Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • m_o_b_y
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1095

    #16
    Zamieszczone przez Shingo
    czasem coraz bardziej boje się zagladać na forum,

    co bedzie jak dotkniesz wyświetlacza LCD palcem? wymienisz tez na nowy, sorry nie moglem poprostu wytrzymac, a tak serio olej to, jesteś estetą to rób dobre zdjecia, aparat to narzędzie a nie breloczek na szyje , patrzysz na niego czy przez niego? ogarnij sie chłopie i wykorzystaj sprzet do tego do czego zostal stworzony a zapewniam cie ze nie zostal zrobiony DLA SZPANU

    Widać on lubi oglądać aparat od spodu.
    Są gusta i guściki.
    Jego aparat, wolno mu. :-D
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------

    Komentarz

    • Sergiusz
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 2708

      #17
      Zamieszczone przez sebcio80
      zasadniczo to nie ma znaczenia, faktem jest natomiast ze widoczny na zdjeciu statyw jest przeznaczony na sprzet o max wadze 300 gram ;-)

      a owy bolec mozna wyciagnac
      Trochę ma bo kamerą nie kręci się w pionie a zdjęcia czasem się robi.
      Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

      Komentarz

      • m_o_b_y
        Pełne uzależnienie
        • 2007
        • 1095

        #18
        Zamieszczone przez Sergiusz
        A czy widoczny na zdjęciu statyw nie jest czasem przeznaczony do kamery video?
        Nie chodzi o statyw, tylko o płytkę do szybkiego wypinania, a ta śrubka np. do mojej kamerki pasuje, jak ulał.
        :-)
        Pozdrówka
        m_o_b_y
        --------------------------------------------------------

        Komentarz

        • jacek_73
          Pełne uzależnienie
          • 2010
          • 2587

          #19
          Zamieszczone przez Jess
          (...) ciekawy jestem czy są osoby, które też je zrywały czy nie?
          Wątpie.
          Jestę fotografę
          miszcz martwi się o podpis

          Komentarz

          • Bartek_902
            Uzależniony
            • 2010
            • 690

            #20
            Jaki z tego morał? Nie kupujcie badziewnych statywów bo będziecie mieli powgniatanie i nieładne naklejeczki
            EOS + L i kupa gratów ...

            Komentarz

            • Shingo
              Zablokowany
              • 2010
              • 181

              #21
              Zamieszczone przez m_o_b_y
              Widać on lubi oglądać aparat od spodu.
              Są gusta i guściki.
              Jego aparat, wolno mu. :-D
              Pozdrówka
              No tak więc w tym wypadku moge użyć mojego aparatu jako popielniczki a potem zapytać na forum dlaczego na matrycy jest jakiś brud?

              Ktoś odpowie mi żebym wyczyścił, to przepłucze go wodą, do tego załoze drugi temat w którym zapytam dlczego nie działa ( takiego tematu na forum napewno nie ma, wiec zgodnie z regulaminem moge go założyc)

              Dostane info zebym kupił nowy aparat bo ten juz jest nienaprawialny, a wiec założe kolejne 3 tematy kazdy z inną konfuguracją i pytame o zawansowany kompakt, lustro i ostatecznie o kliszaka bo w sumie jestem "amatorem" ale chce sie uczyc i niewiem co i jak

              Rozumiem że forum jest po to aby porozmawiać i wypowiedzieć sie na pewne tematy, pomóc użytkownikom i po to aby sie rozwijać, jednak jeżeli kazdy z nas załozy temat że dekielek mu się do konca nie zaciska na obiektywie, jakiej farby ma uzyc w celu pomalowania "uszu" aparatu w miejscu gdzie zaczepia się pasek lub tego czy przycisk migawki wciskać palcem wskazujacym czy fakiem , to forum przestanie mieć moim zdaniem wyraz rozowjowy i profesjonalny a zacznie wyglądać jak kolorowanka dla dzieci lub zabawa w połącz kropki. Troche własnej głowy Panowie i samokrytyki oraz bardziej luźnego podejscia do sprawy...

