Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • allxages
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2549

    #3631
    W Wąchocku ;-)

    I’ve received a few reports of people around the globe being unable to order EF 35 f/1.4L lenses and being told they’re discontinued.

    Another reader in France was price watching them and they seem to have disappeared from a few sites.

    Komentarz

    • Kolekcjoner
      Obertroll
      • 2006
      • 18766

      #3632
      Zamieszczone przez janmar
      Zrobi zdjęcie za nabywcę lustrzanki ?
      Oczywiście - dziwię się, że jeszcze w to wątpisz .
      Pomijam już jakie będzie biadolenie - czemu taki drogi, jak Canon mógł - przecież mogą go sprzedawać za sto dolców .
      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
      Kapitan Wagner

      Komentarz

      • Krzychu
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 3611

        #3633
        Zamieszczone przez allxages
        W Wąchocku ;-)
        W B&H in-stock w obydwu wersjach (imported i US)
        Pozdrowienia,
        KZ
        KZ Aviation Photography

        Komentarz

        • ARN
          Uzależniony
          • 2008
          • 757

          #3634
          Zamieszczone przez Krzychu
          W B&H in-stock w obydwu wersjach (imported i US)
          A w Adoramie dostępny.
          Bez histerii, panowie

          Komentarz

          • allxages
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2549

            #3635
            Nie chce sie kłócić, ale BH i Adorama to największe sklepy w USA. Dziwnym by było gdyby w nich tak szybko opustoszały magazyny.
            Nie mówie, że napewno 35L jest discontinued. Napisałem co CR mówiło. Ale akurat na BH to 70-200/2.8IS do samego końca był/jest dostępny..

            Komentarz

            • Krzychu
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 3611

              #3636
              Zamieszczone przez ARN
              A w Adoramie dostępny.
              Bez histerii, panowie
              Nie rozumiem tego "A" w kontekście in stock...
              Pozdrowienia,
              KZ
              KZ Aviation Photography

              Komentarz

              • ARN
                Uzależniony
                • 2008
                • 757

                #3637
                Zamieszczone przez Krzychu
                Nie rozumiem tego "A" w kontekście in stock...
                Sorry,
                brak możliwości edycji
                Miało być "A w Adoramie TEŻ dostępny"

                Komentarz

                • gwozdzt
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 5780

                  #3638
                  Zamieszczone przez airhead
                  chłopaki z Canona nie mają już pomysłów na obiektywy chyba
                  to ja mogę kilka podesłać :-) i to świeżych, nie jakieś tam II :-)
                  na przykad: 24/2.0 USM; 35/1.8 USM, 135/2.5 USM

                  zreszta nie tylko obiektywy :-) body i lampy też:
                  EOS 3D - 21MPix FF w korpusie 7D
                  EOS 600D - 12MPix FF w korpusie 300D

                  Speedlite 120 EX PRO - mała lampa z trybem master, coś w rodzaju ST-E2 z palnikiem od kukułki (GN12)
                  ST-E3 - nowy transmiter (3 grupy A:B:C, Manual 1/1-1/128 )

                  a może w ogóle nowy system lamp? EZ już było, EX jest, więc może pora na EY z bezprzewodową współpracą opartą na transmisji radiowej (a nie tak jak do tej pory EX na podczerwień)...

                  takie nowości byłyby fajne, a nie ciągle odgrzewane kotlety: obiektywy II i korpusy mark n+1
                  Pozdrowienia, Tomek

                  Komentarz

                  • Bahrd
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 3053

                    #3639
                    Zamieszczone przez allxages
                    Nie mówie, że napewno 35L jest discontinued. Napisałem co CR mówiło.
                    CR mówi też o 24-70IS, w który nie wierzę tak samo, jak bardzo chciałbym się mylić
                    EOS - conditio sine Kwanon...

                    Komentarz

                    • allxages
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2549

                      #3640
                      Myśle, że 24-70IS jest wymuszone przez 24-70VR..

                      Komentarz

                      • akustyk
                        gajowy
                        • 2004
                        • 12158

                        #3641
                        Zamieszczone przez gwozdzt
                        to ja mogę kilka podesłać :-) i to świeżych, nie jakieś tam II :-)
                        na przykad: 24/2.0 USM; 35/1.8 USM, 135/2.5 USM
                        50/1.4 mkII. trwaly mechanicznie i w odroznieniu od mkI naprawde ostry, tak zeby testy rozdzielczosci nie robily bylo nie bylo jasnemu standardowi obciachu

                        17-40 mkII. tak jak mkI ale ostrzejsze rogi


                        Zamieszczone przez gwozdzt
                        EOS 600D - 12MPix FF w korpusie 300D
                        moj ci on... z wbudowana lampa, przyzwoita funkcja filmowania i jednak dwoma pokretlami.
                        www albo tez flickr

                        Komentarz

                        • MariuszJ
                          Pełne uzależnienie
                          • 2009
                          • 1697

                          #3642
                          To tu jest ten wątek, co marzymy?

                          Dorzucam kompletną abstrakcję w myśl hasła "idź na całość!":

                          555d - 550d z nikonowskim AF
                          55d - FF okrojone z wszelkich bajerów, nowe w cenie używanego 5dmk1
                          20mm/f2 do 500$

                          i...

                          EVIL z bagnetem EF-s...
                          Entuzjastyczny Neofita

                          Komentarz

                          • oskarkowy
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 2513

                            #3643
                            Zamieszczone przez MariuszJ

                            555d - 550d z nikonowskim AF
                            Jak z AF z tej samej półki cenowej, to raczej wielkiej różnicy nie będzie.
                            Tak powstaje legenda...

                            Zamieszczone przez MariuszJ
                            20mm/f2 do 500$
                            No tutaj, to się rozmarzyłeś, nie ma co.. Szczególnie patrząc na obecną cenę i możliwości.
                            Jarek

                            Komentarz

                            • sebcio80
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2655

                              #3644
                              Zamieszczone przez akustyk
                              50/1.4 mkII. trwaly mechanicznie i w odroznieniu od mkI naprawde ostry, tak zeby testy rozdzielczosci nie robily bylo nie bylo jasnemu standardowi obciachu
                              pewnie taki wyjdzie ale po premierze 50L II,
                              ewentualnie Canon zrezygnuje z 50 1.2 i zrobi 50L ze swiatlem 1.4 w cenie $800

                              Zamieszczone przez MariuszJ
                              20mm/f2 do 500$
                              marzenie, szkoda ze Sigma 20mm 1.8 nie ma USMa bo juz dawno bym pozbyl sie 16-35L
                              Moje wątki na forum: sport | fashion
                              | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                              Komentarz

                              • gietrzy
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 5727

                                #3645
                                Zamieszczone przez MariuszJ
                                20mm/f2 do 500$
                                200 f/2 o 1kg lżejsze i z bokeh 1.8 lub VR

                                Zamieszczone przez MariuszJ
                                EVIL z bagnetem EF-s...
                                Dziś to już za mało.
                                CDAF nie wolniejszy niż GF1 z 14-45, również w servo i video
                                Jotpeg Oly - zamknąłem oczy,
                                AWB Oly - nadal marzę
                                IBIS - mikro ma być mikro!
                                video - bitrate odpowiedni do pozycji firmy na rynku , absolutnie perfekcyjna kompresja, mogą przyciąć do 720p
                                raw kompatybilny z DPP
                                jpg menu: ch/L NR/long NR=0
                                LCD z 7D
                                szkła: 15mm f/2.8, 35mm f/1.4, 70mm f/2.8
                                cena $700
                                the silence is deafening

                                Komentarz

                                Pracuję...