Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Sunders
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 2746

    #4501
    Zamieszczone przez Kolekcjoner
    Dadzą AF w piątce - musi ich konkurencja nieźle przycisnęła .
    Oby to nie były tylko pobożne życzenia :wink:
    http://maciejko.net/cbsearch/ :wink:

    Komentarz

    • mathom
      Początki nałogu
      • 2007
      • 428

      #4502
      Zamieszczone przez gietrzy
      28+ MPx
      LITOŚCI!!! Gdzie do ch* to potem składować ? :/
      FF + L
      Moje stocki
      Wyszukiwarka publikacji zdjęć wg autora

      Komentarz

      • siudym
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 2254

        #4503
        w sRAWA'ch

        Komentarz

        • Bartek_902
          Uzależniony
          • 2010
          • 690

          #4504
          zmiana (podobno na lepsze ) położenia guzików i /lub ich zaprogramowania jak w 7D.
          Oby nie wygladał jak 60d i nie było badziewa typu uchylny lcd ...

          Co do autofocusa z 7d wątpie,bo zastanówcie się wtedy spadła by sprzedaż 1ds bo po co płacić 25 tysiecy jak powiedzmy za połowe można mieć aparat mniejszy lzejszy z dobrym af i matrycą,różice mogą być tylko w uszczelnieniu i fps ale nie kazdy potrzebuje super uszczelnien i 12fps.

          Więc w pewnym sensie był by to strzał w kolano...af napewno bedzie lepszy niz w mkII ale nie na tyle dobry by dorównywał 7d czy 1d
          EOS + L i kupa gratów ...

          Komentarz

          • mathom
            Początki nałogu
            • 2007
            • 428

            #4505
            Zamieszczone przez siudym
            w sRAWA'ch
            ale żal robić w srawach jak się ma rawy
            FF + L
            Moje stocki
            Wyszukiwarka publikacji zdjęć wg autora

            Komentarz

            • Merde
              Grzeczny i układny podpis
              • 2008
              • 7756

              #4506
              Zamieszczone przez Bartek_902
              zastanówcie się wtedy spadła by sprzedaż 1ds bo po co płacić 25 tysiecy jak powiedzmy za połowe można mieć aparat mniejszy lzejszy z dobrym af i matrycą
              Taki aparat jest już od ponad dwóch lat na rynku...
              I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

              Komentarz

              • Bartek_902
                Uzależniony
                • 2010
                • 690

                #4507
                taki aparat jest już od ponad dwóch lat na rynku...
                d700 ...
                EOS + L i kupa gratów ...

                Komentarz

                • oskarkowy
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 2513

                  #4508
                  Zamieszczone przez Bartek_902
                  Co do autofocusa z 7d wątpie,bo zastanówcie się wtedy spadła by sprzedaż 1ds bo po co płacić 25 tysiecy jak powiedzmy za połowe można mieć aparat mniejszy lzejszy z dobrym af i matrycą,różice mogą być tylko w uszczelnieniu i fps ale nie kazdy potrzebuje super uszczelnien i 12fps.
                  A który to studyjny Ds miał 12fps? Nawet reporterskie D mają 10.. Ułańska fantazja ponosi?

                  Zamieszczone przez Bartek_902
                  Więc w pewnym sensie był by to strzał w kolano...af napewno bedzie lepszy niz w mkII ale nie na tyle dobry by dorównywał 7d czy 1d
                  Kolejny kwiatek.. stawianie na równi AF 1D z AF 7D to jednak przegięcie, nie wydaje Ci się? Ach racja, przepraszam.. wydawać Ci się może wszystko. Porównaj więc i dopiero napisz.
                  Jarek

                  Komentarz

                  • lukaszr
                    Bywalec
                    • 2009
                    • 130

                    #4509
                    Zamieszczone przez dinderi
                    Dolar jest tani.
                    Równie tani jak za czasów, kiedy puszki 5d2 normalnie kosztowały cca. 7.000 PLN brutto. Aktualna cena nie ma nic wspólnego z aktualnym kursem dolara
                    Generalnie problem jest taki, że Canon nie nadąża z produkcją i dostarczaniem swoich produktów do poszczególnych krajów. My jako PL jak zwykle dostajemy wszystko dość późno. Zamówień Canon ma bardzo dużo, ale nie jest w stanie tego zrealizować. 5D2 jest teraz mocno deficytowym towarem i dlatego też cena jest dość mocno utrzymywana na wysokim poziomie.

