Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • retter
    Początki nałogu
    • 2007
    • 432

    #4336
    Zamieszczone przez janmar
    DziekiŁ Łukasz.Napisał do mnie Janusz Body.Jako taki jest znany na Forum.Ty i ja mówimy Wiesiek..Chce zawiesić swoją działalność na forum.Ja chyba też.
    oj to b. nie dobrze
    chyba po prostu przyszedł czas jeszcze bardziej sie szanować i nie wdawać sie w zabawy w piaskownicy

    proponuje swój czas chęci i siły pożytkować na tworzeniu czegoś dobrego ale tez cieszyć sie "rodzinnym ciepłem"
    ale to juz chyba panowie wiecie ...

    pozdrawiam
    szukaczka http://maciejko.net/cbsearch/

    FaanBW

    Komentarz

    • gietrzy
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 5727

      #4337
      Mega CMOS wyprodukowany

      Z prawej mega, z lewej 35mm czyli wasza "pełna" klatka




      .3 lux @ 60 fps
      the silence is deafening

      Komentarz

      • dzik
        Uzależniony
        • 2008
        • 884

        #4338
        35mm jest po prawej, przynajmniej tak wynika z po przeczytaniu tego linka

        Komentarz

        • Kolekcjoner
          Obertroll
          • 2006
          • 18766

          #4339
          ^^^^
          Z czymś takim na śluby .
          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
          Kapitan Wagner

          Komentarz

          • oskarkowy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 2513

            #4340
            Zamieszczone przez Kolekcjoner
            ^^^^
            Z czymś takim na śluby .
            A przepraszam, skąd do tego światło wziąć? Już nawet nie pytam o mobilność zestawu, ale o zwykłą możliwość poprawnej ekspozycji z choćby minimalnie akceptowalną głębią ostrości.. :-?
            Jarek

            Komentarz

            • airhead
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2495

              #4341
              oni chcą to jakoś wykorzystać czy to tylko takie gadanie?
              Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
              Fujifilm x100

              mgrochocki.wordpress.com

              Komentarz

              • gietrzy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 5727

                #4342
                Zamieszczone przez airhead
                oni chcą to jakoś wykorzystać czy to tylko takie gadanie?
                *****wili się po tych slajdach D3s z kosmosu.
                Maeda San nie zobaczył swojej nowej fabryki - za mało pikseli.
                Więc zrobili 100 razy więcej niż D3s

                Tak na serio to wszystkie literki odpowiadające za bezpieczeństwo (sija, dija,
                wbija) będą miały mniejszy lag

                A za te wszystkie fanaberie zapłacą przyszli właściciele 70-300L IS
                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                Zamieszczone przez oskarkowy
                A przepraszam, skąd do tego światło wziąć?
                Następnym razem jak pani przy kasie w OBI zapyta cię o kod pocztowy to jej podaj prawdziwy.
                A teraz to czas wypalić fajkę pokoju z kamerunem
                Ostatnio edytowany przez gietrzy; 120. Powód: Automerged Doublepost
                the silence is deafening

                Komentarz

                • Kolekcjoner
                  Obertroll
                  • 2006
                  • 18766

                  #4343
                  Zamieszczone przez airhead
                  oni chcą to jakoś wykorzystać czy to tylko takie gadanie?
                  Na to wygląda że chcą.
                  Zamieszczone przez Canon Inc.
                  Potential applications for the new high-sensitivity CMOS sensor include the video recording of stars in the night sky and nocturnal animal behavior.
                  "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                  Kapitan Wagner

                  Komentarz

                  • dinderi
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 3028

                    #4344
                    Zamieszczone przez oskarkowy
                    A przepraszam, skąd do tego światło wziąć? Już nawet nie pytam o mobilność zestawu, ale o zwykłą możliwość poprawnej ekspozycji z choćby minimalnie akceptowalną głębią ostrości.. :-?
                    To bedzie uzywane jako lustro przyszłosci. Iso adaptacyjne na poziomie ludzkiego oka a między matryca swiatloczułą a swiatem zamontowana bedzie soczewkowa matryca LCD. Soczewkowa, zeby obraz pozorny zamienić na rzeczywisty.
                    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
                    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

