Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kolekcjoner
    Obertroll
    • 2006
    • 18766

    #5701
    Zamieszczone przez MacGyver
    No co Ty, nie wierzysz w pełnoklatkowy aparat serii czterocyfrowej ? :-D
    Jakoś słabo póki co :wink:.

    Zamieszczone przez MacGyver
    Ja myślę że ukaże się pół roku przed premierą DS-a z matrycą 90x60 mm
    Tak i będzie kosztował 100$:grin:.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

    Komentarz

    • MacGyver
      Cenzor
      • 2006
      • 7043

      #5702
      Zamieszczone przez Kolekcjoner
      Tak i będzie kosztował 100$:grin:.
      W komplecie z L-kitem oczywiście :-D
      Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

      Komentarz

      • ARN
        Uzależniony
        • 2008
        • 757

        #5703
        Zamieszczone przez Kolekcjoner
        Tak i będzie kosztował 100$:grin:.
        Zamieszczone przez MacGyver
        W komplecie z L-kitem oczywiście :-D
        Gdyby nawet tak się stało ( ) to i tak na forum rozlegną się wołania o cashback

        Komentarz

        • xxkomarxx
          Pełne uzależnienie
          • 2007
          • 1456

          #5704
          Zamieszczone przez Kolekcjoner
          Jakoś słabo póki co :wink:.



          Tak i będzie kosztował 100$:grin:.
          A dla zaawansowanych będzie dostępna matryca 90x60x90

          Komentarz

          • MacGyver
            Cenzor
            • 2006
            • 7043

            #5705
            Zamieszczone przez xxkomarxx
            A dla zaawansowanych będzie dostępna matryca 90x60x90
            Ze co, że niby taka tróóójjjjjwymiarowa
            Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

            Komentarz

            • xxkomarxx
              Pełne uzależnienie
              • 2007
              • 1456

              #5706
              Zamieszczone przez MacGyver
              Ze co, że niby taka tróóójjjjjwymiarowa
              ma być canon 3d więc matrycę też może mieć 3d

              Swoją drogą kolega kupił ostatnio aparat i mówi znajomemu że ma canona 5d a ten (laik) o matko to co to robi. Obrazy 3d widziałem ale ta technika tak zasuwa. Jak wygląda obraz w 5d
              Ostatnio edytowany przez xxkomarxx; 10391.

              Komentarz

              • lukaszr
                Bywalec
                • 2009
                • 130

                #5707
                Zamieszczone przez xxkomarxx
                A dla zaawansowanych będzie dostępna matryca 90x60x90
                Póki co te wartości, ale w cm są zarezerwowane dla idealnych kobiet :wink:

                Komentarz

                • MacGyver
                  Cenzor
                  • 2006
                  • 7043

                  #5708
                  Zamieszczone przez lukaszr
                  Póki co te wartości, ale w cm są zarezerwowane dla idealnych kobiet :wink:
                  I tu rodzi się pytanie co jest bliższe sercu przeciętnego użytkownika tego forum (nie pisze że płci męskiej, bo panie zafascynowane fotografią to raczej skupiają się na zdjęciach miast głupoty po forach wypisywać): kobitka o takowych wymiarach czy też lustrzanka z matrycą 90x60 i 90-cio polowym AF :-D

                  P.S. Tylko mi nie pisać że takie kobiety, w odróżnieniu od lustrzanek, rzeczywiście istnieją bo to nie o to chodzi ;-)
                  Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

                  Komentarz

                  • Grzesiek_PL
                    Uzależniony
                    • 2008
                    • 834

                    #5709
                    I dotykowy ekran do wybierania nosem punktów AF :-D

                    Komentarz

                    • KUBAwo
                      Początki nałogu
                      • 2008
                      • 449

                      #5710
                      Zamieszczone przez Grzesiek_PL
                      I dotykowy ekran do wybierania nosem punktów AF :-D
                      No po eye control przyszedł czas na nose control
                      5D, 15-30 3.5-4.5, 28 1.8, 50 1.4, 85 1.8, 180 2.8

                      Komentarz

                      • Merde
                        Grzeczny i układny podpis
                        • 2008
                        • 7756

                        #5711
                        I wycieraczki, bo ultradźwięki w tym wypadku się nie sprawdzą.
                        I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

                        Komentarz

                        • dzik
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 884

                          #5712
                          Za kazdym razem jak bawie sie eos'em 300 z zoomem 28-80, zestaw wazy 565g czyli mniej niz m4/3 panas g2 w kicie, marze o tym by zrobili trabanta ff. Jak dla mnie pozamiatoloby to m4/3 i cropowe bezlustrowe systemy.
                          Szkla FF nie musza wazyc, to nie tylko L-ki.
                          Do tego dokleilbym 35/2 i tyle. Do m4/3 17/1.0 szybko nie zrobia.

                          Komentarz

                          • epicure
                            Uzależniony
                            • 2010
                            • 676

                            #5713
                            Matryca, cała ekranowana elektronika, systemy odprowadzania ciepła, zasilanie, ekran LCD itp. zawsze będą ważyć więcej, niż śmiesznie lekka błona kliszy. Zapomnijcie o nic nie ważących analogowych wydmuszkach z ubiegłego wieku - te czasy nie wrócą.
                            nowa strona | www.epicure.pl | polub moje zdjęcia | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu

                            Komentarz

                            • Kolekcjoner
                              Obertroll
                              • 2006
                              • 18766

                              #5714
                              Zamieszczone przez epicure
                              Matryca, cała ekranowana elektronika, systemy odprowadzania ciepła, zasilanie, ekran LCD itp. zawsze będą ważyć więcej, niż śmiesznie lekka błona kliszy. Zapomnijcie o nic nie ważących analogowych wydmuszkach z ubiegłego wieku - te czasy nie wrócą.
                              To jest wydaje mi się jednak kwestia postępu. Może się okazać, że za jakiś czas będzie można to zrobić bardzo lekkie.
                              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                              Kapitan Wagner

                              Komentarz

                              • lukaszr
                                Bywalec
                                • 2009
                                • 130

                                #5715
                                Myślę, że już można tylko nie można dawać ludziom od razu wszystkiego. To tak jak z alternatywnymi paliwami - na pewno wymyślono już coś lepszego i tańszego od ropy, ale zbyt wielką kasę straciłoby wielu ludzi jakby nagle okazało się, że ropa jest gorszym rozwiązaniem.

                                Komentarz

                                Pracuję...