Ten temat jest zamknięty
X
X
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
-
Za BH:
85L - 1600
85L II - 2200
14L - 1800
14L II - 2200
200/1.8 - 4000
200/2 IS - 6000
Can't wait 300 II
1.3 crop w nowym 1D:
- zupełnie nowy sensor, okolice 15 MPx
- NR i DR jako główne cele, ciekawe tylko czy dla inżynierów czy DV...
- wcale nie muszą mieć FF jak dobrze to rozegrają (cena, AF, kl/s)the silence is deafeningKomentarz
-
Czyżby koniec marzeń o normalnym FF z Canona?Komentarz
-
Ot, choćby pierwszy z brzegu TS-E 17mm...
To czyj płacz za FF słychać od Morza (B)ałtyckiego do Morza (B)arentsa?
EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
Komentarz
-
EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
Podobno Canon robił jakieś ankiety wśród foto agencyjnych i wyszło im, że ludzie nadal chcą tego cropa. Zobaczymy. Pytanie dla mnie pozostaje jedno. Czy zrobią wreszcie wtedy jakieś szkło, które będzie do niego pasowało jako "kit"? Np. coś w rodzaju 18-60/2.8 L. Prawie idealny byłby istniejący 17-55/2.8 IS tyle, że to EFS.
BTW: Jak oglądam co ten ten TS-17 potrafi to sam bym chętnie "zgrzeszył"
.
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
O nich właśnie pisałem.
Ja już jestem w starszakach...the silence is deafeningKomentarz
-
FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
APSC + 18-55is | 70-300vc
kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8Komentarz
-
Będzie "do wglądu"
Bardzo rozsądnie...O nich właśnie pisałem.
http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=32056867
Rispekt! Ja zostałem na drugi rok...
EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
taki aparat Canona przeciez jest,
wiem, ze nie nowy ale zawsze uzywke moza kupic,
naprawde liczyliscie, ze 1D wyjdzie z pelne klatka? nie ma to na szans, kto by wtedy kupowal 1Ds majac o wiele tanszego FF w postaci 1D
pozatym jako fotoreporter dodam ze crop 1.3 jest naprawde idealny niemal do kazdego sportu. ludzie z D3 i 300mm 2.8 troche mecza sie na pilce noznejKomentarz
-
"Bratniej firmie" się taki manewr udał, więc można było przypuszczać, że i "nasi" podchwycą pomysł i umożliwią kadrowanie w aparacie - chyba, że to jest opatentowane przez Nikona.EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
Czy się udał? Hmmm.. plotki mówią, że sprzedaż D3x jest w tej chwili wręcz śladowa. D700 też podobno nie zachwyca pod tym względem. Nie wiem może to kryzys, a może zbyt dużo podobnych korpusów.
Też mi się zdaje, że Canon nie pójdzie tą drogą."Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Mówisz "dużo podobnych"? Może się zapatrzyli na Sony?
PS
http://www.canonrumors.com/2009/06/1...ng-from-canon/ - 100 nowych Canonów!
EOS - conditio sine Kwanon...Komentarz
-
Kalkulatorówhttp://www.canonrumors.com/2009/06/1...ng-from-canon/ - 100 nowych Canonów!
?
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
Komentarz