X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Intense
    Coś już napisał
    • 2008
    • 51

    #61
    ok, czytałem wywiad w mpik-u... abstrahując od bohatera wywiadu to jest to generalnie starta czasu i pieniędzy... zapchajdziura z braku ciekawszych tematów...

    Komentarz

    • Mellan
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1851

      #62
      Miclesowi gratuluję wywiadu, Sergiuszowi gratuluję Miclesa.
      Czasopisma nie miałem okazji czytać z przyczyn obiektywnych. Być może kupię w grudniu, by wyrobić sobie jakąś opinię. Mam nadzieję, że nie jest to jeszcze jeden kolorowy zlepek reklam "nie dla idiotów".
      Pozdrawiam
      C-F-K - forever

      Komentarz

      • fotosesja
        • 2009
        • 9

        #63
        Prawda jest taka że szata graficzna jest słaba, treść również nie powala, zdjęcia - jak na magazyn fotograficzny - mizerne... No nie ciekawie. Kiedy weźmiemy jeszcze pod uwagę cenę tej pozycji i porównamy z innymi pozycjami na sklepowej półce wniosek nasuwa się jeden - nie warto.
        "Nie bój się perfekcji, ona nam nie grozi."

        Komentarz

        • micles
          Zablokowany
          • 2006
          • 4359

          #64
          No ale w innych gazetach nie ma MNIE!

          Komentarz

          • Mellan
            Pełne uzależnienie
            • 2007
            • 1851

            #65
            Zamieszczone przez micles
            No ale w innych gazetach nie ma MNIE!
            Ot co! Nowy cel masz przed sobą
            C-F-K - forever

            Komentarz

            • micles
              Zablokowany
              • 2006
              • 4359

              #66
              Do Playboya? Nie wiem czy mnie zechcą, obgryzam paznokcie :P

              Komentarz

              • josif
                Początki nałogu
                • 2008
                • 380

                #67
                Zamieszczone przez micles
                No ale w innych gazetach nie ma MNIE!
                i to powinno dać do myślenia,
                i Sergiuszowi, i Tobie

                Komentarz

                • qb4hkm
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 239

                  #68
                  Zamieszczone przez josif
                  i to powinno dać do myślenia,
                  i Sergiuszowi, i Tobie
                  Pięknie powiedziane - sam bym tego lepiej nie ujął :-)

                  Komentarz

                  • micles
                    Zablokowany
                    • 2006
                    • 4359

                    #69
                    Hmm, w sumie nie - byłem jakieś 10 razy w gazetach codziennych. I to nawet nie jako statysta/osoba drugoplanowa :P

                    Komentarz

                    • Sergiusz
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 2708

                      #70
                      Dlaczego wywiad przeprowadziłem z miclesem? Można się dowiedzieć w zasadzie po przeczytaniu pierwszego pytania i odpowiedzi. Ale dla tych co tylko przeglądają czasopismo odpowiem na to pytanie. Wielu naszych czytelników w jakiś sposób utożsamia się z miclesem a dla wielu to co robi jest na dzień dzisiejszy niespełnionym marzeniem. Chcieliby tak jak On bywać na imprezach od Opery po stadion z akredytacją zawieszoną na szyi a potem publikować zdjęcia na jakimś portalu lub czasopiśmie nawet jeśli to jest osiedlowa gazetka. A jak by przy okazji wpadło parę groszy... Oczywiście nie jako zawód bo na pierwszym miejscu pozostaje szkoła uczelnia lub praca ale tak przy okazji jako hobby lub pasja. Jak wynika z dalszej części wywiadu micles ucząc się jest fotoreporterem w pełni tego słowa znaczeniu. Przygotowaliśmy też cykl artykułów jak zostać fotoreporterem, którego pierwszy odcinek znajduje się też w tym wydaniu.


                      Ostatnio edytowany przez Sergiusz; 14465.
                      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                      Komentarz

                      • Krzychu
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 3611

                        #71
                        Zamieszczone przez Sergiusz
                        Wielu naszych czytelników w jakiś sposób utożsamia się z miclesem a dla wielu to co robi jest na dzień dzisiejszy niespełnionym marzeniem.
                        Teraz to już pojechałeś po maksie...
                        Pozdrowienia,
                        KZ
                        KZ Aviation Photography

                        Komentarz

                        • BuRton
                          Uzależniony
                          • 2008
                          • 675

                          #72
                          Zamieszczone przez Sergiusz
                          ... Wielu naszych czytelników w jakiś sposób utożsamia się z miclesem a dla wielu to co robi jest na dzień dzisiejszy niespełnionym marzeniem.
                          Czarna komedia ?! Jasny gwint ... sranda na całego :-D
                          Leica MP, Ultron 28/2 asph. II, Nokton 35/1.5 asph. ll, Ultron 75/1.9 MC

                          Komentarz

                          • pank
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1502

                            #73
                            O tak. Mam 33 lata, chcę być taki jak Micles, sen z powiek spędza mi strach że dla mnie już za późno.
                            Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                            Komentarz

                            • Sergiusz
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2708

                              #74
                              Piszesz jak byś już widział piach na horyzoncie a ja o wieku nic nie pisałem:-D
                              Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

                              Komentarz

                              • pank
                                Pełne uzależnienie
                                • 2008
                                • 1502

                                #75
                                Niby tak, ale Micles taki młody i już jaki utytułowany. Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy, ech...
                                Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                                Komentarz

                                Pracuję...