikt z was mi ni e powie, że się przejął na serio tym bełkotem i propozycją :..............
            Cała ta IV Rzeczypospoliota sprowadza się do bełkotu, trudno mi znaleźć w niej jakiś pozytywny przekaz. Dziennikarze chyba też mają z tym problem i dlatego taki jest jej obraz w mediach. BTW,media i tak są jeszcze delikatne, gdyby faktycznie chcialy i były "w układzie" z opozycją wykończyłyby taką władzę raz dwa.
            Jestem wykształconym człowiekiem i w większości przebywam w środowisku ludzi mi podobnych , trudno mi jest spotkać człowieka, który jeszcze próbuje tej władzy bronić. Moim zdaniem Kaczyńscy i spółka są skompromitowani, takie pomysły jak dzisiejszy tylko to potwierdzają.

            Twoją postawę Kubaman, przy całym szacunku dla Ciebie, odbieram jako próbę obrony własnych nadzieji i złudzeń. Odpuść sobie, ja już to zrobiłem, wiem, że PiS, SO, i LPR nie tworzą Polski dla mnie.
            Wzorem obywatela jest urządnik, pracownik na państwowej posadzie, rolnik i bezrobotny. Jestem niestety przedsiębiorcą, muszę poczekać na lepsze czasy.
            Pozdrawiam

            PrzemoC

            Komentarz

            • Tomasz Golinski
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 8623

              #66
              Zamieszczone przez Przemoc
              Cała ta IV Rzeczypospoliota sprowadza się do bełkotu, trudno mi znaleźć w niej jakiś pozytywny przekaz.
              Kiedy było inaczej? Chyba ostatnio za Jagiełły.
              Dziennikarze chyba też mają z tym problem i dlatego taki jest jej obraz w mediach. BTW,media i tak są jeszcze delikatne, gdyby faktycznie chcialy i były "w układzie" z opozycją wykończyłyby taką władzę raz dwa.
              Dziennikarze doskonale wiedzą, co się dzieje. Media są całkowicie jednak niezdarne w tym co robią. Wyciągają jakieś pseudo-afery sprzed kilku lat licząc, że ktoś się tym przejmie. Nie rozumiem jak inteligentny człowiek może mówić o jakiejkolwiek seks-aferze bez ośmieszania się.
              30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
              Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



              Komentarz

              • DoMiNiQuE
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 3548

                #67
                Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                Kiedy było inaczej? Chyba ostatnio za Jagiełły.
                Nasi politycy maja podobne podejcie. Skoro "przed nami" byl syf to po co mamy sie starac *

                * - ulubiona emotka Viteza ;-)

                Komentarz

                • Kubek
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 172

                  #68
                  rekrutacja

                  Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                  [...] Skoro "przed nami" byl syf to po co mamy sie starac *

                  * - ulubiona emotka Viteza ;-)
                  no, to tak a propos syfu ;-)

                  Komentarz

                  • popmart
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1721

                    #69
                    a jak wam się podoba :

                    "Jezus Królem Polski"

                    Bardzo chcemy być państwem wyznaniowym ..... ?

                    Komentarz

                    • DoMiNiQuE
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 3548

                      #70
                      Zamieszczone przez popmart
                      Bardzo chcemy być państwem wyznaniowym ..... ?
                      Ja mysle, ze juz od dawna nim jestesmy

                      Komentarz

                      • Kubek
                        Bywalec
                        • 2005
                        • 172

                        #71
                        Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                        Zamieszczone przez popmart
                        [...]
                        Bardzo chcemy być państwem wyznaniowym ..... ?
                        Ja mysle, ze juz od dawna nim jestesmy
                        A niby co my wyznajemy???
                        No, chyba że masz na myśli wiarę klonów
                        w wiekuistą możliwość sterowania państwem
                        przy pomocy radia co ma ryja...

