ok, czytałem wywiad w mpik-u... abstrahując od bohatera wywiadu to jest to generalnie starta czasu i pieniędzy... zapchajdziura z braku ciekawszych tematów...
X
-
-
Miclesowi gratuluję wywiadu, Sergiuszowi gratuluję Miclesa.
Czasopisma nie miałem okazji czytać z przyczyn obiektywnych. Być może kupię w grudniu, by wyrobić sobie jakąś opinię. Mam nadzieję, że nie jest to jeszcze jeden kolorowy zlepek reklam "nie dla idiotów".
PozdrawiamC-F-K - foreverKomentarz
-
Prawda jest taka że szata graficzna jest słaba, treść również nie powala, zdjęcia - jak na magazyn fotograficzny - mizerne... No nie ciekawie. Kiedy weźmiemy jeszcze pod uwagę cenę tej pozycji i porównamy z innymi pozycjami na sklepowej półce wniosek nasuwa się jeden - nie warto."Nie bój się perfekcji, ona nam nie grozi."Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Hmm, w sumie nie - byłem jakieś 10 razy w gazetach codziennych. I to nawet nie jako statysta/osoba drugoplanowa :PKomentarz
-
Dlaczego wywiad przeprowadziłem z miclesem? Można się dowiedzieć w zasadzie po przeczytaniu pierwszego pytania i odpowiedzi. Ale dla tych co tylko przeglądają czasopismo odpowiem na to pytanie. Wielu naszych czytelników w jakiś sposób utożsamia się z miclesem a dla wielu to co robi jest na dzień dzisiejszy niespełnionym marzeniem. Chcieliby tak jak On bywać na imprezach od Opery po stadion z akredytacją zawieszoną na szyi a potem publikować zdjęcia na jakimś portalu lub czasopiśmie nawet jeśli to jest osiedlowa gazetka. A jak by przy okazji wpadło parę groszy... Oczywiście nie jako zawód bo na pierwszym miejscu pozostaje szkoła uczelnia lub praca ale tak przy okazji jako hobby lub pasja. Jak wynika z dalszej części wywiadu micles ucząc się jest fotoreporterem w pełni tego słowa znaczeniu. Przygotowaliśmy też cykl artykułów jak zostać fotoreporterem, którego pierwszy odcinek znajduje się też w tym wydaniu.
Ostatnio edytowany przez Sergiusz; 14465.Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
O tak. Mam 33 lata, chcę być taki jak Micles, sen z powiek spędza mi strach że dla mnie już za późno.Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
-
Piszesz jak byś już widział piach na horyzoncie a ja o wieku nic nie pisałem:-DNie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.Komentarz
-
Niby tak, ale Micles taki młody i już jaki utytułowany. Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy, ech...Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz

Komentarz