X
-
Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
-
życie jest brutalne i wybierze tego z lepszą ofertą
czyli cena , ilość bo rozumiem że poziom fotografii jest podobny
a znaczek nie będzie miał znaczeniaKomentarz
-
Zrobiłeś jakieś badania na ten temat?Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
-
Komentarz
-
a po co badania ?
ja bym tak zrobił, zapewne Ty też i
każdy zdrowo myślący człowiek ,
jeżeli mamy taka sama jakość to co byś wybrał 2x audiA4 z napisem znam Prezydenta czy raz audi A4 bez napisu za te same pieniądze?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
MM
a czemu tak sądzisz ?
Komentarz
-
Komentarz
-
Następny naiwny co myśli że wszyscy myślą tak jak on. Mowa była o porównywalnych ofertach. Rozmawiamy o jednym Audi z napisem i jednym bez napisu. Fotografowie których ceny różnią się dwukrotnie raczej nie mają podobnych zdjęć.a po co badania ?
ja bym tak zrobił, zapewne Ty też i
każdy zdrowo myślący człowiek ,
jeżeli mamy taka sama jakość to co byś wybrał 2x audiA4 z napisem znam Prezydenta czy raz audi A4 bez napisu za te same pieniądze?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
MM
a czemu tak sądzisz ?
Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
-
te napisy na audi to maja być odwrotnie
Handelson
i dobrze że masz takie zdanie
ale życie jest brutalne i klienta na znaczki jest bardzo mało
a beż znaczków tysiące
każdy człowiek szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze
ale zgadzam sie też z tym że KTO BOGATEMU ( Z FANTAZJĄ ) ZABRONI WYDAC KASĘ TAK JAK CHCE , CZYLI WYBRAĆ AUDI Z NAPISEM ZAMIAST BEZ NAPISU DWIE SZT, podkreślam że te trzy samochody maja takie samo wyposażenie
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Piotrek było ustalone że jakość zdjęć jest taka sama
tylko jeden ma znaczek drugi nie
a pytanie było którego wybiorą
tego ze znaczkiem czy tego bez
i jeszcze raz napisze tego z lepsza cena, ilością itp znaczek dla 99% nie ma znaczenia,
badań czy będzie to 99% nie przeprowadzałem , mówi mi to moje doświadczenie życiowe , ale co ja tam w życiu doświadczyłem
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
dodam jeszcze to jest moje zdanie,
i szanuje zdanie innychKomentarz
-
-
Powtórzę, rozmawiamy o porównywalnych ofertach, także cenowo. Nikt kto ma budżet na fotografa 2k nie weźmie takiego za 4 bez względu na to czy ma znaczek czy nie. Natomiast klient z budżetem 4k mając do wyboru fotografa za 4k ze znaczkiem i fotografa za 4k bez znaczka, zdjęcia obu mu się podobają może pomyśleć że ta plakietka jednak coś znaczy, może uważać że fajnie będzie wspomnieć o tym znajomym, powodów dla których znaczek przeważy szalę może być pińcet.te napisy na audi to maja być odwrotnie
Handelson
i dobrze że masz takie zdanie
ale życie jest brutalne i klienta na znaczki jest bardzo mało
a beż znaczków tysiące
każdy człowiek szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze
ale zgadzam sie też z tym że KTO BOGATEMU ( Z FANTAZJĄ ) ZABRONI WYDAC KASĘ TAK JAK CHCE , CZYLI WYBRAĆ AUDI Z NAPISEM ZAMIAST BEZ NAPISU DWIE SZT, podkreślam że te trzy samochody maja takie samo wyposażenie
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Piotrek było ustalone że jakość zdjęć jest taka sama
tylko jeden ma znaczek drugi nie
a pytanie było którego wybiorą
tego ze znaczkiem czy tego bez
i jeszcze raz napisze tego z lepsza cena, ilością itp znaczek dla 99% nie ma znaczenia,
badań czy będzie to 99% nie przeprowadzałem , mówi mi to moje doświadczenie życiowe , ale co ja tam w życiu doświadczyłem
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
dodam jeszcze to jest moje zdanie,
i szanuje zdanie innychNazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
-
A co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.
Komentarz
-
Dla wielu ludzi znaczki są bardzo ważne. To jest wiadome od wieków chyba.
obywatelgc , skąd to wiem ? po twoich wypowiedziach właśnie , są teoretycznie po prostu w większej częścino comment...Komentarz
-
Nie wiem, a gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i Wasz synek mały przechodził tędy w przyszłości tylko nie mówcie że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić czy nie ksiądz)?A co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący
Komentarz
-
to zrobi , i są tacy , tylko że to nie sam znaczek na stronie - znaczek jest linkiem do własnej podstronie na WPJA a tego w zasadzie tak łatwo sie nie podrobiA co jeśli ktoś wpadnie na pomysł skopiowania takiego znaczka od kogoś i wklei u siebie na www, jak oni (założyciele organizacji/fotografowie) to rozpoznają? Jeśli ktoś ma dużo zleceń i chciałby tylko podnieść nieco ceny zleceń za pomocą tego magicznego znaczka to przecież może zrobić taką właśnie manianę.
jak ktoś się łudzi że za pomocą tego znaczka podniesie ceny to powinien się ocknąć hehno comment...Komentarz
-
MM
jeżeli za pomocą tego znaczka nie podniesiemy sobie cen
to po co nam ten znaczek? - zapytał teoretyk
drugie pytanie
ile kosztuje taki znaczek ?
jak jest tani to sobie taki kupię , nie pójdę na piwo tylko sobie taki kupię
a jak się okaże że taki znaczek kosztuje kilka tyś ,
a cen mi nie podniesie , klienta nie napędzi to
pytam się po co on jest ? dla lansu ?
ja wydając spora kasę na znaczek chciałbym więcej zarabiać ,
to dziwne ?Komentarz
Komentarz