              Zauważyłem że fotografia już nie jest zabawą tylko udręką. Słucham osatnio ciagłych narzekań w stylu KURDEEE ALE MÓJ APARAT SZUMI, ALE MÓJ STATYW MA SŁABY UDŹWIG, BOŻE ALE MAM SŁĄBY OBIEKTYW, BATERIA JUŻ MI NIE TRZYMA TYLE CO DAWNIEJ, MOJE KOLORY SĄ NIE TAKIE, MUSZE ZROBIĆ JAKIES ZDJECIA BO JUZ DAWNO NIE ROBILEM, kurde mój pierwszy cyfrzak kosztował jakies miliard złotych i mega słaby w stosunku do dzisiejszego sprzet októry jest znacznie tańszy i niewiem czemu nie wstawłem w weekend z zamyśleniem ALE BYM ZROBIL ZDJECIA GDYBYM MIAL... tylko brało sie male i robiło foty, jak to jest ze ludzi maja coraz lepszy sprzet i coraz mniej zaangażowania w to co nazywamy fotografią ,

              Sorry za OT

              Komentarz

              • korona-pl
                Początki nałogu
                • 2007
                • 277

                #22
                [img]https://canon-board.info/imgimported/2010/10/ja*******e-2.gif[/img]
                źródło
                pozdrawiam
                Jacek


                nie karmię troli...

                Komentarz

                • Bartek_902
                  Uzależniony
                  • 2010
                  • 690

                  #23
                  kolega korona-pl ładnie posumował
                  EOS + L i kupa gratów ...

                  Komentarz

                  • luck1985
                    Początki nałogu
                    • 2009
                    • 322

                    #24
                    Wszyszczy nie widza problemu , za to sie dzielnie udzielaja

                    Tapl model 2 - zenada, ale kazdy widzial i kazdy wrzuca swoje 3 grosze :]
                    Robi sie ciekawie,zasiadam w 1 rzedzie :

                    Komentarz

                    • CyrJak
                      Bywalec
                      • 2010
                      • 141

                      #25
                      Mi tam to śmierdzi trollingiem... :P
                      Jasna cholera, jak można rwać naklejkę bo się lekko pogniotła..
                      Taka tam strona

                      Komentarz

                      • luck1985
                        Początki nałogu
                        • 2009
                        • 322

                        #26
                        Zamieszczone przez luck1985
                        Wszyszczy nie widza problemu , za to sie dzielnie udzielaja

                        Tapl model 2 - zenada, ale kazdy widzial i kazdy wrzuca swoje 3 grosze :]
                        Robi sie ciekawie,zasiadam w 1 rzedzie :

                        Korona pl - jest moc , ale to tez dobre :

                        [img]https://canon-board.info/imgimported/2010/10/ja_*******e-2.jpg[/img]
                        źródło
                        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                        Korona pl - jest moc , ale to tez dobre :

                        [img]https://canon-board.info/imgimported/2010/10/ja_*******e-2.jpg[/img]
                        źródło
                        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
                        Kurde , nie ma tu edycji :O
                        Ostatnio edytowany przez luck1985; 23255. Powód: Automerged Doublepost

                        Komentarz

                        • marecky
                          Bywalec
                          • 2010
                          • 128

                          #27
                          ALE URWAŁ!!!

                          Komentarz

                          • Shingo
                            Zablokowany
                            • 2010
                            • 181

                            #28
                            ja od siebie jeszcze dodam

                            Komentarz

                            • iso
                              Uzależniony
                              • 2009
                              • 547

                              #29

                              ja też miałem takie wgniecenie, zasłoniłem gripem.

                              Komentarz

                              • PawelB
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 578

                                #30
                                Właśnie miałem zaproponować dokupienie gripa, naklejka nie będzie widoczna
                                Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

                                Moje gnioty
                                Moje gnioty 2

                                Komentarz

                                Pracuję...