X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pank
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1502

    #31
    Zamieszczone przez Czacha
    Jesli ktos potrafi odroznic dobra fotografie od slabych, to nie wybierze kogos dlatego ze bierze udzial w komrecyjnym 'projekcie', tylko skupi sie na jego zdjeciach.
    Ale jeżeli nie jest zdecydowany i ma do wyboru fotografa ze znaczkiem i fotografa bez, znaczek może zacząć mieć znaczenie.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

    Komentarz

    • obywatelgc
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 48

      #32
      życie jest brutalne i wybierze tego z lepszą ofertą
      czyli cena , ilość bo rozumiem że poziom fotografii jest podobny
      a znaczek nie będzie miał znaczenia

      Komentarz

      • pank
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1502

        #33
        Zrobiłeś jakieś badania na ten temat?
        Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

        Komentarz

        • MM-architekci
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2227

          #34
          Zamieszczone przez obywatelgc
          życie jest brutalne i wybierze tego z lepszą ofertą
          czyli cena , ilość bo rozumiem że poziom fotografii jest podobny
          a znaczek nie będzie miał znaczenia
          Generalnie to widać że z fotografią ślubną masz nie wiele wspólnego w praniu ;]
          no comment...

          Komentarz

          • obywatelgc
            Dopiero zaczyna
            • 2007
            • 48

            #35
            a po co badania ?
            ja bym tak zrobił, zapewne Ty też i
            każdy zdrowo myślący człowiek ,
            jeżeli mamy taka sama jakość to co byś wybrał 2x audiA4 z napisem znam Prezydenta czy raz audi A4 bez napisu za te same pieniądze?
            !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
            MM
            a czemu tak sądzisz ?
            Ostatnio edytowany przez obywatelgc; 14100. Powód: Automerged Doublepost

            Komentarz

            • Handelson
              Uzależniony
              • 2009
              • 789

              #36
              Zamieszczone przez pank
              Ale jeżeli nie jest zdecydowany i ma do wyboru fotografa ze znaczkiem i fotografa bez, znaczek może zacząć mieć znaczenie.
              Mam podobne zdanie na ten temat.

              Komentarz

              • pank
                Pełne uzależnienie
                • 2008
                • 1502

                #37
                Zamieszczone przez obywatelgc
                a po co badania ?
                ja bym tak zrobił, zapewne Ty też i
                każdy zdrowo myślący człowiek ,
                jeżeli mamy taka sama jakość to co byś wybrał 2x audiA4 z napisem znam Prezydenta czy raz audi A4 bez napisu za te same pieniądze?
                !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                MM
                a czemu tak sądzisz ?
                Następny naiwny co myśli że wszyscy myślą tak jak on. Mowa była o porównywalnych ofertach. Rozmawiamy o jednym Audi z napisem i jednym bez napisu. Fotografowie których ceny różnią się dwukrotnie raczej nie mają podobnych zdjęć.
                Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                Komentarz

                • obywatelgc
                  Dopiero zaczyna
                  • 2007
                  • 48

                  #38
                  te napisy na audi to maja być odwrotnie

                  Handelson
                  i dobrze że masz takie zdanie
                  ale życie jest brutalne i klienta na znaczki jest bardzo mało
                  a beż znaczków tysiące
                  każdy człowiek szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze
                  ale zgadzam sie też z tym że KTO BOGATEMU ( Z FANTAZJĄ ) ZABRONI WYDAC KASĘ TAK JAK CHCE , CZYLI WYBRAĆ AUDI Z NAPISEM ZAMIAST BEZ NAPISU DWIE SZT, podkreślam że te trzy samochody maja takie samo wyposażenie
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  Piotrek było ustalone że jakość zdjęć jest taka sama
                  tylko jeden ma znaczek drugi nie
                  a pytanie było którego wybiorą
                  tego ze znaczkiem czy tego bez
                  i jeszcze raz napisze tego z lepsza cena, ilością itp znaczek dla 99% nie ma znaczenia,
                  badań czy będzie to 99% nie przeprowadzałem , mówi mi to moje doświadczenie życiowe , ale co ja tam w życiu doświadczyłem
                  !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                  dodam jeszcze to jest moje zdanie,
                  i szanuje zdanie innych
                  Ostatnio edytowany przez obywatelgc; 14100. Powód: Automerged Doublepost