                        Komentarz

                        • DoMiNiQuE
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 3548

                          #72
                          Zamieszczone przez Kubek
                          A niby co my wyznajemy???
                          No, chyba że masz na myśli wiarę klonów
                          w wiekuistą możliwość sterowania państwem
                          przy pomocy radia co ma ryja...
                          Wg Ciebie nie jestesmy Panstwem wyznianiowym?

                          Zamieszczone przez wikipedia
                          Elementy państwa wyznaniowego:
                          • materialne uprzywilejowanie kleru w porównaniu z innymi grupami społecznymi (czy wg Ciebie ksieza nie sa uprzywilejowani?)
                          • uprzywilejowanie jednej instytucji wyznaniowej w porównaniu z innymi instytucjami działającymi w państwie (m.in. poprzez finansowanie z budżetu państwa) (finansowanie budowy jakies dziwnej swiatyni opatrznosci bozej nie jest wg Ciebie finansowaniem kosciola?)
                          • dostosowanie praw stanowionych przez władze państwowe do interesów instytucji wyznaniowej (m.in. poprzez podejmowanie decyzji państwowych zgodnych z doktrynami religii państwowej) (tego nie trzeba komentowac)
                          http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_wyznaniowe

                          Komentarz

                          • Kubek
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 172

                            #73
                            Zamieszczone przez DoMiNiQuE
                            Wg Ciebie nie jestesmy Panstwem wyznianiowym?

                            http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_wyznaniowe
                            Oj, trochę demonizujesz... ;-)

                            Cytat:
                            Napisał wikipedia
                            Elementy państwa wyznaniowego:
                            materialne uprzywilejowanie kleru w porównaniu z innymi grupami społecznymi (czy wg Ciebie ksieza nie sa uprzywilejowani?)


                            Póki co tylko jeden ksiądz jest wolny od Urzędu Skarbowego.
                            Nawet Izba Skarbowa trzyma się z dala od Torunia... ;-)
                            Reszta jeszcze płaci podatki i jest sądzona za przewinienia.


                            uprzywilejowanie jednej instytucji wyznaniowej w porównaniu z innymi instytucjami działającymi w państwie (m.in. poprzez finansowanie z budżetu państwa) (finansowanie budowy jakies dziwnej swiatyni opatrznosci bozej nie jest wg Ciebie finansowaniem kosciola?)

                            To też tylko jeden przykład...
                            No, może i drugi by się znalazł - radio i telewizja pseudokatolickiego o.Dyrektora ma pierwszeństwo w głoszeniu prawdy o tym, co się dzieje w kraju i na świecie... ;-)


                            dostosowanie praw stanowionych przez władze państwowe do interesów instytucji wyznaniowej (m.in. poprzez podejmowanie decyzji państwowych zgodnych z doktrynami religii państwowej) (tego nie trzeba komentowac)

                            Oj, ustawa o zamknięciu ust niezależnej prasy i telewizji,
                            jeszcze nie została przegłosowana (chyba?!)...


                            Wystarczy wyeliminować dwa drobne czynniki
                            (no, może trzy, choć jeden jakby skserowany),
                            a wszystko wróci do normy...! ;-)

                            Komentarz

                            • DoMiNiQuE
                              Pełne uzależnienie
                              • 2004
                              • 3548

                              #74
                              Zamieszczone przez Kubek
                              Wystarczy wyeliminować dwa drobne czynniki
                              (no, może trzy, choć jeden jakby skserowany),
                              a wszystko wróci do normy...! ;-)
                              Jakie to proste! A juz zaczalem tracic nadzieje
                              Ostatnio edytowany przez DoMiNiQuE; 223.

                              Komentarz

                              • Nemeo
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1757

                                #75
                                Niedługo już będzie wiadomo do jakiej partii będzie zapisany Jezus, myślę że do LPR, ale ponoć PIS nie odpuszcza i też go chce na członka.

                                Wiadomości WP z Polski i ze Świata - Wszystko co ważne. Prasa. Ciekawostki. Kultura. Gospodarka. Polityka. Nauka. Religia

                                Komentarz

                                Pracuję...