                    Komentarz

                    • allxages
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2549

                      #4510
                      moim zdaniem spokojnie w 5d3 moze byc AF z 7D bo ds pojdzie w strone video i roznice beda zabojcze. i kto ma kupic i tak kupi dsa

                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #4511
                        Zamieszczone przez mathom
                        LITOŚCI!!! Gdzie do ch* to potem składować ? :/
                        Na dyskach twardych. 2TB kosztują od 350 do 800zł (zależy od prędkości, interfejsu, cache). A zewnętrzne 2TB dla laptopowiczów to ok 600zł na USB 2.0. Nie powiesz mi że na sprzęt za kilkanaście tyś Cię stać a na dyski twarde w cenie dobrego filtra to już nie wystarczy?

                        Komentarz

                        • Entu
                          Coś już napisał
                          • 2008
                          • 77

                          #4512
                          Właśnie chciałem to napisać ale Vitez mnie uprzedził , przecież przelicznyk w HD gb/pln staje się coraz lepszy bo technika komputerowa idzie w parze z fotografią.
                          "Tylko dwie rzeczy są nieskończone , wszechświat i ludzka głupota.

                          A.Einstein

                          Komentarz

                          • akustyk
                            gajowy
                            • 2004
                            • 12158

                            #4513
                            - 28+ MPx
                            kto by pomyslal?

                            - AF z 7D lub okrojony z 7D
                            aktualny AF w 5D mkII tez jest prawie jak w 7D. tylko troche okrojony. wiec z hurra-optymizmem jednak bym sie nie rozpedzal...

                            - upgrade funkcji video
                            nigdy bym nie zgadl... cos dzial drukarek podpadl ostatnio w Canonie (albo tez za dobre wyniki robi), ze ich reklama nie jest poprawiana w DSLR.

                            - lepsze algorytmy odszumiania
                            sladami Nikona...

                            [B]
                            - zmiana (podobno na lepsze ) położenia guzików i /lub ich zaprogramowania jak w 7D.[/QUOTE]
                            bardzo sensownie.

                            jakby to mialo byc w okolicach 2300 EUR to dla mnie do przemyslenia. nie chce mowic, ze MLU bym chcial sensownie zrobione (25 lat to nadal za malo, zeby Canon wykminil, ze mozna po prostu wsrod trybow seryjnych), albo zeby Canon wpadl na iscie genialny pomysl, ze celownik moze miec wajche z kurtynka do odcinania swiatla z tylu. ale jakis uchylny ekranik bardzo by mi pasowal. i do kompletu 17-40 mkII, niech 70 300 L IS bedzie uczciwy jakosciowo i w zasadzie wiecej marzen nie pamietam. przynajmniej na razie
                            www albo tez flickr

                            Komentarz

                            • Bartek_902
                              Uzależniony
                              • 2010
                              • 690

                              #4514
                              Ułańska fantazja ponosi?
                              Chyba ciebie...od tak to napisałem dla kontrastu
                              EOS + L i kupa gratów ...

                              Komentarz

                              • oskarkowy
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 2513

                                #4515
                                Zamieszczone przez Bartek_902
                                Chyba ciebie...od tak to napisałem dla kontrastu
                                Kolego, tak się składa, że zabawkami, których specyfikacji Ty nawet nie znasz, ja fotografuję od lat. My tutaj lubimy precyzyjne wypowiedzi, nawet przy wishlist skoro odnoszą się do konkretnych modeli.
                                A co do fantazji.. dobrze ją mieć i umiejętnie wykorzystywać, zamiast pisać nic nie wnoszące do tematu bzdury...
                                Jarek

                                Komentarz

                                Pracuję...