                  Komentarz

                  • Handelson
                    Uzależniony
                    • 2009
                    • 789

                    #39
                    Wolę kilku takich klientów "na znaczki" za parę koła niż tysiące za miskę ryżu

                    Komentarz

                    • pank
                      Pełne uzależnienie
                      • 2008
                      • 1502

                      #40
                      Zamieszczone przez obywatelgc
                      te napisy na audi to maja być odwrotnie

                      Handelson
                      i dobrze że masz takie zdanie
                      ale życie jest brutalne i klienta na znaczki jest bardzo mało
                      a beż znaczków tysiące
                      każdy człowiek szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze
                      ale zgadzam sie też z tym że KTO BOGATEMU ( Z FANTAZJĄ ) ZABRONI WYDAC KASĘ TAK JAK CHCE , CZYLI WYBRAĆ AUDI Z NAPISEM ZAMIAST BEZ NAPISU DWIE SZT, podkreślam że te trzy samochody maja takie samo wyposażenie
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      Piotrek było ustalone że jakość zdjęć jest taka sama
                      tylko jeden ma znaczek drugi nie
                      a pytanie było którego wybiorą
                      tego ze znaczkiem czy tego bez
                      i jeszcze raz napisze tego z lepsza cena, ilością itp znaczek dla 99% nie ma znaczenia,
                      badań czy będzie to 99% nie przeprowadzałem , mówi mi to moje doświadczenie życiowe , ale co ja tam w życiu doświadczyłem
                      !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                      dodam jeszcze to jest moje zdanie,
                      i szanuje zdanie innych
                      Powtórzę, rozmawiamy o porównywalnych ofertach, także cenowo. Nikt kto ma budżet na fotografa 2k nie weźmie takiego za 4 bez względu na to czy ma znaczek czy nie. Natomiast klient z budżetem 4k mając do wyboru fotografa za 4k ze znaczkiem i fotografa za 4k bez znaczka, zdjęcia obu mu się podobają może pomyśleć że ta plakietka jednak coś znaczy, może uważać że fajnie będzie wspomnieć o tym znajomym, powodów dla których znaczek przeważy szalę może być pińcet.
                      Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                      Komentarz

                      • piotraspace
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 40

                        #41
                        A co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.


                        Komentarz

                        • MM-architekci
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2227

                          #42
                          Dla wielu ludzi znaczki są bardzo ważne. To jest wiadome od wieków chyba.

                          obywatelgc , skąd to wiem ? po twoich wypowiedziach właśnie , są teoretycznie po prostu w większej części
                          no comment...

                          Komentarz

                          • pank
                            Pełne uzależnienie
                            • 2008
                            • 1502

                            #43
                            Zamieszczone przez piotraspace
                            A co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.
                            Nie wiem, a gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i Wasz synek mały przechodził tędy w przyszłości tylko nie mówcie że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić czy nie ksiądz)?
                            Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

                            Komentarz

                            • MM-architekci
                              Pełne uzależnienie
                              • 2008
                              • 2227

                              #44
                              Zamieszczone przez piotraspace
                              A co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.
                              to zrobi , i są tacy , tylko że to nie sam znaczek na stronie - znaczek jest linkiem do własnej podstronie na WPJA a tego w zasadzie tak łatwo sie nie podrobi

                              jak ktoś się łudzi że za pomocą tego znaczka podniesie ceny to powinien się ocknąć heh
                              no comment...

                              Komentarz

                              • obywatelgc
                                Dopiero zaczyna
                                • 2007
                                • 48

                                #45
                                MM
                                jeżeli za pomocą tego znaczka nie podniesiemy sobie cen
                                to po co nam ten znaczek? - zapytał teoretyk
                                drugie pytanie
                                ile kosztuje taki znaczek ?
                                jak jest tani to sobie taki kupię , nie pójdę na piwo tylko sobie taki kupię

                                a jak się okaże że taki znaczek kosztuje kilka tyś ,
                                a cen mi nie podniesie , klienta nie napędzi to
                                pytam się po co on jest ? dla lansu ?
                                ja wydając spora kasę na znaczek chciałbym więcej zarabiać ,
                                to dziwne ?

                                Komentarz

                                Pracuję...