Ten temat jest zamknięty
X
X
-
-
Komentarz
-
-
Oby nie wygladał jak 60d i nie było badziewa typu uchylny lcd ...zmiana (podobno na lepsze ) położenia guzików i /lub ich zaprogramowania jak w 7D.
Co do autofocusa z 7d wątpie,bo zastanówcie się wtedy spadła by sprzedaż 1ds bo po co płacić 25 tysiecy jak powiedzmy za połowe można mieć aparat mniejszy lzejszy z dobrym af i matrycą,różice mogą być tylko w uszczelnieniu i fps ale nie kazdy potrzebuje super uszczelnien i 12fps.
Więc w pewnym sensie był by to strzał w kolano...af napewno bedzie lepszy niz w mkII ale nie na tyle dobry by dorównywał 7d czy 1dEOS + L i kupa gratów ...Komentarz
-
Komentarz
-
I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce itKomentarz
-
Komentarz
-
A który to studyjny Ds miał 12fps? Nawet reporterskie D mają 10.. Ułańska fantazja ponosi?Co do autofocusa z 7d wątpie,bo zastanówcie się wtedy spadła by sprzedaż 1ds bo po co płacić 25 tysiecy jak powiedzmy za połowe można mieć aparat mniejszy lzejszy z dobrym af i matrycą,różice mogą być tylko w uszczelnieniu i fps ale nie kazdy potrzebuje super uszczelnien i 12fps.
Kolejny kwiatek.. stawianie na równi AF 1D z AF 7D to jednak przegięcie, nie wydaje Ci się? Ach racja, przepraszam.. wydawać Ci się może wszystko. Porównaj więc i dopiero napisz.JarekKomentarz
-
Generalnie problem jest taki, że Canon nie nadąża z produkcją i dostarczaniem swoich produktów do poszczególnych krajów. My jako PL jak zwykle dostajemy wszystko dość późno. Zamówień Canon ma bardzo dużo, ale nie jest w stanie tego zrealizować. 5D2 jest teraz mocno deficytowym towarem i dlatego też cena jest dość mocno utrzymywana na wysokim poziomie.Komentarz
-
moim zdaniem spokojnie w 5d3 moze byc AF z 7D bo ds pojdzie w strone video i roznice beda zabojcze. i kto ma kupic i tak kupi dsaKomentarz
-
Na dyskach twardych. 2TB kosztują od 350 do 800zł (zależy od prędkości, interfejsu, cache). A zewnętrzne 2TB dla laptopowiczów to ok 600zł na USB 2.0. Nie powiesz mi że na sprzęt za kilkanaście tyś Cię stać a na dyski twarde w cenie dobrego filtra to już nie wystarczy?
Komentarz
-
Właśnie chciałem to napisać ale Vitez mnie uprzedził
, przecież przelicznyk w HD gb/pln staje się coraz lepszy bo technika komputerowa idzie w parze z fotografią.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone , wszechświat i ludzka głupota.
A.EinsteinKomentarz
-
- 28+ MPx
kto by pomyslal?
- AF z 7D lub okrojony
z 7D
aktualny AF w 5D mkII tez jest prawie jak w 7D. tylko troche okrojony. wiec z hurra-optymizmem jednak bym sie nie rozpedzal...
- upgrade funkcji video
nigdy bym nie zgadl...
cos dzial drukarek podpadl ostatnio w Canonie (albo tez za dobre wyniki robi), ze ich reklama nie jest poprawiana w DSLR.
- lepsze algorytmy odszumiania
sladami Nikona...
[B]
- zmiana (podobno na lepsze
) położenia guzików i /lub ich zaprogramowania jak w 7D.[/QUOTE]
bardzo sensownie.
jakby to mialo byc w okolicach 2300 EUR to dla mnie do przemyslenia. nie chce mowic, ze MLU bym chcial sensownie zrobione (25 lat to nadal za malo, zeby Canon wykminil, ze mozna po prostu wsrod trybow seryjnych), albo zeby Canon wpadl na iscie genialny pomysl, ze celownik moze miec wajche z kurtynka do odcinania swiatla z tylu. ale jakis uchylny ekranik bardzo by mi pasowal. i do kompletu 17-40 mkII, niech 70 300 L IS bedzie uczciwy jakosciowo i w zasadzie wiecej marzen nie pamietam. przynajmniej na razie
Komentarz
-
Chyba ciebie...od tak to napisałem dla kontrastuUłańska fantazja ponosi?EOS + L i kupa gratów ...Komentarz
-
Kolego, tak się składa, że zabawkami, których specyfikacji Ty nawet nie znasz, ja fotografuję od lat. My tutaj lubimy precyzyjne wypowiedzi, nawet przy wishlist skoro odnoszą się do konkretnych modeli.
A co do fantazji.. dobrze ją mieć i umiejętnie wykorzystywać, zamiast pisać nic nie wnoszące do tematu bzdury...
JarekKomentarz
Komentarz