Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ernest_DLRS
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1216

    #586
    Właśnie, ciekawe kiedy wreszcie ujednolicą linię EOSów spod numerka "1"...
    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
    APSC + 18-55is | 70-300vc

    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

    Komentarz

    • oskarkowy
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 2513

      #587
      Zamieszczone przez wojtek
      Wiecie coś może, czy 1D mk IV (o ile tak zwał się będzie) będzie pełnoklatkowy?
      Oby, ale ja w bajki nie wierzę. Jest linia odbiorców, dla której ten crop jest bardzo wygodny (reporterka, sport) i jest linia księgowych, dla których większa sprzedaż Ds jest jeszcze wygodniejsza. Czyli masz chyba smutną odpowiedź.

      Ja też chciałbym 15mpix FF z AF przynajmniej z Ds3 za 15-20kzł.
      Jarek

      Komentarz

      • wojtek
        Coś już napisał
        • 2004
        • 65

        #588
        Eee, mi by wystarczyło i 12mpix na pełnej klatce Ehh, mimo wszystko dalej będę wierzył że Canon zrobi coś na kształt Nikona D3 (tyle że lepszego). Kiedy oni zaczną słuchać targetu:/
        Ostatnio edytowany przez wojtek; 374.
        www.wojciechmarzec.com

        Komentarz

        • oskarkowy
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2513

          #589
          Zamieszczone przez wojtek
          Eee, mi by wystarczyło i 12mpix na pełnej klatce Ehh, mimo wszystko dalej będę wierzył że Canon zrobi coś na kształt Nikona D3 (tyle że lepszego). Kiedy oni zaczną słuchać targetu:/
          Jak im wszyscy księgowi wyzdychają :-D
          Jarek

          Komentarz

          • wojtek
            Coś już napisał
            • 2004
            • 65

            #590
            Zamieszczone przez oskarkowy
            Jak im wszyscy księgowi wyzdychają :-D
            hehe, to może trzeba szczęściu pomóc
            www.wojciechmarzec.com

            Komentarz

            • Kolekcjoner
              Obertroll
              • 2006
              • 18766

              #591
              Zamieszczone przez wojtek
              Eee, mi by wystarczyło i 12mpix na pełnej klatce Ehh, mimo wszystko dalej będę wierzył że Canon zrobi coś na kształt Nikona D3 (tyle że lepszego). Kiedy oni zaczną słuchać targetu:/
              Oni słuchają akcjonariatu 8).
              Nie wierzę, że zrobią coś na kształt D3. To było body idealne na swój czas i to się już nie powtórzy. Trzeba wymyślić coś innego.
              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
              Kapitan Wagner

              Komentarz

              • wojtek
                Coś już napisał
                • 2004
                • 65

                #592
                Zamieszczone przez Kolekcjoner
                Trzeba wymyślić coś innego.
                Taaa, a może skrzyżować kamerę z aparatem Ehh, mam wrażenie że Canon boi się, że gdyby dał aparat na tą chwilę doskonały, to nikt by już na nic nie czekał. A tak to każdy liczy, że może następnym razem.
                www.wojciechmarzec.com

                Komentarz

                • MMM
                  Pełne uzależnienie
                  PREMIUM member
                  • 2006
                  • 4250

                  #593
                  Zamieszczone przez wojtek
                  Taaa, a może skrzyżować kamerę z aparatem Ehh, mam wrażenie że Canon boi się, że gdyby dał aparat na tą chwilę doskonały, to nikt by już na nic nie czekał. A tak to każdy liczy, że może następnym razem.
                  ...i nie wydaje pieniędzy czekając na coś lepszego :-)
                  Ja na Canona przestałem czekać. Jak zajadę swoje 5D (myslę że to potrwa ze 2-3 lata) to może do tego czasu Canon wreszcie coś sensownego wypuści co będzie warto kupić.
                  A ze szkieł to 135/2 IS w sensownej cenie bym chciał.
                  Ostatnio edytowany przez MMM; 4761.
                  Digart

                  Komentarz

                  • Slider
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 1052

                    #594
                    Zamieszczone przez MMM
                    A ze szkieł to 135/2 IS w sensownej cenie bym chciał.
                    O takiej magicznej literce zapomniałeś.. bo taka "zwykła" stalka schodziłaby pewnie za 2 tys. i to jeszcze z jakąś dziadowską optyką..

                    Komentarz

                    • Kolekcjoner
                      Obertroll
                      • 2006
                      • 18766

                      #595
                      Zamieszczone przez MMM
                      ...i nie wydaje pieniędzy czekając na coś lepszego :-)
                      Ale teraz jest w ogóle okres kiedy ludzie dwa razy się zastanowią zanim coś kupią. Możnaby zatem rzec, że trafili w dziesiątkę z potrzebami .
                      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                      Kapitan Wagner

                      Komentarz

                      • MMM
                        Pełne uzależnienie
                        PREMIUM member
                        • 2006
                        • 4250

                        #596
                        Zamieszczone przez Slider
                        O takiej magicznej literce zapomniałeś.. bo taka "zwykła" stalka schodziłaby pewnie za 2 tys. i to jeszcze z jakąś dziadowską optyką..
                        No wiadomo że "L" :-). Przy okazji w sumie tez mogliby zrobić f/1.8.
                        Digart

                        Komentarz

                        • ARN
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 757

                          #597
                          Zamieszczone przez MMM
                          No wiadomo że "L" :-). Przy okazji w sumie tez mogliby zrobić f/1.8.
                          jak zmienią na 1.8, to zaraz coś się znienacka spieprzy. Niech zostawią 2.0 i dołożą ten IS

                          Komentarz

                          • BuRton
                            Uzależniony
                            • 2008
                            • 675

                            #598
                            Zamieszczone przez ARN
                            jak zmienią na 1.8, to zaraz coś się znienacka spieprzy. Niech zostawią 2.0 i dołożą ten IS
                            Trochę więcej optymizmu - dla mnie dużo większy sens miałaby poprawiona jasność w tym szkle do f/1,8 ( 135 L ). Oczywiście z jakością optyczną jaką oferuje szkło w tej chwili :-P . Do tego IS i miałbym na co kasę zbierać.
                            Leica MP, Ultron 28/2 asph. II, Nokton 35/1.5 asph. ll, Ultron 75/1.9 MC

                            Komentarz

                            • ARN
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 757

                              #599
                              Zamieszczone przez BuRton
                              Trochę więcej optymizmu - dla mnie dużo większy sens miałaby poprawiona jasność w tym szkle do f/1,8 ( 135 L ). Oczywiście z jakością optyczną jaką oferuje szkło w tej chwili :-P . Do tego IS i miałbym na co kasę zbierać.
                              no dobra :-D jeżeli ostrzyłby od 1.8 tak, jak teraz od 2.0 to niech będzie

                              Komentarz

                              • Kolekcjoner
                                Obertroll
                                • 2006
                                • 18766

                                #600
                                Zamieszczone przez BuRton
                                Trochę więcej optymizmu - dla mnie dużo większy sens miałaby poprawiona jasność w tym szkle do f/1,8 ( 135 L ).
                                Pytanie czy w praktyce ta różnica jest istotna 8)?
                                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                                Kapitan Wagner

                                Komentarz

                                Pracuję...