Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • HuleLam
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1641

    #2701
    Zamieszczone przez allxages
    oczywiscie zaraz ktos napisze za kalkulatory, ale ten zart nie jest juz tak smieszny, ok?
    Jeżeli będą miały przycisk Direct Print to i owszem.
    zdRAWki
    Fotograf platoniczny

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #2702
      Zamieszczone przez HuleLam
      Jeżeli będą miały przycisk Direct Print to i owszem.
      zdRAWki
      Direct Print is sooo... 2007

      teraz trendi jest przycisk wideo. HD, nie jakies 720p
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • HuleLam
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 1641

        #2703
        Zamieszczone przez akustyk
        Direct Print is sooo... 2007

        teraz trendi jest przycisk wideo. HD, nie jakies 720p
        Like THIS?
        zdRAWki
        Fotograf platoniczny

        Komentarz

        • ARN
          Uzależniony
          • 2008
          • 757

          #2704
          Zamieszczone przez HuleLam
          Like THIS?
          zdRAWki
          Ale ten kalkulator nie ma pożądanych i oczekiwanych przycisków :-D

          Komentarz

          • micles
            Zablokowany
            • 2006
            • 4359

            #2705
            Ale ma filmy almostHD.

            Komentarz

            • HuleLam
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 1641

              #2706
              Zamieszczone przez ARN
              Ale ten kalkulator nie ma pożądanych i oczekiwanych przycisków :-D
              No fakt, ale w wydaniu Canona będzie miał i DP i Rec
              zdRAWki
              Fotograf platoniczny

              Komentarz

              • gietrzy
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 5727

                #2707
                Alpha A450 - 14 MPx, 500D - 15 MPx = więcej MPx
                Alpha 550/Nikon D90 - 14/12MPx, 50D - 15 MPx = więcej MPx
                D300s - 12 MPx, 7D - 18 MPx = więcej MPx
                Jest D3s i jest MarkIV

                wszystkie bazy jakby obsadzone, miejmy nadzieję, że nadszedł czas 3D
                the silence is deafening

                Komentarz

                • allxages
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 2549

                  #2708
                  Ja stawiam, ze w lutym pokażą 1Ds mk4, a na jesień pójdzie 3D na photokinie. Tak to widze. Chce jeszcze 35L2 zobaczyc no.

                  Komentarz

                  • jotes25
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 3608

                    #2709
                    Jest już nowy 70-200/2.8 L IS II
                    Więcej na dpreview.com

                    Komentarz

                    • Kolekcjoner
                      Obertroll
                      • 2006
                      • 18766

                      #2710
                      No a to nie koniec .
                      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                      Kapitan Wagner

                      Komentarz

                      • arturs
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 4196

                        #2711
                        tak mi się przypomniało:
                        Też jestem trochę zdziwiony 5DMKII bo to co ja testuję to nie ta sama puszka. Patrząc na parametry (np. pełne uszczelnienie i 45 punktowy AF) wychodzi na to, że szykowana jest druga puszka w segmencie która będzie poziom wyżej od 5DMKII.
                        stąd: http://www.canon-board.info/showpost...&postcount=205

                        czy to był 1d4 czy 3d

                        no i w ogóle:
                        Jeśli mogę coś powiedzieć. To sądzę, że jednym z pierwszych którzy nową lustrzankę zanabędą będzie oskarkowy I do tego z jednym szkiełkiem które na pewno przyda mu się w pracy

                        Chyba dział R&D tym razem wziął pod uwagę prośby branży zdjęć ślubnych.
                        hmm.. czy to 24LII czy to co powyżej?

                        Jakby ktoś nie wiedział skąd kolega Corwin to napisał:
                        Aha i pozdrowienia dla całego forum z Oita w Japonii
                        Ale coś forum tutaj cienko działa.... Trzeba się łączyć przez proxy w Polsce. Nie ma tu jakiejś blokady na adresy IP z Japonii?
                        Dawno go nie było
                        Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.
                        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                        Komentarz

                        • konradl
                          Uzależniony
                          • 2004
                          • 980

                          #2712
                          Zamieszczone przez jotes25
                          Jest już nowy 70-200/2.8 L IS II
                          Więcej na dpreview.com
                          Zmnieszyli min odleglość ostrzenia na 1,2m mila zmiana, choc w sumie moglby jakos dociagnac do 1m.

                          Glownie to mnie powstrzymywalo przed wymiana mojej 70-200f4 na f2,8.

                          a, no i chyba L-ka lekko stracila na wadze w nowym wydaniu.

                          Komentarz

                          • KMV10
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 2320

                            #2713
                            Zamieszczone przez konradl
                            Zmnieszyli min odleglość ostrzenia na 1,2m mila zmiana, choc w sumie moglby jakos dociagnac do 1m.
                            No co chcesz - równe 4 stopy, jest dobrze

                            Komentarz

                            • HuleLam
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 1641

                              #2714
                              Zamieszczone przez KMV10
                              No co chcesz - równe 4 stopy, jest dobrze
                              Lepszy byłby równy 1 jard ;-)
                              zdRAWki
                              Fotograf platoniczny

                              Komentarz

                              • Mellan
                                Pełne uzależnienie
                                • 2007
                                • 1851

                                #2715
                                Było by bardzo miło zobaczyć canonowskie 14-24, zamiast odświeżania 70-200...
                                C-F-K - forever

                                Komentarz

                                Pracuję...