X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kanghoy
    Bywalec
    • 2010
    • 209

    #46
    jotewu to zacznij oglądać galerie na nk / przeglądać flickr / grafikę w googlu etc .
    google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

    Komentarz

    • jotewu
      • 2008
      • 10

      #47
      niektóre tam są fajne , przez to, że naturalne - w pewnym sensie fotografia to skanowanie rzeczywistości.

      Komentarz

      • allxages
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 2549

        #48
        Uważa, że za dużo niewiadomych jest w tym temacie i nie ma sensu dłużej teoretyzować.

        Komentarz

        • jotewu
          • 2008
          • 10

          #49
          i to chyba najlepsze zakończenie tematu :-)
          pzdr

          Komentarz

          • oxydum
            Bywalec
            • 2009
            • 230

            #50
            Totalna padlina

            brak słów, szczerze mówiąc to mnie zatkało,
            jako podatnika wk......

            organizowałem kilka lat temu w Ustce warsztaty z młodzieżą niepełnosprawną i efekty kilkugodzinnego fotografowania przerosły o głowę to coś. Większość tych dzieciaków miała pierwszy raz aparat w ręku.
            EOS 5, 500N, 400D, 50D

            Komentarz

            • namoamo
              Uzależniony
              • 2009
              • 928

              #51
              Ja szczerze zazdroszczę bo odnoszę wrażenie że większość spędza wakacje na Malediwach..
              Dwa lata temu Chorwacja, zeszłego lata Kreta a teraz właśnie wróciłem z Pragi oraz znad naszego morza (Karwia). Wszędzie odpustowe stragany z pamiątkami oraz podrabianą odzieżą, sandały + skarpety także. W Karwii nieco więcej śmieci, ale zaskoczyło mnie czyste morze oraz plaża. Więc może to kwestia spojrzenia?
              Flickr

              Komentarz

              Pracuję...