                    ---Moje zdjecia na FB---

                    Komentarz

                    • gietrzy
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 5727

                      #4345
                      Zamieszczone przez Kolekcjoner
                      Na to wygląda że chcą.
                      Pamiętacie te wszystkie pyskówki Pana z RED? Scarlet, itp/itd. ze cztery lata temu?
                      Skośnooki spokojnie, po japońsku (ztcp na Photokinie, w wywiadzie dla dpreview) odpowiedział we're aware of Jarrod/scarlett/klocki lego of RED and we'll be ready for it...
                      Czyżby powoli zamiatali Hollywood?
                      the silence is deafening

                      Komentarz

                      • oskarkowy
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 2513

                        #4346
                        Zamieszczone przez gietrzy

                        Następnym razem jak pani przy kasie w OBI zapyta cię o kod pocztowy to jej podaj prawdziwy.
                        A teraz to czas wypalić fajkę pokoju z kamerunem
                        Czy google ma już translatora by g3mode?

                        Zamieszczone przez dinderi
                        To bedzie uzywane jako lustro przyszłosci. Iso adaptacyjne na poziomie ludzkiego oka a między matryca swiatloczułą a swiatem zamontowana bedzie soczewkowa matryca LCD. Soczewkowa, zeby obraz pozorny zamienić na rzeczywisty.
                        Dobra dobra, ale żeby głębia ostrości z tego cuda była akceptowalna to przysłona robocza będzie f/40, czy większa? ISO to tutaj nie ma większego znaczenia..
                        Jarek

                        Komentarz

                        • jotes25
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 3608

                          #4347
                          Zamieszczone przez oskarkowy
                          Dobra dobra, ale żeby głębia ostrości z tego cuda była akceptowalna to przysłona robocza będzie f/40, czy większa?
                          Wystarczy może f/2.8 Wskazówka -> wspomniane aplikacje i odległość fotografowania.

                          Komentarz

                          • oskarkowy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 2513

                            #4348
                            Zamieszczone przez jotes25
                            Wystarczy może f/2.8 Wskazówka -> wspomniane aplikacje i odległość fotografowania.
                            To w takim razie nie rozumiem po co iść w taki rozmiar? Co takiego odkrywczego wnosi poza napisem na pudełku, że Canon znów ma największego?
                            Jarek

                            Komentarz

                            • rysib
                              Początki nałogu
                              • 2006
                              • 281

                              #4349
                              Zamieszczone przez oskarkowy
                              To w takim razie nie rozumiem po co iść w taki rozmiar? Co takiego odkrywczego wnosi poza napisem na pudełku, że Canon znów ma największego?
                              Jak nie wiesz po co ten sprzęt jest, to najprawdopodobniej dla wojska i agencji bezpieczeństwa. Jeśli tej wielkości matryca ma możliwość dobrej pracy przy minimalnym świetle, a kadrować pewnie też można sporo - to ja się nie dziwię ze w jakimś samolocie szpiegowskim czy innej satelicie taki sprzęt zamontują.
                              Pozdrawiam Rysiek

                              Komentarz

                              • oskarkowy
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 2513

                                #4350
                                Zamieszczone przez rysib
                                Jak nie wiesz po co ten sprzęt jest, to najprawdopodobniej dla wojska i agencji bezpieczeństwa. Jeśli tej wielkości matryca ma możliwość dobrej pracy przy minimalnym świetle, a kadrować pewnie też można sporo - to ja się nie dziwię ze w jakimś samolocie szpiegowskim czy innej satelicie taki sprzęt zamontują.
                                Dobra, załapałem.. Czasem trudno przeskoczyć świadomie argument, że ktoś może mieć nieskończenie większą kasę na zabawki i głupie pomysły.
                                Jarek

                                Komentarz

                                Pracuję...